منافقین همچنان در لیست سیاه وزارت خارجه آمریکا

به گزارش  باشگاه خبرنگاران به نقل از سایت رسمی وزارت خارجه آمریکا ، گزارش سالیانه وزارت خارجه آمریکا در زمینه اقدامات آمریکا برای مقابله با گروه‌ها و سازمانهای تروریستی دیروز منتشر شد. براساس این گزارش، نام گروهک تروریستی منافقین همچنان در لیست سیاه وزارت خارجه آمریکا قرار دارد. در این گزارش ضمن اشاره به اسامی […]

به گزارش  باشگاه خبرنگاران به نقل از سایت رسمی وزارت خارجه آمریکا ، گزارش سالیانه وزارت خارجه آمریکا در زمینه اقدامات آمریکا برای مقابله با گروه‌ها و سازمانهای تروریستی دیروز منتشر شد.

براساس این گزارش، نام گروهک تروریستی منافقین همچنان در لیست سیاه وزارت خارجه آمریکا قرار دارد.

در این گزارش ضمن اشاره به اسامی مختلف سازمان مجاهدین خلق (MEK) و محل استقرار آنها در اردوگاه اشرف به برخی از فعالیت‌ها و ماهیت این سازمان اشاره شده است.این لیست که سالانه توسط وزارت خارجه آمریکا منتشر می‌شود شامل سازمان‌هایی است که طبق تعاریف وزارت خارجه یک سازمان تروریستی خارجی هستند و برای تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا تلقی می‌شوند.

این درحالیست که دولت عراق نیز امروز با اعلام پایان مهلت قانونی برای ترک اردوگاه اشرف خواستار خروج هرچه سریعتر اعضای باقیمانده منافقین از اردوگاه اشرف به قرارگاه لیبرتی شده است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI