پخش موسیقی هنگام پخش اذان در فلسطین اشغالی

گروهی از شهرک نشینان قصد دارند، بلندگوهایی در اطراف مساجد نصب کنند تا هنگام اذان ، اقدام به پخش موسیقی با صدای بلند کنند. به گزارش محدوده به نقل از روزنامه صهیونیستی “یدیعوت آحرونوت”، گروهی از شهرک نشینان قصد دارند، بلندگوهایی در اطراف مساجد نصب کنند تا هنگام اذان ، اقدام به پخش موسیقی با […]

گروهی از شهرک نشینان قصد دارند، بلندگوهایی در اطراف مساجد نصب کنند تا هنگام اذان ، اقدام به پخش موسیقی با صدای بلند کنند.

به گزارش محدوده به نقل از روزنامه صهیونیستی “یدیعوت آحرونوت”، گروهی از شهرک نشینان قصد دارند، بلندگوهایی در اطراف مساجد نصب کنند تا هنگام اذان ، اقدام به پخش موسیقی با صدای بلند کنند.قرار است یک شرکت اسرائیلی کار نصب بلندگوها را انجام دهد.

این اقدام شهرک‌نشینان صهیونیست درحالی انجام می‌گیرد که رژیم‌صهیونیستی هرماه چندین بار مانع از پخش اذان از مساجد فلسطینی می‌شود.

تاکنون اقدامات متعددی برای توقف پخش اذان از ماذنه‌های مساجد در اراضی اشغالی ۱۹۴۸ صورت گرفته است که از آن جمله می‌توان به ارائه پیش نویسی از سوی احزاب افراطی به کنست اشاره کرد که به بهانه احساس رعب یهودیان از صدای اذان صبح، خواستار ممانعت از پخش اذان از مساجد واقع در شهرهای اراضی اشغالی ۱۹۴۸ شده بود.

۱۴ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :hossein

حرسم گرفته
چرا اینا هر کاری دلشون میخواد مکنن
مگه چکارشون کردیم
اصلا مگه میشه انسان انقدر شیطان صفت باشه
آرزومه یه روزی با دستای خودم بکشمشون
اللهم عجل اللولیک الفرج

KHAMENEI