برادر داداشی در صحنه اعدام قاتل برادرش چه گفت ؟

واکنش برادر داداشی به اعدام صبح امروز فارس نوشت: برادر مرجوم روح‌الله داداشی قهرمان پرورش‌اندام ایران و جهان تاکید کرد: ما منتظر دیدن مرگ یک انسان نیستیم، اما قصاص قاتل روح‌الله خواست جامعه ورزشی کشور و مردم استان البرز است.علی داداشی که خود از قهرمانان ورزشی است، ساعاتی قبل از اعدام قاتل برادرش گفت: مرگ […]

واکنش برادر داداشی به اعدام صبح امروز

فارس نوشت:

برادر مرجوم روح‌الله داداشی قهرمان پرورش‌اندام ایران و جهان تاکید کرد: ما منتظر دیدن مرگ یک انسان نیستیم، اما قصاص قاتل روح‌الله خواست جامعه ورزشی کشور و مردم استان البرز است.علی داداشی که خود از قهرمانان ورزشی است، ساعاتی قبل از اعدام قاتل برادرش گفت: مرگ یک انسان هر فردی را ناراحت می‌کند و به‌طور قطع هیچ آدم با وجدانی خواستار مشاهده این صحنه مشمئز کننده، نیست.

وی تصریح کرد: روح‌الله هرگاه چنین صحنه‌هایی را مشاهده می‌کرد، آزرده‌خاطر می‌شد و هیچ زمانی حاضر نبود شاهد رفتارهای خشونت‌‌آمیز باشد.

برادر مرحوم روح‌الله داداشی متذکر شد: قتل ورزشکاری که برای سربلندی وطن خویش زحمت کشیده و برای کشور افتخار‌آفرینی کرده است، آنهم به صورتی که دل جامعه ورزشی کشور را به درد آورد و موجب غصه‌دار شدن مردم استان البرز به‌ویژه شهرستان کرج شد، موضوع ساده‌ای نیست و نباید از کنار آن به راحتی عبور کنیم.

وی در ادامه به نزدیک بودن زمان قصاص قاتل برادرش گفت: قصاص حکم پروردگار بوده و به صراحت در کلام‌الله مجید از آن به عنوان قانون الهی نام برده شده است.

علی داداشی تاکید کرد: اگر روح‌الله یک ورزشکار و سرمایه ملی نبود، باز هم من به عنوان برادر وی و خانواده ما از این واقعه تاسف‌بار ناراحت و غمگین می‌شدیم اما موضوع را با این جدیت پیگیری نمی‌کردیم.

وی افزود: قتل روح‌الله ضایعه عمیقی برای ورزش کشور بود و به همین دلیل ما نمی‌توانیم حقوق جامعه ورزش کشور و مردم یک استان به راحتی نادیده بگیریم.

علی داداشی گفت: خانواده روح‌الله هیچ زمانی نمی‌خواستند شاهد مرگ یک فرد باشند اما در این مورد خاص باید به خواسته ورزشکاران و ورزش‌دوستان و همچنین احساسات مردم استان البرز پاسخ دهیم.

۳۰ شهریور ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :شیلا

روح الله داداشی از الان مرد . او یک مقام آور در میادین ورزشی و زور آزمایی بود نه پهلوان لطفا کلمات را لوث نکنید روح الله دادشی کشته شد خانواده اش کشتن پس هیچ دینی به گردن قاتل نیست در برایر جون داداشی جونشو گرفتن . بازم می گم پهلوان یکی بود اونم تختی و بس .مرام پهلوانی گذشته و فداکاری چیزی که ما شاهدش نبودیم

نويسنده ديدگاه :علی

حالا دیگه خوبه پس هر کی بلند شد قهرمانی رو کشت خونوادش بخاطر روحیه پهلوانی هم که شده یارو رو ببخشن . چقدر تو باحالی!نمیدونی که ایجور قاتلا تعدادشون زیاد میشه آخرش میان سراغ خودمون.

KHAMENEI