دستگیری مدیر سایت مستهجن در گیلان

به نقل از ایسنا، با اعلام اين خبر گفت: در راستاي اهداف پليس فتا و برقراري امنيت و آرامش هموطنان در فضاي مجازي، تيم رصد اين پليس در گشت‌زني‌هاي شبانه روزي خود در فضاي مجازي، وب سايتي را شناسايي كرد كه مبادرت به انتشار محتواي غير اخلاقي و ترويج فرهنگ ابتذال غرب كرده بود. رييس […]

به نقل از ایسنا، با اعلام اين خبر گفت: در راستاي اهداف پليس فتا و برقراري امنيت و آرامش هموطنان در فضاي مجازي، تيم رصد اين پليس در گشت‌زني‌هاي شبانه روزي خود در فضاي مجازي، وب سايتي را شناسايي كرد كه مبادرت به انتشار محتواي غير اخلاقي و ترويج فرهنگ ابتذال غرب كرده بود.

رييس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات گيلان، افزود: با شناسايي اين سايت، تلاش براي شناسايي عامل اصلي آن به‌ صورت ويژه در دستوركار ماموران قرار گرفت و سرانجام آنان با پي جويي‌هاي فني و پليسي انجام شده آدرس مدير اصلي اين سايت را شناسايي و پس از اخذ مجوزهاي لازم قضايي، در يك عمليات غافلگيرانه، وي را در غرب استان گيلان دستگير كردند.

محمدخاني اضافه كرد: در بازرسي از منزل متهم يك دستگاه لپ تاپ، دو دستگاه رايانه، سه عدد فلش مموري و مقاديري سي دي كشف و ضبط شد.وي با بيان اينكه متهم دربازجويي‌هاي پليس با توجه به شواهد و قرائن موجود به بزه انتسابي معترف شد، گفت: وي پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قضايي به دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان رشت انتقال داده شد.

محمد خاني در اين راستا به آن دسته از مديران وب لاگ‌ها و وب سايت‌هاي اينترنتي كه در پوشش فضاي مجازي اخلاق و عفت عمومي جامعه را هدف گرفته‌اند هشدار داد و افزود: برخورد پليس فتا با اين گونه هنجار شكنان برخورد جدي، قاطع و قانوني خواهد بود.

۱۵ مرداد ۱۳۹۱ |
KHAMENEI