تهران از ۷ تا ۱۱ شهریور تعطیل خواهد بود

تهران در زمان برگزاری شانزدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، ۵ روز یعنی از ۷ تا ۱۱ تعطیل خواهد بود. سعیدلو در حاشیه جلسه هیات دولت درباره تعطیلات شهر تهران در زمان برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد گفت: در مجموع تصمیم‌گیری شد که روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه و پنجشنبه ـ هفتم و […]

تهران در زمان برگزاری شانزدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، ۵ روز یعنی از ۷ تا ۱۱ تعطیل خواهد بود.

سعیدلو در حاشیه جلسه هیات دولت درباره تعطیلات شهر تهران در زمان برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد گفت: در مجموع تصمیم‌گیری شد که روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه و پنجشنبه ـ هفتم و هشتم و نهم شهریورماه ـ و همچنین شنبه ـ یازدهم شهریور ـ تعطیل شود.که با این حساب تهران از ۷ تا ۱۱ به مدت ۵ روز تعطیل است .
سعیدلو همچنین درباره اقدامات لازم در زمان برگزاری اجلاس غیرمتعهدها گفت: اقدامات اجلاس طبق روال در حال پیگیری است، هم از نظر محتوایی و هم در خصوص مسائل اجرایی.

وی خاطر نشان کرد: ‌در چند روزی که وزرا و سران کشورها برای حضور در این اجلاس به تهران می‌آیند، به دلیل این‌که محیطی آرام فراهم شود و همچنین مردم دچار مشکل نشوند، برای ورود ۱۲۰ هیات از کشورهای عضو احساس کردیم که باید تدبیر لازم صورت گیرد.که بر این اساس تصمیم‌گیری شد که از روز سه‌شنبه تا شنبه تعطیلی اعلام شود .

اما در مورد نگرانی های که در ارتباط با لغو پروازها ایجاد شده بود کاشانی(مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)به خبر آنلاین گفت:تمامی پروازها در این ایام بر قرار خواهند بود و هیچ پروازی در این تاریخ ها لغو نخواهند شد و کسانی که بلیت خریداری کرده اند می توانند با خیالی آسوده به مقصد مورد نظرشان بروند

۱۸ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :امیر

مطلع باش

KHAMENEI