توهین به بنیان گذار انقلاب در سریال ماه رمضان

به نقل از ندای انقلاب ، در سالهای گذشته و علیرغم هشدارهای مداوم دلسوزان، جریان مرموزی در صدا و سیما شکل گرفته که هدفی جز تخریب انقلاب و ارزشهای آن را دنبال نمی کند. به نحوی که این جریان به خود اجازه داده تا در یکی از قسمت های سریالهای مناسبتی ماه رمضان به امام […]

به نقل از ندای انقلاب ، در سالهای گذشته و علیرغم هشدارهای مداوم دلسوزان، جریان مرموزی در صدا و سیما شکل گرفته که هدفی جز تخریب انقلاب و ارزشهای آن را دنبال نمی کند.


به نحوی که این جریان به خود اجازه داده تا در یکی از قسمت های سریالهای مناسبتی ماه رمضان به امام راحل و رهبری معظم انقلاب توهین کند.
در سکانسی از سریال مذکور ، فردی که نقش طلا فروش را بازی می کند در مقابل مراجعه مشکوک فروشندگان قطعه طلایی عتیقه به مغازه، به آنها پیشنهاد همکاری برای خرید بدون فاکتور طلا را داده و حتی اعلام می کند که اگر تعداد بیشتری از این اشیا داشته باشند ولو به صورت دزدی هم که باشد وی خریدار آنها است. نکته مهم در این سکانس وجود تصویری از امام راحل و رهبر معظم انقلاب بر دیوار طلا فروشی است.

 این مسئله که در قسمت دوازدهم سریال «چمدان» شبکه دوم سیما رخ داد قلب ارادتمندان به انقلاب و رهبری را متاثر کرده و موجی از اعتراضات را به راه انداخته است.

۱۴ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :سجاد

بنده از منتقدین سرسخت این جریانات هستم و به قول معروف مسائل اینچنینی بسیاری دیدم اما فکر نکنم این یکی زیاد جدی باشه! بهتره یک مقدار مغرضانه نگاه کردن رو کنار بگذاریم
با تشکر

KHAMENEI