وام پانصد هزارتومانی برای ثبت‌نام‌کنندگان عمره

وام ۵۰۰هزارتومانی برای ثبت‌نام‌کنندگان عمره عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران از آمادگی این بانک برای صدور کارت ارزی مسافران حج تمتع خبرداد و گفت: کارت حج به ثبت نام کنندگان حج عمره ارائه می‌شود. به گزارش مهر محمدرضا حسین زاده در مورد صدور کارت ارزی برای مسافران حج تمتع گفت: بانک ملی از آمادگی […]

وام ۵۰۰هزارتومانی برای ثبت‌نام‌کنندگان عمره

عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران از آمادگی این بانک برای صدور کارت ارزی مسافران حج تمتع خبرداد و گفت: کارت حج به ثبت نام کنندگان حج عمره ارائه می‌شود.

به گزارش مهر محمدرضا حسین زاده در مورد صدور کارت ارزی برای مسافران حج تمتع گفت: بانک ملی از آمادگی برای صدور کارت ارزی به مسافران حج تمتع برخوردار است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در حال حاضر ثبت نام از متقاضیان حج عمره مفرده در دستور کار است، در روزهای آتی بانک ملی و سازمان حج و زیارت در مورد کارت ارزی مسافران حج تمتع توافق خواهند کرد.

عضو هیئت مدیره بانک ملی با اشاره به ارتباطات بانکی، بانک ملی و بانکهای عربستان گفت: این کارت قابل استفاده در کشور عربستان برای مسافران خواهد بود.

رئیس ستاد حج بانک ملی از صدور “حج کارت” بانک ملی خبرداد و افزود: این کارت الکترونیکی هوشمند است و تمام مشخصات زائر اعم از کد ملی، مشخصات شناسنامه ای، میزان پول پرداختی، زمان مشرف شدن به سفر حج و غیره در این کارت هوشمند ثبت خواهد شد.

وی افزود: ضمن اینکه ممکن است در آینده سایر مشخصات از جمله اطلاعات پزشکی، گروه خونی و غیره هم در این کارت به ثبت برسد، این کارت به دلیل الصاق عکس به منزله کارت شناسایی نیز خواهد بود.

رئیس ستاد حج بانک ملی با بیان اینکه در قالب این کارت الکترونیکی بانکی، عملیات بانکی در قالب سپرده های بانکی کوتاه و بلندمدت و غیره و نقل و انتقال پول نیز می تواند انجام شود، تصریح کرد: این کارت منحصر به فرد است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر این حج کارت همزمان با ثبت نام متقاضیان سفر حج عمره به ثبت نام کنندگان ارائه می شود، در صورت شلوغی شعبه بانک کارت ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد به آدرس ثبت نام کننده ارسال می شود.

حسین زاده در بخش دیگری از سخنان خود از پرداخت وام ۵۰۰ هزار تومانی با شرایط بسیار سهل به ثبت نام کنندگان حج عمره خبرداد و افزود: این وام در قالب جعاله برای رفع مشکلات و نیازهای ضروری در اختیار این افراد قرار می گیرد.

۲۹ شهریور ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI