استقلال تهران بهترين تيم فوتبال ايران

به نقل از ایسنا : در آخرين رده‌بندي اعلام شده از سوي فدراسيون تاريخ و آمار فوتبال ، استقلال تهران با ۱۲۰ امتياز همراه با پورتوي پرتغال در مكان ۹۱ برترين تيم‌هاي جهان قرار دارد. آبي‌پوشان در مقايسه با ديگر تيم‌هاي ايراني از بهترين جايگاه برخوردارند. استقلال در رده‌بندي قبلي اين فدراسيون در مكان ۱۰۶ […]

http://www.farhangnews.ir/sites/default/files/content/images/story/12-08-02/3092-7253.jpg

به نقل از ایسنا : در آخرين رده‌بندي اعلام شده از سوي فدراسيون تاريخ و آمار فوتبال ، استقلال تهران با ۱۲۰ امتياز همراه با پورتوي پرتغال در مكان ۹۱ برترين تيم‌هاي جهان قرار دارد.

آبي‌پوشان در مقايسه با ديگر تيم‌هاي ايراني از بهترين جايگاه برخوردارند. استقلال در رده‌بندي قبلي اين فدراسيون در مكان ۱۰۶ جهان جاي داشت.

نزديك ترين تيم ايراني به استقلال در اين رده‌بندي سپاهان اصفهان است كه با ۱۱۹٫۵ امتياز يك پله پايين‌تر ايستاده و نود و سوم است. سپاهان ماه قبل در مكان جهان ۱۱۲جاي داشت.پرسپوليس تهران سومين تيم ايراني حاضر در رده‌بندي برترين‌ تيم‌هاي فوتبال است كه با ۷۵ امتياز در كنار سه تيم شامروك راورز ايرلند، بريزبان رو‌آر استراليا و ان ‌كي المپيا ليوبلياناي اسلواكي در مكان ۲۷۳ تيم‌هاي باشگاهي جهان ايستاده است. سرخپوشان در رده‌بندي پيشين تيم ۲۹۱ جهان بودند.

نگاهي به ۱۰ تيم فوتبال برتر دنيا از نگاه IFFHS

۱- بارسلونا ۳۵۶ امتياز

۲- يونيورسيداد شيلي ۳۳۹٫۵ امتياز

۳- رئال مادريد ۲۹۵امتياز

۴- بايرن مونيخ ۲۹۰ امتياز

۵- آتلتيكو مادريد ۲۸۰ امتياز

۶- بوكا جونيورز ۲۶۸ امتياز

۷- چلسي ۲۶۶ امتياز

۸- ليبرتاد آسونسيون پاراگوئه ۲۵۱ امتياز

۹- كورينتيانس برزيل ۲۴۰ امتياز

۱۰- ولز سارزفيلد آرژانتين ۲۳۷ امتياز

۱۳ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :محمد

بهترین تیم ایران پرسپولیس است

نويسنده ديدگاه :محمد

پرسپولیس

KHAMENEI