کشیشی که همراه با مسلمانان روزه میگیرد + تصویر

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری نورت، کشیش ماگرودر، کشیش کلیسای «میتودیا» در شهر دالاس آمریکاست که در همسایگی «شیخ یاسین» امام جمعیت اسلامی اسلامی کالین قرار دارد. این کشیش مسیحی این روزها در حال روزه گرفتن همراه با «شیخ یاسین» است و اصرار دارد که ۳۰ روز ماه رمضان را روزه […]

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری نورت، کشیش ماگرودر، کشیش کلیسای «میتودیا» در شهر دالاس آمریکاست که در همسایگی «شیخ یاسین» امام جمعیت اسلامی اسلامی کالین قرار دارد.

این کشیش مسیحی این روزها در حال روزه گرفتن همراه با «شیخ یاسین» است و اصرار دارد که ۳۰ روز ماه رمضان را روزه بگیرد.وی که تجربه روزه گرفتن در کنار مسلمانان و به شیوه مسلمانان را تجربه‌ای خاص می‌داند، روایتی از این تجربه بر روی اینترنت قرار داده که مورد توجه قرار گرفته است.

کشیش ماگرودر نوشته است: اصرارم برای روزه گرفتن برای همراهی با جامعه مسلمانان است و اصرارم وقتی بیشتر شد که دیدم روزه از لحاظ روحانی چه تاثیر عمیقی بر روی شخصیت انسان مسلمان می‌گذارد.وی آنچنان با مسلمانانی که در همسایگی کلیسای او حضور دارند همراه شده که در نماز آنها حاضر می‌شود و حتی با آنها قرآن می‌خواند و بر سر سفره‌های افطارشان حاضر می‌شود.این کشیش آمریکایی در این باره می‌نویسد: هنگامی که وارد جمع آنها(مسلمانان) می‌شوم همه با من به‌گونه‌ای رفتار می‌کنند گویا فردی مسلمان هستم و من را برای صرف افطار به جمع‌های مختلف مسلمانان دعوت کرده‌اند.

بنابر این گزارش، این داستان بر روی اینترنت حتی موجب توجه گسترده رسانه‌های آمریکایی به این امر شده است و «شیخ یاسین» در یکی از این گزارش‌ها که توسط رسانه‌های آمریکایی منتشر شده گفته است: مردم آمریکا به دنبال حقیقت هستند لذا ما باید تصاویری که موجب تفرقه بین مسلمان و مسیحی می‌شود را از بین ببریم.

۱۵ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI