تكذيب‌كرد؛آرين‌منش گفت‌وگو با سايت ضدانقلاب

آرين‌منش گفت‌وگو با سايت ضدانقلاب را تكذيب‌كرد نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب مصاحبه با سایت ضد انقلاب جرس ، اظهار داشت: سایت جرس مشروعیت ندارد که بنده وقت خود را برای مصاحبه با ان ها بگذارم. جواد آرین منش نماینده مردم مشهد و نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در […]

آرين‌منش گفت‌وگو با سايت ضدانقلاب را تكذيب‌كرد

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب مصاحبه با سایت ضد انقلاب جرس ، اظهار داشت: سایت جرس مشروعیت ندارد که بنده وقت خود را برای مصاحبه با ان ها بگذارم.

جواد آرین منش نماینده مردم مشهد و نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با عصرامروز ضمن تکذیب مصاحبه با سایت ضد انقلاب جرس ، اظهار داشت: سایت جرس مشروعیت ندارد که بنده وقت خود را برای مصاحبه با ان ها بگذارم.

وی ادامه داد:هربار که با تلفن خارج از کشور از طریق اینترنت برای مصاحبه تماس می گیرند بنده برای کشف صحت و سقم شماره تلفن ضمن قطع تماس پیگیر می شوم که مرکز شماره از کدام کشور بوده است تا در صورت مشخص شدن جایگاه آن رسانه خبری برای مصاحبه با آن ها اعلام آمادگی کنم ، که در تمامی موارد پاسخ بنده به درخواست گفتگوی تلفنی با این رسانه ها، جواب محکم “خیر ” بوده است.

آرین منش تصریح کرد: بنده برای این اقدام غیر حرفه ای سایت مدعی جرس تکذیبه در سایت شخصی خود منتشر کرده ام که از شما خواهشمندم که آن را در سایت خود منتشر کنید.

به گزارش عصرامروز تکذیبه دفتر ارتباطات مردمی جواد آرین منش نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی که در سیات شخصی وی منتشر شده است به شرح زیر می باشد:

«از آنجاکه برخی سایت های ضد انقلاب و بیگانه با هدف ایجاد تفرقه و اختلاف نظر در جامعه و رو در روی یکدیگر قرار دادن جریان های اصولگرا مبادرت به درج اخبار نادرست می نمایند و اخیراً یکی از سایت های ضد انقلاب مبنی بر دست داشتن دولت در اختلاس های اخیر از قول جواد آرین منش نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ، مطرح نموده است ، هرگونه مصاحبه با جرس و سایت های دیگر و هرگونه اظهار نظری مبنی بر دست داشتن یا نداشتن دولت در اختلاس های اخیر شدیداً تکذیب می گردد.

بدیهی است بررسی و اظهار نظر در این خصوص از سوی مراجع قانونی و قوه قضائیه انجام خواهد شد.
(دفتر ارتباطات مردمی جواد آرین منش نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی)»

لازم به یادآوری است که سایت ضد انقلاب جرس در یک اقدام غیر اخلاقی هفته گذشته با انتشار گفتگویی کذب از سوی محمد جواد آرین منش از زبان وی مطرح کرده بود که دولت در اختلاس های اخیر نقش اصلی را داشته است.

۲۸ شهریور ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI