رهبران ایران باید یهودی باشند !

مدیر شبکه وهابی در اظهاراتی مخالف صریح دین اسلام و با توهین به ایرانیان مدعی شد که رهبران ایران باید یهودی و مسیحی باشند. به گزارش جام نیوز ، مدیر شبکه وهابی کلمه با توهین به ایرانیان گفت: «چرا نباید رهبر و رئیس جمهور ایران بدون در نظر گرفتن اینکه چه اعتقادی دارند و از […]

مدیر شبکه وهابی در اظهاراتی مخالف صریح دین اسلام و با توهین به ایرانیان مدعی شد که رهبران ایران باید یهودی و مسیحی باشند.

به گزارش جام نیوز ، مدیر شبکه وهابی کلمه با توهین به ایرانیان گفت: «چرا نباید رهبر و رئیس جمهور ایران بدون در نظر گرفتن اینکه چه اعتقادی دارند و از چه دینی هستند به قدرت برسند.»

وی در ادامه بی پرده تر سخن گفت و تصریح کرد: «چرا رهبر، رئیس جمهور، وزراء، کابینه دولت و اعضای هیات مدیره مجلس حتما باید از فکر شیعی باشد. بگذارند یک مسیحی و یا یهودی به این منسب ها برسد و یا ادیان دیگر! چرا باید اینگونه تبعیض نژادی قائل شد!»

 گفتنی است که ۹۷درصد مردم ایران مسلمان هستند که ۹۰درصد آنها شیعه می باشند ولی ارادت شبکه های وهابی که به دروغ خود را اهل سنت ایرن معرفی می کنند به یهود و صهیونیسم آنقدر بالا است که حاضراند ایران را که اسلامی ترین کشور دنیا است به آنان بسپارند. درواقع یکی از اهداف اصلی وهابیت را همین امر می توان ذکر کرد که گوشه هایی از آن را در اظهارات برخی از آنان به خوبی می تواند دید.

۱۱ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :hossein

واقعا اینارو ببین
خداییش وقتو زندگیو همه ی وجودشو گذاشته تا یه همچین حرفی زده
خاک بر سر خودش به این حرفش نخندیده ؟؟؟
من که ترکیدم از خنده
این وهابی ها عجب طنزهای هستنا!!!!

KHAMENEI