احسان روزبهانی در یک قدمی مدال حذف شد

احسان روزبهانی به مرحله نیمه نهایی مسابقات بوکس المپیک نرسید و در یک قدمی مدال حذف شد.  به گزارش ایسنا ، در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بوکس المپیک ۲۰۱۲، در وزن ۸۱ کیلوگرم احسان روزبهانی به مصاف عادل بک نیازمبتوف از قزاقستان رفت.در راند اول این مسابقه که ساعت ۲۳ و ۲۰ دقیقه به […]

احسان روزبهانی به مرحله نیمه نهایی مسابقات بوکس المپیک نرسید و در یک قدمی مدال حذف شد.

 به گزارش ایسنا ، در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بوکس المپیک ۲۰۱۲، در وزن ۸۱ کیلوگرم احسان روزبهانی به مصاف عادل بک نیازمبتوف از قزاقستان رفت.در راند اول این مسابقه که ساعت ۲۳ و ۲۰ دقیقه به وقت لندن در سالن بوکس اکسل برگزار شد، هر دو بوکسور محتاط شروع کردند اما چند مشت هم بین آنها رد و بدل شد تا این راند ۴ بر ۳ به سود حریف قزاق تمام شود.

در راند دوم بوکسور قزاق بهتر کار کرد ، هر چند ضربه سنگین روزبهانی در ثانیه های پایانی نیازمبتوف را نقش بر زمین کرد تا تشویق و قریاد تماشاگران به هوا رود. با این حال، این راند هم ۵-۴ به نفع حریف روزبهانی بود تا قزاقستان ۹ بر ۷ جلو باشد.

روزبهانی که چیزی برای از دست دادن نداشت در راند سوم فقط حمله می کرد و حریفش با چرخیدن دور رینگ سعی می کرد فرار کند. زمانی که مشت های روزبهانی در دقیقه آخر به هوا می رفت بوکسور قزاق امتیاز می گرفت و در نهایت مسابقه با نتیجه ۱۳ بر ۱۰ به نفع قزاقستان به پایان رسید تا آخرین نماینده بوکس ایران هم حذف شود.

۱۹ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :ستاره

احسان قهرمان ، چه ببری چه ببازی مایه افتخار ایران وایرانی هستی ….

نويسنده ديدگاه :سعیده

احسان برنده ی حقیقی این مسابقه است! اگه ناداوری نمیکردن الان مدال طلا رو در گردن احسان می دیدیم!
احسان جان تو قهرمانی!

نويسنده ديدگاه :بوکسور

احسان فوق العاده بودی. هممون دوست داریم.

نويسنده ديدگاه :آريا

احسان بخدا عاشقتم.تو به خاطر من و همه ايران رفتي كتك خوردي و زخمي شدي.بخدا من بايد واسه غيرتت گريه كنم.دوست دارم اندازه صدتا المپيك

نويسنده ديدگاه :رزا

احسان روزبهانی با ناداوری باخت اینو حتی کارشناسای شبکه ورزش هم میکفتن.از نظر ما اون برنده است و میتونست حتی به فینال هم برسه.اون شجاعانه بازی کردو بوکس نکرد بلکه جنکید.

KHAMENEI