اسرائیل در مسجدالأقصی حفاری میکند + عکس

  به نقل از شیعه آنلاین، بر اساس عقیده دین یهود، مسجد الأقصی باید منهدم شود و در محل آن، معبد جدیدی برای یهودیان بنام معبد داوود بنا نهاده شود.به همین دلیل ؛ صهیونیست ها از سال ها پیش، یعنی از زمان آغاز اشغال سرزمین های فلسطینی توسط صهیونیست ها، تخریب مسجد الأقصی و حفاری […]

 

به نقل از شیعه آنلاین، بر اساس عقیده دین یهود، مسجد الأقصی باید منهدم شود و در محل آن، معبد جدیدی برای یهودیان بنام معبد داوود بنا نهاده شود.به همین دلیل ؛ صهیونیست ها از سال ها پیش، یعنی از زمان آغاز اشغال سرزمین های فلسطینی توسط صهیونیست ها، تخریب مسجد الأقصی و حفاری در آن آغاز نموده اند.


کارشناسان همواره در مورد حفاری ها هشدار داده و اعلام کرده بودند که این کار باعث تخریب کامل و منهدم شدن مسجد الأقصی خواهد شد.بر همین اساس از دو روز پیش ریزش و سقوط درختان اطراف مسجد الأقصی، یکی پس از دیگری آغاز شده است. پس از سقوط دومین درخ که صبح امروز رخ داد، کارشناسان بررسی های دقیق خود برای مشخص شدن علت این موضوع را آغاز کردند.

بررسی های انجام شده نشان داد که حفاری های زیر مسجد الأقصی باعث سست شدن پایه و فندانسیون این قبله اول مسلمانان جهان شده و از همین رو به سقوط درختان اطراف آن منجر شده است.

۱۸ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI