در هفته دفاع مقدس؛دومین گردهمايي حزب‌الله سايبر

در هفته دفاع مقدس و با حضور حسن عباسی؛ گردهمايي حزب‌الله سايبر برگزار مي‌شود دومین گردهمایی حزب‌الله سایبر با حضور حسن عباسی کارشناس استراتژیک برگزار می ‌شود. به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، دومین گردهمایی «کلیک‌های پایداری» به مناسبت هفته دفاع مقدس به عنوان دومین همایش از سلسله نشست‌های ماهانه حزب‌الله سایبر برگزار […]

در هفته دفاع مقدس و با حضور حسن عباسی؛

گردهمايي حزب‌الله سايبر برگزار مي‌شود

دومین گردهمایی حزب‌الله سایبر با حضور حسن عباسی کارشناس استراتژیک برگزار می ‌شود.


به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، دومین گردهمایی «کلیک‌های پایداری» به مناسبت هفته دفاع مقدس به عنوان دومین همایش از سلسله نشست‌های ماهانه حزب‌الله سایبر برگزار می شود.
این نشست با محور قرار دادن موضوع اشاعه‌ فرهنگ غنی دفاع مقدس در عرصه اینترنت و فضای سایبری، به تجلیل از فعالان این جبهه پرداخته و یاد ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، در نخستین روز هفته دفاع مقدس را گرامی می‌دارد.
این مراسم با سخنرانی حسن عباسی همراه است و حمید داوودآبادی وبلاگ‌نویس و مدیر وبلاگ «خاطرات جبهه» تلخ و شیرین‌های آن دوران طلایی را بازگو می‌نماید.
از دیگر برنامه‌های این گردهمایی بزرگ، ارتباط ویدیویی و زنده از پاریس با حجت وحیدی، دبیر سابق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا و مسئول کمیته راهبردی دفاع مقدس در آن اتحادیه است.
حماسه‌سرایی غلام کویتی‌پور، خالق نغمه‌ پایداری «ممد نبودی ببینی» از دیگر برنامه‌های این گردهمایی است.
در بخش دیگر این نشست نیز از پدیدآورندگان آثار اینترنتی در حوزه دفاع مقدس و وبلاگ‌نویسان فعال در این زمینه، تجلیل خواهد شد.
نمایشگاه جنبی خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری – تحلیلی ارزش‌مدار، از دیگر برنامه‌های ابتکاری این گردهمایی است.
این مراسم در روز پنج‌شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ از ساعت ۴ عصر تا نماز مغرب و عشاء در مجتمع فرهنگی سیدالشهدا(ع) واقع در میدان هفت تیر، ابتدای خیابان شهید مفتح جنوبی، برگزار می‌شود.
حضور امت حزب‌الله و نمایندگان رسانه‌های جمعی بر غنای ارزشی این گردهمایی خواهد افزود.

۳۱ شهریور ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI