قاتل دکتر سرابی اعدام شد

عامل قتل دکتر سرابی به دار مجازات آویخته شد عامل قتل دکتر ‘غلامرضا سرابی’ بامداد روز سه شنبه با حضور نماینده دادستان تهران و عوامل اجرای احکام و نیروهای انتظامی و امنیتی، در میدان هفت حوض نارمک تهران و در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد. به گزارش ایرنا، حکم شرعی قصاص قاتل دکتر […]

عامل قتل دکتر سرابی به دار مجازات آویخته شد

عامل قتل دکتر ‘غلامرضا سرابی’ بامداد روز سه شنبه با حضور نماینده دادستان تهران و عوامل اجرای احکام و نیروهای انتظامی و امنیتی، در میدان هفت حوض نارمک تهران و در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش ایرنا، حکم شرعی قصاص قاتل دکتر سرابی، پس از قرائت از سوی سرپرست دادسرای جنایی تهران به عنوان نماینده دادستان در ملاء عام اجرا شد.

مرحوم دکتر سرابی متخصص قلب و عروق حدود ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه سال ۸۹، در مقابل مطب خود در حوالی نارمک از سوی سجاد متهم ردیف اول و علی متهم ردیف دوم از ناحیه پهلوی چپ مورد اصابت گلوله قرار گرفت و مجروح شد.

وی پس از این سو قصد با کمک مردم و اورژانس تهران به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل شد و توسط یک تیم جراحی مورد عمل قرار گرفت اما به دلیل وخامت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

پس از دستگیری متهمان این پرونده، سجاد عامل اصلی قتل دکتر سرابی با رای شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران و تایید شعبه ۲۰ دیوان عالی کشور به حکم قصاص به اتهام قتل غیر عمد و علی متهم ردیف دوم به تحمل ۱۰ سال حبس ( ۵ سال تعلیقی) محکوم شد.

۲۹ شهریور ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI