هديه رويانيان به خبرنگاران

محمد رویانیان که چندی پیش در پی درج گزارشی در یک خبرگزاری و دو روزنامه ورزشی از این رسانه ها به مراجع قضایی شکایت کرده بود، امروز از بسته شدن این پرونده ها در آستانه روز خبرنگار یاد کرد. به گزارش فوتبال آنلاین ؛ وی افزود: به رغم اینکه در گزارشی کذب و غیر واقع […]

محمد رویانیان که چندی پیش در پی درج گزارشی در یک خبرگزاری و دو روزنامه ورزشی از این رسانه ها به مراجع قضایی شکایت کرده بود، امروز از بسته شدن این پرونده ها در آستانه روز خبرنگار یاد کرد.

به گزارش فوتبال آنلاین ؛ وی افزود: به رغم اینکه در گزارشی کذب و غیر واقع بنده را متهم به استفاده از رانت دولتی کرده و ارقام و اعداد سنگینی را هم بر اساس اطلاعاتی که از پایه غلط بود در این باره منتشر کرده بودند با توجه به پیشنهاد مسئولان اجرایی و رسانه ای باشگاه و همچنین گفت و گو با مدیران این رسانه ها تصمیم گرفتم از این شکایت صرف نظر کنم.

رویانیان تصریح کرد: اتهاماتی که مطرح شده بود واقعا سنگین و کذب بود. به گونه ای که بنده را وادار کرد تا به مراجع قضایی شکایت کنم تا مشخص و ثابت شود که باشگاه پرسپولیس هرگز از رانت دولتی استفاده نکرده و این گزارش که درباره واردات خودرو بود از پایه کذب است. از قاضی محترم که با بررسی دقیق خود بار دیگر سلامت و دقت دستگاه قضایی را به ما اثبات کرد نیز تشکر و قدردانی می کنم اما در مجموع و با توجه به مباحث مطرح شده در روزهای اخیر از شکایت خود به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خاضعانه صرف نظر کرده و هیچ منتی هم بر سر این رسانه ها نمی گذارم چرا که در مجموع به سلامت کاری رسانه های ورزشی ایمان دارم و معتقدم آنها براساس اطلاعات دریافتی غلط اقدام به انتشار چنین گزارشی کرده بودند. هر چند که می بایست در این باره تحقیق بیشتری کرده و تحت تاثیر فضاسازی های موجود علیه باشگاه پرسپولیس قرار نمی گرفتند.

رویانیان در ادامه گفت: به حرمت روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید محمود صارمی خاضعانه از این شکایت ها صرف نظر کرده و از وکیل باشگاه درخواست می کنم این پرونده ها را مختومه اعلام کند و تاکید می کنم که طی چند  ماه اخیر که با خبرنگاران ورزشی برخورد داشته ام اغلب آنها را افراد شریف، زحمتکش و دلسوزی می دانم که در رسالت خطیری که بر عهده دارند واقعا کوشا و موفق هستند.

۱۶ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI