فعالیتهای ضد حجاب زرتشتیان ایران + عکسها

بر اساس قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وظیفه نظارت بر فعالیت‏های فرهنگی هنری و تبلیغاتی اقلیت‏های دینی زرتشتی، کلیمی و مسیحی برعهده اداره اقلیت‌های دینی این وزارتخانه نهاده شده است،وظیفه‌ای که گویا این روزها به فراموشی سپرده شده است! ظهور ۱۲ به نقل از ندای انقلاب »   متاسفانه چندی است که […]

بر اساس قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وظیفه نظارت بر فعالیت‏های فرهنگی هنری و تبلیغاتی اقلیت‏های دینی زرتشتی، کلیمی و مسیحی برعهده اداره اقلیت‌های دینی این وزارتخانه نهاده شده است،وظیفه‌ای که گویا این روزها به فراموشی سپرده شده است!


ظهور ۱۲ به نقل از ندای انقلاب »   متاسفانه چندی است که اقلیت زرتشتی ضمن برگزاری مراسمات مختلط مانند: جشن تیرگان، چک دوله، همایش آرش، مسابقات فرهنگی و ورزشی و … اقدام به تصویر برداری از این مراسمات کرده و برخی از سایت‌های وابسته به این اقلیت دینی اقدام به انتشار بخشی از تصاویر زنان و دختران بی‌حجاب و بدحجاب شرکت کننده در این مراسمات می‌کنند و این در حالی است که این روزها رسانه‌های ضدانقلاب و فتنه‌گر ضمن حمله به فرهنگ حجاب و عفاف بصورت مداوم اقدام به تبلیغ و ترویج بدحجابی و بی‌حجابی می‌کنند.
شایان ذکر است هرچند اقلیت‌های دینی به عنوان بخش کوچکی از ترکیب جمعیتی ایران همانند سایر شهروندان ایرانی از همه حقوق انسانی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برخوردارند و طبق بندهای ۱۳، ۲۶ و ۶۴ قانون اساسی در داشتن نماینده در مجلس ،انجام مراسم دینی، تشکیل انجمن و اجرای مقررات مذهبی آزادند؛ اما تمامی این امور منوط به رعایت قوانین کشور و موازین اسلامی است.

بخشی از این تصاویر :

۱۴ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :بت شكن

معلومه شيطان هم بي كار نيست . اينا بايد حجاب كه اجباري است رعايت كنند و گرنه حسن حجاب رو درك نميكنند وسيله طمع دشمنان ميشوند///

نويسنده ديدگاه :asman

واقعابایددر ایران بدحجابی را ممنوع گذاشت وباعاملان ان برخورد کرد

نويسنده ديدگاه :سيده زهرا

با سلام؛وقتي چيزي قانوني است وبايد رعايت شود خود قانون هم بايد راهكارهاي اجرايي شدن آن را تعيين كند كه قانون به راحتي مورد تمسخر قرار نگيرد. اقليتها در اين كشور دارند از امنيت ورفاه در سايه قانون جمهوري اسلامي زندگي مي كنند بنابراين حق بي حرمتي ندارند همانطور كه آنها انتظار دارند حقوق وقوانين مرتبط با آنها رعايت شود.بايد جلو اين افسار گسيختگي گرفته شود حالا يا اقليت ويا شهروند مسلمان اين كار را بكند.

نويسنده ديدگاه :antifff

فکر نکنم این ادما زرتشتی باشن چونکه حجاب در زمان قبل از اسلام هم در ایران بوده

نويسنده ديدگاه :ali

حجاب حتی قبل ازاینکه اسلام بیادزرتشتیامی زدن

نويسنده ديدگاه :مهدویون

حجاب همه ی ادیان الهی دارند مخصوصا زرتشت ها .ولی….

نويسنده ديدگاه :سارا

از کجا معلوم اینارو اجیر نکرده باشن تا اسم دین زرتشتو بد در کنن وگرنه حجاب ی اصل مهم بوده تو دین زرتشت

نويسنده ديدگاه :فرشاد

نمیخاد به یه تعداد اقلیت حجاب یاد بدید!!!!حجاب را باید به خواهران مسلمان خودتان یاد بدید که ابروی مسلمانان را برده اند!!!!!!!!!!!متاسفم.

KHAMENEI