دلایل صهیونیستی بودن چندین کالای رایج!

بسیاری از سایت و وبلاگ ها بارها ل انواع شرکت های فراماسونری را معرفی کرده اند اما راهکاریی به جای آن پیش نهاد نداده اند و اطلاعات درستی از این که چرا این شرکت ها فراماسونی هستند نمیدهند ، وب سایت ظهور۱۲ در این پست به معرفی دلایل فراماسونری بودن معروفترین برندهای تجاری  می پردازد…پیگیر […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2012/03/nestle-logo.jpg

بسیاری از سایت و وبلاگ ها بارها ل انواع شرکت های فراماسونری را معرفی کرده اند اما راهکاریی به جای آن پیش نهاد نداده اند و اطلاعات درستی از این که چرا این شرکت ها فراماسونی هستند نمیدهند ، وب سایت ظهور۱۲ در این پست به معرفی دلایل فراماسونری بودن معروفترین برندهای تجاری  می پردازد…پیگیر این مطلب باشید و دلیل فراماسونی بودن این شرکت های بزرگ را بدانید…راستی به بنر اول سایت هم دقت کنید راه کار ها در آنجاستبه ادامه مطلب بروید…

http://hotuktrader.com/nestle-logo.jpg

شرکت: نستل Nestle

محصولات و شرکتهای وابسته:
انواع شوکولات، قهوه و نسکافه، محصولات لبنیاتی و …
KitKat شوکولات
Maggi مواد غذایی
L’Oreal لوازم بهداشتی، آرایشی

این شرکت سوییسی ۱/۵۰ درصد از سهام شرکت مواد غذلیی اسرائیلی به نام Osem Investments را دارا می باشد. Nestle در دسامبر سال ۲۰۰۰، اعلام کرد که میلیونها دلار صرف راه اندازی مرکز تحقیق و توسعه ((R&D در اسرائیل خواهد کرد.
در سال ۱٩٩٨، آقای Peter BrabeckLetmathen در پی متقاعد کردن Nestle، جایزه ویژه (Jubilee) را از شخص نخست وزیر اسرائیل –نتانیاهو دریافت کرد. این بزرگترین جایزه ایست که تا کنون رژیم اسرائیل اعطا کرده است و تنها به اشخاص و یا سازمان هایی اختصاص می یابد که با سرمایه گذاری و مبادلاتشان، بیشترین تاثیر را در قدرتمند کردن اقتصاد اسرائیل داشته باشند.

http://pic1a.nipic.com/2009-02-24/2009224154020344_2.jpg

شرکت: تیمبرلند Timberland

محصولات:
انواع کفش: ورزشی، راحتی، پوتین، صندل و …
لباس: کاپشن چرم، بادگیرهای ضد آب، کاپشن های سبک
کمربند، کلاه، کوله پشتی، چمدان، جوراب، عینک آفتابی، کیف پول و ساعت

تیمبرلند یک شرکت تولید کفش، البسه ١/١ میلیارد دلاری می باشد. Jeffry Swartz رئیس و مدیر اجرایی این شرکت، یک صهیونیست فعال است.
در یکی از جلسات «همبستگی اسرائیل» که اخیرا برپا شده بود، او پیشنهاداتی ارائه داد تا تبلیغات و ادعاهای اسرائیل در اجتماع آمریکا باورپذیرتر باشد. در مصاحبه ای به عنوان مدیر اجرائی شرکت، اظهاراتی مبنی بر فرستادن ۱۰۰ آدم کش به عنوان سفیر اسرائیل به آمریکا، داشت، تا این افراد یهودیان مقیم آمریکا را مجاب به کمک به اسرائیل کنند.
اگرچه تیمبرلند یک شرکت تجاری عمومی می باشد ولی Swartz و خانواده اش تقریبا ۴٧ درصد سهام و ٨١ درصد از قدرت رای شرکت را دارا می باشند.

http://www.aladream25.com/wp-content/uploads/2009/02/coca-cola-logo.jpg

شرکت : کوکاکولا

شرکتهای وابسته:
فانتا
اسپرایت
کانادا درای

از سال ١٩٦٦ کوکالا تبدیل به یکی از ثابت قدمترین پشتیبانان اسرائیل شد.
در سال ١٩٩٧ هیئت دولتی اقتصادی اسرائیل در مهمانی شامی به افتخار کوکاکولا بخاطر ٣٠ سال پشتیبانی بی وقفه خود از اسرائیل و عدم توجه به تحریم کشورهای عرب، قدردانی کرد.
(در مقابل پپسی به تحریم اسرائیل که تا سال ١٩٩١ از سوی کشورهای عربی اعمال شده بود مقید ماند و از سال ١٩٩۲ تجارت خود را با اسرائیل از سر گرفت.)
در سال ۲٠٠١ اداره مرکزی کوکاکولا میزبان و حامی اصلی اتاق بازرگانی آمریکایی – اسرائیلی شد.
آشکار شده که کوکاکولا برنامه ای آموزشی برای کارگرانش بر پایه برخورد صهیونیسم عرب ترتیب داده. محتویات این دوره توسط دولت اسرائیل و یک آژانس یهودی تهیه و تنظیم شده است.
در فوریه ۲٠٠۲، کوکاکولا در کاری گروهی با سازمان «دوستان اسرائیل» و National Hillel پشتیبانی از مقاله Linda Gradstein خبرنگار بدنام صهیونیسم را در دانشگاه Minnesotaبه عهده گرفت.
در جولای ۲٠٠۲، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه کوکاکولا جهت صرفه جویی میلیون دلاری بخاطر معافیت مالیاتی, اقدام به ساخت کارخانه ای جدید در زمین های اشغال شده فلسطین (قیریات قط) کرد.
در اکتبر ۲۰۰۵، کوکاکولا میزان سرمایه گذاری خود را در اسرائیل افزاریش داد و ۵١ درصد از سهام کارخانه شراب سازی Tavor را خرید.

آیا هنوز هم کوکا می نوشید؟

http://www.perfumenotes.eu/images/Hugo_Boss_logo.png

شرکت : صنایع دلتا گلیل Delta Galil Industries

شرکتهای وابسته:
Boss
Calvin Klein
GAP

«دلتا گلیل» بزرگترین تولید کننده و فروشنده در صنعت نساجی اسرائیل است و یکی از بزرگترین آرمهای تجاری تولید لباس در دنیا را دارا می باشد.
Dov Lautman موسس، رئیس و بزرگترین سهام دار این شرکت از وابستگان نزدیک رئیس جمهور اسرائیل، اهود باراک می باشد.
سازمان دیدبان حقوق بشر، دلتا گلیل را به استثمار کارگران عرب متهم ساخت.
از آنجایی که هزینه تولید محصول به حداقل ممکن برسد، بسیاری از محصولات این شرکت در کشورهای ترکیه، اردن و مصر تولید می شود. بدین صورت که مواد اولیه به اردن می رود، در آنجا دوخته می شود و دوباره به اسرائیل بر می گرردد، و از آنجا با برچسب «Made in Israel» به سراسر جهان فرستاده می شود.

http://www.toxel.com/wp-content/uploads/2008/08/creativelogos16.jpg

شرکت: والت دیزنی

محصولات و شرکت های وابسته:
دیزنی لند (شهرک بازی) Disneyland
یورو دیزنی EuroDisney
تولیدات دیزنی

شرکت « والت دیزنی» در نمایشگاه هزاره واقع در Epcot Center در ایالت فلوریدا، بیت المقدس را بعنوان پایتخت اسرائیل معرفی کرد. و از آنجایی که بیت المقدس به طور نا مشروع غصب شده و بنابر مصوبه سازمان ملل (٢٤٢،٢٣٧ و ۴۰۵)، هرگز این شهر نمی تواند بعنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخته شود. از ٨ میلیون دلار هزینه این نمایشگاه، اسرائیل مبلغ ٨/١میلیون دلار سرمایه گذاری کرد و با دیزنی در گسترش این نمایشگاه شریک شد. این بخشی از مبارزه فیزیکی اسرائیل برای یهودیزه کردن بیت المقدس و مبارزه روانی برای پذیرفته شدن این ادعا در دیدگاه جهانی می باشد.
یکی از شیوخ عرب در عملی مبتکرانه طرحی را برای تحریم دیزنی ارائه کرد که متاسفانه در آخرین لحظات توسط یکی از شاهزادگان سعودی منتفی شد. ولید بن تلال که یکی از بزرگترین سهامداران «یورودیزنی» می باشد عنوان کرد: «درصورتی که دیزنی را تحریم کنیم برد با اسرائیل خواهد بود. زیرا در منفی شدن وجهه ی ما در آمریکا تاثیر خواهد داشت.» و این درحالی است که به طور میانگین سالانه ٢٠٠ هزار عرب از «دیزنی» بازدید می کنند و میزان مبادلات این شرکت با خاور میانه بیشتر از ١٠٠میلیون دلار در سال است.

http://www.bmc-computers.co.uk/images/intel-logo.jpg

شرکت : اینتل Intel

محصولات:
پردازنده های سلرون، پنتیوم، ایتانیوم و …
Processors Celeron, Pentium, Itanium, etc
Motherboards, Chipsets, Adapters, Controllers,
محصولات شبکه، بی سیم و ابزار ساخت نرم افزار.

بی تردید اینتل یکی از بزرگترین حامیان اسرائیل می باشد. یکی از اولین مراکز توسعه این شرکت خارج از آمریکا در منطقه حیفا در سال ۱٩٧٤ بازگشایی شد. و از آن موقع سرمایه گذاری در این رژیم ادامه داشته است. در سال ۲۰۰۰، آنها بیش از ٤۰۰۰ اسرائیلی را استخدام کردند و تنها از صادرات کارخانه واقع در LachishQiryat Gat اسرائیل (بازگشایی فوریه ٩٩) تا سقف ۳میلیون دلار در روز و به طور تقریبی یک میلیار دلار در سال درآمد دارد.
الاودا (ائتلاف راست فلسطین) عنوان می کند Qiryat Gat زمینی که کارخانه اینتل بر آن نهاده شده است در واقع منطقه روستایی بوده به نام «عراق المنشیا» که توسط اسرائیل غصب شده است. «عراق المنشیا» روستایی بوده با ۲۰۰۰ سکنه که در ۳۰۰ خانه زندگی می کردند با ۲ مسجد و یک مدرسه. ساکنان اصلی این روستا با تهدید و ارعاب رانده شده و تمتم زمین روستا ویران می شود تا Qiryat Gat برای سکونت شهروندان جدید اسرائیلی آماده شود. امروز جمعیت باقیمانده از «عراق المنشیا» هنوز اجازه برگشتن به سرزمین خود را ندارند. اقدامات قانونی بر ضد اینتل مبنی بر ساختن کارخانه در سرزمین غارت شده صورت گرفته است.

کارخانه اینتل بر روی زمین های اشغالی فـلـوجه

http://www.sunephones.com/wp-content/uploads/2010/02/nokia-logo.jpg
شرکت: نوکیا Nokia

محصولات:
محصولات الکترونیکی، گوشی همراه، ثابت، تلویزیون و …

شرکت «نوکیا» اقدام به سرمایه گذاری سنگینی در اسرائیل نموده است.
Lars Wolf مدیر کل نوکیا در مصاحبه ای با روزنامه اورشلیم پست Jerusalem Post (٤ مارس ٢٠٠١) اظهار داشت: «از آنجایی که در پروژه ی داخلی ما به نام «پروژه اسرائیل»، شبکه اسرائیل یکی از اهداف ماست و همچنین سازمان اقتصادی و مرکز تحقیقات نوکیا نیز حساب ویژه ای برروی اسرائیل باز کرده، ما اسرائیل را به عنوان چشم انداز و دورنمای تمام اهداف نوکیا می دانیم.»
« شرکاء اقتصادی نوکیا (شاخه ای از سازمان اقتصادی نوکیا)» در ماه دسامبر ٢٠٠٠ سرمایه ای ۵۰۰ میلیون دلاری را به شرکتهای اسرائیلی اختصاص داد. مرکز تحقیقات نوکیا به دنبال بازار اسرائیل به هر وسیله ممکن می باشد.

—————————————————————————

اسامی شرکتهای حامی سازمان فراماسونری (صهیونیسم بین الملل)
فورد موتورز
فیات امی EMI
موییل                       لیلاند                              اسکوئیب
بریتیش پترولیوم         اگزوگروپ                          رولن
آی.بی.ام فوته هوفنونگ شوتله         آبوت
اونی لور                    سیبا گایگی
گروندیک
جنرال الکتریک کلگیت-پالمولیو                 اطلس کوپکو
کرایسلر                    براون                               وارتا
آی‏تی‏تی                   کنتیننتال                         آگا AGA
رنو جان دیر                           هوور
فیلیپس بوش گلاسکوهولدینگ
باسف                      شنایدر                            شبکه‏های تلویزیونی:

هوخست                  کوکاکولا                           CBC-ABC-NBC
دایملر بنز                  بندیکس                          شرکتهای فیلمسازی:
فولکس واگن              مسی فرگوسن                اونیورسال
بایر                          اونی رویال                        پارامونت
زیمنس                     سینگر                            یونایتد آرتیست
آی سی آی               ب.اف.گودریچ                    برادران وارنر
نستله                      هنکل                             مترو گلدین مایر
پ.اند گمبل                فایزر                               کلمبیا
گودیر                        الکترولوکس                     فاکس قرن بیستم
آ.ا.گ AEG                  ساندوز                           کاترپیلار

ک.اچ.دی                    مانسمان                   آی ام اریکسون
پی یو کولمان             اولیّوتی

منبع: کتاب مبانی فراماسونری؛نوشته هارون یحی- ترجمه جعفر سعیدی و وبلاگ حکمت
۴ شهریور ۱۳۸۹ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :ابراهیمی

سلام

من از وب شما خیلی خوشم اومد وب قشنگی دارین امیدوارم همیشه ثابت باشه

من وبلاگی دارم تازه روزی تاسیس کردم
اگه خواستین بگین تا تبادل لینک کنیم.

“بزرگترین پایگاه اینترنتی حاج حسین سیب سرخی”

نويسنده ديدگاه :سرافرازان

سلام ممنونم كه سر زديد گفته بوديد ايميل و ادرس وبلاگو بدم خدمدتون بفرماييد

http://sarafrazan.parsiblog.com

shahidane_sarafraz@yahoo.com

نويسنده ديدگاه :سامان

اخه اين مزخرفات چيه نوشتي اين شركتهايي كه نام بردي هرجا پول باشه ميرن و اصلا جنبه سياسي نداره اگه واسشون نمي صرفيد مطمئن باش اونجا سرمايه گذاري نميكردند…

اين حرفها و اين طرز تفكر اينجوريه كه مارو هميشه عقب مونده نگه ميداره به جايي كه به چيزاي مهمتر فكر كنين ببين كجا سير ميكنين متاسفم…

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

شاید از دیده شما مطالب ما مزخرف باشه امام واقعیته .. در مورد این که هر جا پول باشه میرن …شما جواب بدین میشه مالکان این شرکت ها که سر جمع چندین نفر نیستند مملکت و ….خودشون رو ول میکنن میرن جای دیگه سرمایه گذاری یا فقط به خودشون این گروه مخفشون کمک میکنند…؟

نويسنده ديدگاه :فری

به ما چه اینا چه میکنن ما اگر میتوانیم بریم از جنگل های شمال کامپیوتر بسازیم اگر نشد پس استفاده کنیم از همینا چشممون هم کور دندمون هم نرم حرفی نزنیم که باز تحریم نشیم دهنمون سرویس شه

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

نشد دلیل یکی مستقیما میگه داره بر علیه شما کار میکنه شما میگین به ما چه؟

نويسنده ديدگاه :نگار

سلام
پس چرا با وجود اینکه اینقدر واضحه هیچ کس جلوشونو نمیگیره؟
چرا زنگ میزنیم دفتر مراجع هیچی راجع بهش نمیدونن؟
چرا حتی تو تلویزیون تبلیغ میشه؟
وچرا چرا چرا؟؟؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

از این که این جواب رو میدم ناراحتم نمیدونم….
در ضمن بنده خودم یکی از نقد کننده های این نوع کارها هستم

نويسنده ديدگاه :علی

اگه این شرکت ها صهیونیستی هستن پس چرا تو کشور ما تبلیغ می شن و به فروش می رسن؟ همین کوکا کولا، نستله، اینتل، نوکیا، والت دیزنی و …
لطفا مزخرف ننویسین

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

ما هم مثل شما پی این سوالیم

نويسنده ديدگاه :علي محمد

با سلام
خيلي ممنون از روشنگريتان
بايد اطلاع رساني دقيقتر بشه و به همه مردم حتي از رسانه ملي
من نمي دانستم كه شركت نوكيا و اينتل حامي اسراييل هستند و محصول نوكيا را خريدم
در پاسخ به آقاي سامان كه گفته اين مزخرفات چيه؟ با يد گفت
دوست من هر يك ريال كه ما از اين شركت ها بخريم در حقيقت تيري ساخته ايم براي كشتن يك مسلمان و مگر نشنده ايد كه پيامبر (ص) فرمودند هركس نداي مظلومي(چه مسلمان و چه كافر ، چه شيعه و چه سني )را بشنود و به آن پاسخ ندهد (كمكي نكند مسلمان نيست اگر مسلمانه يك هفته به اروپا نفت ندهند اسراييل محو شدني است اگر ما اين شركت ها را حمايت نكنيم…
آيا ما واقعا مسلمانيم

نويسنده ديدگاه :طاهره

سلام خسته نباشید
منم سوالای بقیه رو دارم
چرا جلوشون گرفته نمیشه ؟؟؟؟
چرا قانونی به کشور وارد میشن ؟؟
خواهش میکنم اگه جوابشو پیدا کردین حتما بهم میل کنین از این سوالا دیگه واقعا مغزم داره می ترکه ….

نويسنده ديدگاه :محمد

من در جواب دوستانی که به این صحبت ها اعتراض کردن سخن مولایمان حسین را سر میدهم
هیهات من ذله
که به راستی مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است.
ای دوستانی که اهداف خود را در پول و ثروت و تحصیل و لذات دنیوی جستجو میکنید بدانید که سخت در اشتباهید چون که این سلسله یک سلسله باطله از قدیم تا جدید از فرعون تا هاشمی رفسنجانی — کدام یک عمر جاودانه دارند؟؟؟
پس این دو روزه دنیا رو بگذارید با عزت زندگی کنیم و اینقدر حرفهای دشمنان رو تکرار نکنید

نويسنده ديدگاه :محمد

در ضمن یک چیزی که شما در مورد کوکا اشاره نکردید اینه که اگر آرم کوکاکولا رو از پشت بخونید(یا برعکس بخونید) نوشته لامحمدلامکه لطفا توجه کنید
که دارید از چه کوفتی استفاده میکنید.

نويسنده ديدگاه :علیرضا

به به به جوونای مملکت رو ببین چه قدر اطلاعاتشون زیاده ، آخه گلم عزیزم فکر کردی اینا مثل اسکلا نشستن فقط به ما نگاه میکنن ؟ نه عزیزم بیکار نشستن و حتی تو کشور ما هم نفوذ کردن ، ولی منافع اقتصادی کشور اجازه نمیده باهاشون مخالفت کنند،از مراجع که هیچ چی نمیگم چون واقعا احمقن اگه نبودن اینطوری ساکت نمیشستند ، بیشتر فیلمهایی که توی تی وی پخش میشه عقاید و علائم فراماسونی پخش میکنن تبلیغات هم همین طور ، اما تو خودتو عاقل نگه دار تو بفهم اگه کسی نفهمید حداقل تو میفهمی جهالت بقیه رو بهانه قرار نده تا حقیقت رو انکار کنی ، من یه جوون امروزیم همه کاری هم میکنم ولی نمازمو میخونم اینو گفتم که فکر نکنین تعصبی هستم ، فقط برین مطالعه کنین یه کم بیشتر از کم ، هر کس میخاد مناظره کنه تو این زمینه ها با ایمیل من ارتباط داشته باش rosonery_5@yahoo.com

نويسنده ديدگاه :bladerunner

درود خدا بر شما نویسنده گرامی

نويسنده ديدگاه :ujotobw

۱zPT3d dvorhoaenqlk, [url=http://rcxcvbqxhjqp.com/]rcxcvbqxhjqp[/url], [link=http://zeimebszatml.com/]zeimebszatml[/link], http://somtjvdorhqu.com/

نويسنده ديدگاه :مریم

اگر هیچ مسلمان یا انسان مخالف ظلمی از این محصولات استفاده نکند، اسرائیل کمپانی مهر، کفن با عالی ترین کیفیت، ضریح……..خواهد زد. راه حل، اتحاد، مبارزه، اجرای اسلام واقعی و بالا بردن شعور مسلمان است

نويسنده ديدگاه :علی

سلام
میخواستم یه درخواستی بکنم .قبلا یه مستد داشتین در مورد آرم شرکتهای با چشم فراماسونریو میشه اون رو برای دانلوئ قرار بدین؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام ” علي ” …
اگر پيدا كرديم به ايميلتان ارسال خواهيم كرد
ياعلي

نويسنده ديدگاه :بهار

اینا منو نگران میکنه
این شرکتها برای فعالیت در ایران خیلی تلاش میکنن
شرکت های مواد غذایی خطرناک ترن
مثلا الان اکثر افرادی که میبینم از آب معدنی نستله استفاده میکنن، به راحتی میتونن همون بلایی رو سرمان بیارن که سر مسیحیا آوردن (در جریان انتشار طاعون و…)

نويسنده ديدگاه :سید

بسم ا…
باتشکر ازمدیریت محترم سایت وهمه دوستانی که به نوعی از این سایت دیدن کردند وپیگیری موضوع به دلیل اهمیت ان برای همه ما جوانان این مرز وبوم است همه باید توجه داشته باشیم که این گروه مخوف فراماسون وشیطان پرست به دنبال نابودی کامل ما وزمینه سازی برای ظهور دجال است وتنها مسیری که میتواند موجب پیروزی ما وشکست دشمن شود مسیر اسلام ناب محمدی ودوری از افراط وتفریط میباشد.برای اثبات به سی دی ۵۱ قسمتی ظهور که ساخته یک مسلمان امریکایی است مراجعه فرمایید که ان شاءا… به نتایج خوبی میرسید .دوستدار همه مردم ایران زمین.سید

بسمه تعالی
سلام از سایت خیلی خوشم امد سپاپگزارم ان شه الله همیشه پاینده باشید و سایت پابرجا به امید پیروزی دین خدا اسلام

نويسنده ديدگاه :مهرداد

دست همه دست اندرکاران این سات و سایتهای مشابه هم درد نکنه. راستی یه فکری هم باید برای این شرکتهای داخلیه که درامدزایی و سوداوری فوق کلان برای اسرائیل داره کرد.

نويسنده ديدگاه :حسرت

دولت خودش خوب ميدونه. بعضي ها وابسته به دولت و حكومت خودشون وارد ميكنند كه سود خوبي دارند. يكي هم گفته بود مرجع تقليد چرا چيزي نميگند. ايا به نظرت كسي بح فتوي مرجع تقليد گوش ميكنه. زمانهاي قديم گذشت كه مرجعي كه فتوا صادر ميكرد همه مردم عمل ميكردند. حالا مرجع كيه چيه…… مرجع تقليد سيستاني كه واقعا يه مرجع عاليقدريه. خدا رحمت كند ايت الله بهجت. ديگه مرجع اينچنيني نداريم

نويسنده ديدگاه :suiina

با سلام خدمت مدیر محترم وبلاگ.هموطن و برادر دینی گرامی،از حضرتعالی به علت اطلاع رسانی مفید متشکرم.راستش منم متعجبم از شیوع تا این حد زیاد این کالاها در ایران اسلامی؛در عین حالی که ما هر سال در چندین راهپیمایی رسمی کشور،پرچم اسرائیل را آتش زده و شعار “مرگ بر اسرائیل “را فریاد میزنیم اما در برابر معامله این قبیل کالاها در کشورمان سکوت کرده،هیچ!بعضی هامان مصرف کننده دائم این کالاها هستیم.

نويسنده ديدگاه :مهدی

من خودم به شخصه نه این کالا ها رو مصرف می کنم نه به کسی پیش نهاد میکنم… ممنونم.

نويسنده ديدگاه :من

آقا همه رو ول کن اصلا …

شما چند تا تفریح بگو که من جوون کشور بیام باهاشون لذت ببرم !

لطفا نگو پارک … نگو سینما …
نگو پیست اسکیت …
نگو…… که اینا همه جا پیدا نمیشن !

اگر هم بشن قیمتشون اجازه نمیده حتی نگاه بهشون بندازی ببینی اهل کجان !!!

نويسنده ديدگاه :من

یه سایت درست و حسابی هم نداریم …

البته یکی هست معرفی میکنم برین حالشو ببرین !

http://www.digikala.com

تبادل اطلاعات هم نمیکنیم باهم !

زندگی شده … بخور تا توانی به بازوی خویش … تا نمیری از گرسنگی بقیشم بلد نیستم !

KHAMENEI