Dessini اسپانسر باشگاه پرسپولیس شد

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از فارس، نشست خبری کمیته اقتصادی باشگاه پرسپولیس و رونمایی از شرکت جدیدی که با این باشگاه در خصوص برند‌هایش قرارداد امضا کرده بعدازظهر امروز در باشگاه پرسپولیس برگزار شد. در این نشست فرهاد بیاشاد به عنوان معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس، عزرائیلیان نماینده رسمی شرکت پرتاب افزار و مهندس قریب […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از فارس، نشست خبری کمیته اقتصادی باشگاه پرسپولیس و رونمایی از شرکت جدیدی که با این باشگاه در خصوص برند‌هایش قرارداد امضا کرده بعدازظهر امروز در باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

در این نشست فرهاد بیاشاد به عنوان معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس، عزرائیلیان نماینده رسمی شرکت پرتاب افزار و مهندس قریب رئیس هیئت مدیره این شرکت حضور داشتند.

در این جلسه بیاشاد معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: شروع کار شرکت جدید را به عنوان اسپانسر با باشگاه پرسپولیس به فال نیک می‌گیریم. به دنبال این بودیم تا به هر طریقی که شده نگرشی جدید را وارد باشگاه بزرگ پرسپولیس کنیم. در حال حاضر همه می‌دانند فوتبال در دنیا یک صنعت است و خصوصیات خاص خودش را دارد.

در ادامه مجددا بیاشاد در پاسخ به سؤال خبرنگاران که اگر مدیریت باشگاه تغییر کند تکلیف چه می‌شود، گفت: این موضوع ارتباطی به وضعیت ما ندارد. ما حتی صحبت‌های لازم را برای گرفتن کپی رایت انجام دادیم و هر کس خارج از قانون باشد با او برخورد می‌کنیم و محکم می‌ایستیم تا در حق باشگاه ظلم نشود. قرارداد ما با دسینی ۵ ساله است و قطعا اجازه خرید کالاهای تقلبی را نخواهیم داد.

۱۳ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI