کودکی که پلیس را یک شبانه‌روز سر کار گذاشت !

یک تماس اضطراری با اورژانس انگلیس و درخواست کمک کودکی ۳ ساله موجب شد تا تیم‌های جست‌وجوی پلیس بیش از یک شبانه‌روز وقت خود را صرف یافتن این کودک کنند. به گزارش فارس به نقل از روزنامه ایندیپندنت، پلیس منطقه “وست یورکشایر” انگلیس بیش از ۲۴ ساعت وقت خود را صرف جست‌وجو برای یافتن کودکی […]

یک تماس اضطراری با اورژانس انگلیس و درخواست کمک کودکی ۳ ساله موجب شد تا تیم‌های جست‌وجوی پلیس بیش از یک شبانه‌روز وقت خود را صرف یافتن این کودک کنند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه ایندیپندنت، پلیس منطقه “وست یورکشایر” انگلیس بیش از ۲۴ ساعت وقت خود را صرف جست‌وجو برای یافتن کودکی کرد که در تماس با اورژانس اعلام کرده بود در حالی که با مادر بیهوش خود در خانه تنهاست، در به روی آن‌ها قفل شده و او آدرس خانه‌شان را نیز نمی‌داند.پلیس پیش از این زمانی که نتوانسته بود کودک یا مادر وی را شناسایی کند، با انتشار بخشی از مکالمه ضبط شده، از مردم خواسته بود تا در یافتن این کودک به پلیس کمک کنند. این کودک که گفته بود ۳ ساله است، خود را “الی” نامیده و عنوان کرده بود که مادرش بر زمین افتاده و بلند نمی‌شود.

پلیس از صبح دیروز به دنبال یافتن این کودک و مادرش بود، با این وجود نتوانسته بود نشانی از این دو بیابد.چندین تیم جستجو و شناسایی پلیس در مناطق مختلفی که این کودک نشانی‌هایی در مورد آن‌ها داده بود، به جستجو برای یافتن خانواده این کوددک مشغول شدند.بنا بر این گزارش، در اتفاقی غیرمعمول، شماره تماس‌گیرنده نیز در ابتدا قابل شناسایی و ردیابی نیز نبوده است. اما با ادامه بررسی‌ها مشخص شد که شماره تلفن همراه تماس گیرنده مربوط به “بردلینگتون” در “یورکشایر” شرقی است.

با مراجعه پلیس به این آدرس، مشخص شد که این شماره مربوط به ۲ دختر ۱۰ ساله بوده و این تماس به کلی شوخی بوده که به مدت بیش از ۲۴ ساعت بخشی از نیروی پلیس انگلیس را به خود مشغول کرده است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۱ |
KHAMENEI