دومین ناداوری آشکار در حق ورزشکاران ایرانی

قهرمان سال ۲۰۱۱ جهان، مقابل استيو گينو، دارنده‌ي مدال طلاي المپيك پكن و مدال نقره جهاني ۲۰۰۷، قرار گرفت و در دو تايم شكست خورد. در تايم نخست عبدولي جنگنده تر بود، اما داور چند بار به او تذكر داد. در پايان نود ثانيه هيچ يك از دو كشتي‌گير امتياز نگرفتند و عبدولي در خاك […]

قهرمان سال ۲۰۱۱ جهان، مقابل استيو گينو، دارنده‌ي مدال طلاي المپيك پكن و مدال نقره جهاني ۲۰۰۷، قرار گرفت و در دو تايم شكست خورد. در تايم نخست عبدولي جنگنده تر بود، اما داور چند بار به او تذكر داد.

در پايان نود ثانيه هيچ يك از دو كشتي‌گير امتياز نگرفتند و عبدولي در خاك خوابيد و به خوبي مقاومت كرد، اما داوران كه از ابتداي وقت اول چندان منصف نشان نداده بودند، امتياز را به كشتي‌گير فرانسوي دادند و اعتراض بنا سودي نبخشيد. تايم اول ۳ بر صفر به سود گينو به پايان رسيد. در تايم دوم در حالي كه باز هم عبدولي جنگندگي داشت داور به او اخطار داد كه رئيس تشك و قاضي تاييد نكردند. در ادامه كار به كلينچ كشيده شد و اين بار عبدولي حريفش را در اختيار گرفت. عبدولي به زيبايي بارانداز اجرا كرد و دو امتياز گرفت اما فرانسوي‌ها اعتراض كردند و راي برگشت! تا تعجب همگان برانگيخته شود.

۱۷ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :سالنا

خداییش خییییییییییییییییلی نامردی بود
خدا از این اقای داور نا داور نگذره..
طلا یا حداقل نقره حق عبدولی بود
خیلی در حق ما ایرانیان نامردی میکنن

KHAMENEI