استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی حسینی و اختلاس ۲۸۰۰ میلیاردی

اولین اقدام عملی مجلس درباره اختلاس تاریخی استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس کلید خورد یک نماینده مجلس از تهیه طرح استیضاح سید شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و دارایی در مجلس خبر داد و گفت: این طرح در حال جمع آوری امضا در مجلس است. این طراح استیضاح سید شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و […]

اولین اقدام عملی مجلس درباره اختلاس تاریخی

استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس کلید خورد

یک نماینده مجلس از تهیه طرح استیضاح سید شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و دارایی در مجلس خبر داد و گفت: این طرح در حال جمع آوری امضا در مجلس است.

این طراح استیضاح سید شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و دارایی در گفت وگو با خبرنگار جهان که خواست نامش فاش نشود، گفت: این استیضاح که در راستای اختلاس ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومانی در کشور است و از روز یکشنبه ۲۷ شهریور در مجلس کلید خورد و روز سه شنبه نیز طرح مذکور تهیه شد که دارای سه محور می باشد.

به گفته وی ضعف مدیریت، عدم نظارت کافی و بی مسئولیتی وزیر و مسئولین امر محور این استیضاح است.

این نماینده اصولگرای مجلس در پاسخ به این سوال که طرح مذکور چه زمانی تحویل هیئت رئیسه مجلس خواهد شد، گفت: در حال حاضر ما در حال جمع آوری امضا هستیم و بعد از آن نشستی میان طراحان استیضاح برگزار خواهد شد و سپس در خصوص زمان تحویل طرح به هیئت رئیسه مجلس تصمیم گیری خواهیم کرد.

۳۰ شهریور ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :amreji

بسمه تعالی
لطفا دست از استیضاح وزرا دست بردارید. همون قبلی ها استیضاح شدن بسه. من از خدامه که بیشتر دزدی بشه از فرزند طبرسی تا …. . تو رو جان امام زمان دست بردارید

KHAMENEI