برنامه بازی های المپیک لندن ؛ روز ۱۳ مرداد

ششمین روز از بازی های المپیک ۲۰۱۲ جمعه ۱۳ مرداد در ۲۳ رشته پیگیری می شود. جدول زمانبندی این رقابت به شرح زیر است: * تیر و کمان الف) انفرادی مردان – یک هشتم نهایی مالزی- بریتانیا              ۱۲:۳۰ ژاپن- نروژ                   ۱۲:۴۳ اوکراین- چین تایپه          ۱۲:۵۶ ژاپن- هلند                     ۱۳:۰۹ ژاپن- لهستان                 ۱۳:۲۲ اوکراین- فرانسه              ۱۳:۳۵ چین- […]

ششمین روز از بازی های المپیک ۲۰۱۲ جمعه ۱۳ مرداد در ۲۳ رشته پیگیری می شود.

جدول زمانبندی این رقابت به شرح زیر است:
* تیر و کمان
الف) انفرادی مردان
– یک هشتم نهایی
مالزی- بریتانیا              ۱۲:۳۰
ژاپن- نروژ                   ۱۲:۴۳
اوکراین- چین تایپه          ۱۲:۵۶
ژاپن- هلند                     ۱۳:۰۹
ژاپن- لهستان                 ۱۳:۲۲
اوکراین- فرانسه              ۱۳:۳۵
چین- بریتانیا                  ۱۳:۴۸
مولدووا- کره                 ۱۴:۰۱
– یک چهارم نهایی           ۱۷:۳۰
– نیمه نهایی                   ۱۸:۲۲
– مدال برنز (رده بندی)      ۱۸:۵۱
– مدال طلا (فینال)           ۱۹:۰۷
* گروه دو میدانی
الف) پرتاب وزنه مردان
– مقدماتی                    ۱۳:۳۰
– فینال                       ۰۰:۰۰ بامداد
ب) زنان
– ۱۰۰متر با مانع           ۲۲:۳۵
– پرتاب وزنه                ۲۳:۳۰
– ۲۰۰ متر                    ۰۰:۱۵
ج) پرسش سه گام زنان
– مقدماتی                    ۱۴:۱۰
– راند ۱                     ۲۲:۳۵
– ۴۰۰ متر با مانع مردان
راند ۱                        ۱۴:۴۵
راند ۲                        ۱۵:۲۰
– پرتاب چکش مردان
مقدماتی                       ۱۴:۵۰
-۴۰۰ متر زنان
راند ۱                          ۱۵:۳۰
ر) ۳۰۰۰ هزار متر با مانع مردان
راند ۱                        ۱۵:۳۰
ز) پرتاب دیسک زنان
مقدماتی                     ۲۲:۴۰
س) پرش طول مردان
مقدماتی                     ۲۳:۲۰
ش) ۱۵۰۰ متر مردان
راند ۱                       ۲۳:۳۵
و) ۱۰۰۰۰ متر زنان
فینال                          ۰۰:۵۵
* بدمینتون
الف) بدمینتون زنان
– تمامی مسابقات نیمه نهایی انفرادی زنان            ۱۲:۳۰
– تمامی مسابقات نیمه نهایی انفرادی مردان           ۱۷:۰۰
ب) مختلط دونفره
– مدال برنز              ۱۴:۰۰
– مدال طلا                ۱۸:۳۰
* بسکتبال
الف) بسکتبال زنان
– دور مقدماتی گروه A      ۱۲:۳۰
آنگولا- کروواسی
– دور مقدماتی گروه B       ۱۴:۴۵
روسیه – استرالیا
– دور مقدماتی گروه B       ۱۸:۰۰
برزیل- کانادا
-دور مقدماتی گروه A       ۲۰:۱۵
ترکیه – چین
– دور مقدماتی گروه B       ۲۳:۳۰
فرانسه – بریتانیا
– دور مقدماتی گروه A      ۰۱:۴۵
جمهوری چک – آمریکا
* والیبال ساحلی
الف) والیبال ساحل زنان
– راند ۱۶                 ۲۱:۳۰ تا  ۱۲:۳۰
ب) والیبال ساحل مردان
راند ۱۶                     ۱:۳۰ تا ۱۶:۳۰
* بوکس
الف) ۵۲ کیلوگرم مردان
– راند ۱۶
روسیه – الجزیره            ۱۷:۰۰
برزیل – پورتوریکو        ۱۷:۱۵
ازبکستان – مصر           ۱۷:۳۰
مغولستان – ایتالیا            ۱۷:۴۵
ب) ۶۹ کیلوگرم مردان
– راند ۱۶
اوکراین – مولدووا          ۱۸:۰۰
کانادا – فرانسه               ۱۸:۱۵
کانادا – استرالیا              ۱۸:۳۰
بریتانیا – لیتوانی             ۱۸:۴۵
هندوستان – آمریکا           ۰۱:۰۰ بامداد
ایرلند-روسیه ۱:۱۵
آفریقای جنوبی-ونزوئلا۱:۳۰
ژاپن-قزاقستان۱:۴۵
*دوچرخه سواری
الف: کیدینگ زنان
-راند اول ۱۹:۳۰
راند اول رده بندی ۲۰:۱۵
-راند دوم ۲۱:۱۶
-فینال ۲۲:۸
ب: پرسوییت تیمی مردان
-دور اول  ۱۹:۸
-فینال۲۱:۹
ج:پرسوییت تیمی زنان
-مقدماتی ۲۰:۲۶
*شیرجه
الف: ۳ متر زنان
-دور مقدماتی ۱۸
*اسب سواری
الف: حرکات نمایشی انفرادی
-گرندپیکس روز دوم  ۱۴:۳۰
ب: حرکات نماشی تیمی
-گرندپیکس روز دوم ۱۴:۳۰
*شمشیر بازی
الف: تیمی مردان
-یک چهارم نهائی
ایتالیا-بلاروس ۱۵
آلمان-کره جنوبی۱۵
چین-رومانی ۱۵
روسیه-آمریکا۱۵
-نیمه نهایی ۱۶
-رده بندی ۷ و ۸  ۱۸
-رده بندی ۶و ۵    ۱۸
-مسابقه مدال برنز    ۲۱:۳۰
-مسابقه مدال طلا     ۲۲:۱۵
*فوتبال
الف: فوتبال زنان
-مقدماتی گروه A    ۱۳
آنگولا-بریتانیا
-مقدماتی گروه B   ۱۴:۴۵
کره- فرانسه
-مقدماتی گروه A   ۱۸
کرواسی-مونته نگرو
-مقدماتی گروه A    ۱۹:۴۵
روسیه –برزیل
-مقدماتی گروه B    ۲۳
-مقدماتی گروه B    ۰۰:۴۵
دانمارک-نروژ
*هاکی
الف: هاکی مردان
-مقدماتی گروه A    ۱۲
استرالیا- آرژانتین
-مقدماتی گروهB   ۱۴:۱۵
هلند- نیوزلند
-مقدماتی گروه B      ۱۷:۱۵
آلمان-هندوستان
-مقدماتی گروه A    ۱۹:۳۰
بریتانیا-پاکستان
-مقدماتی گروه A   ۲۲:۳۰
آفریقای جنوبی-اسپانیا
-مقدماتی گروه B   ۰۰:۴۵
بلژیک-کره
*جودو
الف: ۱۰۰+ کیلوگرم مردان
-دور حذفی ۶۴ نفر    ۱۳
-دور حذفی ۳۲ نفر ۱۴:۱۰ تا ۱۳
-دور حذفی شانزدهم ۱۴:۱۰
-یک چهارم نهائی   ۱۵:۰۶
رده بندی مدال برنز  ۱۷:۵۸
نیمه نهائی  ۱۸:۱۲
-فینال   ۱۹:۴۰
ب: ۷۸+کیلوگرم زنان
-دور حذفی سی و دو نفر ۱۴:۳ تا ۱۳:۵۶
-دور حذفی ۱۶ نفر ۱۵:۱۰ تا ۱۴:۳۸
-یک چهارم نهائی  ۱۴:۲۰
-رده بندی مدال برنز ۱۷:۳۰
-نیمه نهائی  ۱۷:۴۴
-فینال  ۱۹:۳۰
*روئینگ
الف: انفرادی مردان
-فینال ۱۳
ب: چهار نفره مردان
-فینال ۱۳:۴۰
ج: دو نفره مردان  ۱۳:۵۰
-فینال
د: دو نفره زنان   ۱۰۴
-فینال
*قايقراني
الف:بخش مردان
ريس ۹ :             ۱۵:۳۰
ريس۱۰:             ۱۶:۴۵
ب: ليزر مردان
ريس ۷:             ۱۵:۳۰
ريس۸: ۱۷:۰۰
ج: ۴۷۰ زنان
ريس ۱:             ۱۵:۳۰
ريس ۲:             ۱۶:۴۵
د: ۴۷۰ مردان
ريس ۳:            ۱۵:۳۵
ريس ۴:           ۱۶:۵۰
د: استار مردان
ريس ۹            ۱۵:۳۵
ريس ۱۰:        ۱۶:۵۰
ز: مردان :
ريس ۹:          ۱۷:۰۰
ريس۱۰:             ۱۷:۴۵
ريس ۱۱:           ۱۸:۳۰
س: ليزر راديال زنان
ريس ۷: : ۱۷:۰۵
ريس ۸: ۱۸:۲۰
*تيراندازي
الف: ۵۰ متر مردان
مقدماتي  ۱۲:۳۰
فينال  ۱۵:۳۰
ب: ۲۵ متر مردان
مقدماتي  ۱۴:۰۰
فينال  ۱۸:۰۰
*شنا
الف: ۵۰ متر آزاد زنان
مقدماتي       ۱۳:۳۰
نيمه نهايي      ۲۳:۵۵
ب: ۱۵۰۰ متر آزاد مردان
مقدماتي       ۱۳:۵۴
ج: ۱۰۰*۴ مختلط زنان
مقدماتي ۱۵:۰۵
د: ۱۰۰*۴ مختلط  زنان
مقدماتي :      ۱۵:۲۰
ر: ۱۰۰ متر پروانه مردان
فينال          ۲۳:۰۸
ز: ۸۰۰ متر آزاد زنان
فينال           ۲۳:۱۵
س: ۵۰ متر آزاد مردان
فينال           ۲۳:۳۹
*تنيس روي ميز
الف: تيمي مردان
راند الو
آمريكا – ژاپن         ۱۳:۳۰
سنگاپور – لهستان     ۱۳:۳۰
آلمان – استراليا          ۱۸:۰۰
بريتانيا- كره شمالي   ۱۸:۰۰
برزيل – كره           ۱۳:۳۰
چين – اسپانيا ۱۳:۳۰
چين هونگ كونگ – اتريش  ۱۸:۰۰
مصر – هلند             ۱۸:۰۰
ب: تيمي مردان
راند اول
سوئد- آلمان    ۲۲:۳۰
اتريش – مصر  ۲۲:۳۰
پرتغال – بريتانيا     ۲۲:۳۰
برزيل – چين هونگ كنگ    ۲۲:۳۰
*ترامپولين
الف : ترامپولين مردان
مقدماتي       ۱۷:۳۰
فينال      ۱۸:۵۶
*واليبال
الف: واليبال زنان
دور مقدماتي گروه B           ۱۳:۰۰
برزيل – چين
دور مقدماتي گروه A        ۱۵:۰۰
ژاپن – روسيه
دور مقدماتي گروه B            ۱۸:۱۵
تركيه – كره جنوبي
دور مقدماتي گروه A            ۲۳:۳۰
بريتانيا – جمهوري دو فينكا
دور مقدماتي گروه B            ۲۳:۳۰
آمريكا – صربستان
الجزيره – ايتاليا               ۰۱:۳۰
*واترپلو
الف:واترپلوي زنان
مقدماتي گروه A               ۱۷:۴۰
اسپانيا – مجارستان
مقدماتي گروه B                 ۱۹:۰۰
روسيه – استراليا
مقدماتي گروه B                 ۱۹:۰۰
بريتانيا – ايتاليا
مقدماتي گروه A                 ۲۳:۱۰
چين – آمريكا
*وزنه برداري
الف: ۵۸ كيلوگرم مردان
گروه B                            ۱۳:۳۰
گروه A                           ۲۲:۳۰
ب: ۷۵ كيلوگرم زنان
گروه B                           ۱۶:۰۰
گروه A                            ۱۹:۰۰/آق
۱۳ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI