پیش بینی های نیوتون از آخرالزمان : پایان جهان در سال ۲۰۶۰

  بر اساس اسناد به دست آمده اسحاق نیوتن در مطالعات و تحقیقات خود سخت به مطالعه در کتاب مقدس و کتاب مکاشفات مشغول بوده و  پیش بینی کرده که پایان جهان سال ۲۰۶۰ میلادی است.  اسحاق نیوتن بی شک از بزرگترین و تأثیرگذارترین دانشمندان در طول تاریخ بشر بوده است. مطالعات نیوتن در فیزیک […]

 

بر اساس اسناد به دست آمده اسحاق نیوتن در مطالعات و تحقیقات خود سخت به مطالعه در کتاب مقدس و کتاب مکاشفات مشغول بوده و  پیش بینی کرده که پایان جهان سال ۲۰۶۰ میلادی است.

 اسحاق نیوتن بی شک از بزرگترین و تأثیرگذارترین دانشمندان در طول تاریخ بشر بوده است. مطالعات نیوتن در فیزیک و کشف قانون جاذبه راه را برای پیشرفت بشر هموار و تسریع کرد.

 اما نکته قابل توجه این است که نیوتن مطالعاتی در کتاب مقدس و مکاشفات یوحنا نیز داشت که کمتر مورد توجه قرار گرفته است. از دغدغه‌های او تعیین پایان جهان بوده است.بخش زیادی از تلاش نیوتن، بطور مخفیانه، صرف مطالعات عمیق دینی و کیمیاگری شده بود. بیش از نوشته های ریاضی فیزیکی، نوشته های دینی و رساله های مربوط به کیمیاگری از او به جا مانده که این یادداشتهای شخصی، مخفیانه بوده است. نوشته های دینی او از تاریخ پیامبران تا موضوع خدا، طوفان نوح، مسیح، کلیسا و آخرالزمان را دربرمی‌گیرد.

یادداشتهای دینی و کیمیاگری نیوتن تا اوایل قرن بیست ناشناخته مانده بود تا اینکه در این دوران شناسایی شد و مورد تحقیق و بررسی و بازبینی مورخین قرار گرفت و جنبه های ناشناخته ای از زندگی و عقاید این دانشمند را روشن کرد.بر اساس این گزارش گفته می شود نیوتن یک مسیحی از فرقه آریوسی بود. آریوسیها یکتاپرست بودند و تثلیث را قبول نداشتند. ریشه این فرقه به قرن چهار میلادی و دعوای بین دو متأله مسیحی یعنی آریوس و آتاناسیوس بر می گردد که به برتری آتاناسیوس و نهادینه شدن تثلیث به عنوان یکی از اصول بنیادین مسیحیت انجامید.در زمان نیوتن، آریوسیها اقلیتی بودند که از ترس متهم شدن به انحراف و مخالفت با جریان اصلی مسیحیت، چندان آشکارا عقایدشان را ابراز نمی کردند و همین امر نیز یک علت مخفی ماندن نوشته های نیوتن بود. 

وی وقت زیادی را صرف مطالعات دقیق و عمیق دینی و تاریخی کرد .نیوتن مطالعات دینی دیگری هم انجام داد، از جمله اینکه در نامه‌ای که در سال ‎ ۱۷۰۴نوشته پیش بینی کرده که سال ۲۰۶۰ آخر دنیا است. نیوتون پس از انجام دادن یکسری از مساله ها به نتیجه ایی رسید و این راز را در چندین برگ کاغذ یاداشت کرد و در صندوقچه ای گذاشت و آن را پنهان کرد و پس از دو قرن که از مرگ نیوتون گذشته بود به طور نامشخصی این صندوقچه پیدا شد.دستخط نیوتون بدون این که صاحب جدیدش متوجه مطلب شود قبلن در یک حرّاج آثار تاریخی به فروش رفته بود. خریدار یک یهودی فلسطینی بود که قبل از مرگ وصیت می‌کند که این مطالب به کشور تازه تاسیس اسراییل هدیه شود. هم اکنون این نوشته ها در اسرائیل قرار دارد.بر اساس مطالعات نیوتن وی معتقد بود که حساسترین نقطه دنیا اورشلیم هست. همچنین یهودیان به فلسطین باز می گردند و مجددا در فلسطین شروع به بازسازی معبد سلیمان می‌کنند.

نکته مورد توجه نیوتن “آرماگدون” است. بر اساس مطالعات او، بین نیروی خیر و شر جنگی صورت می‌گیرد که در نهایت نیروی خیر پیروز می‌شود. او سرانجام پیش بینی می کند که دنیا در سال ۲۰۶۰ به پایان می‌رسد.

بر چسب ها
۲۴ تیر ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :ذوالفقار

با سلام
عزیز کمی هم بصیرت داشته باش
بزار بهت اموزش بدم تا یاد بگیری
۱- تادیروز نظریه نوسترداموس بود و … سال ۲۰۱۲
ازش فیلم ساختن و ….
۲- رسید این سال و هیچ اتفاقی نیوفتاد برعکس تمام کاسه کوزه هاشون ریخت به هم انقلاب های منطقه ای و بین المللی مثل ۹۹ درصدی هاا و بدهی های کلان امریکا و اروپا و ورشکستگی هاشون
۳- نیوتون یه یهودی هستش خوب بیا مسیحیش کنیم
کمی هم بهش رنگ و بوی یکتا پرستی بدیم
چی ادم خوبی بود
بیا کمی هم بهش دینداری و عالم غیب بودن اضافه کنیم
کی میخواد ثابت کنه نیستش !!!! اصلا اسقف اعضم بودش
حالا بیا نوستر اداموس رو تغییر بدیم
اهان نوستر اداموس بنا به دلایل …. فعلا delet جاش رو میدیم به یه ادم خوش نام
نیوتون وارد میشود
حالا تا ۲۰۶۰ بریم بدهیهای اروپا و امریکا رو تامین کنیم بعد میاییم سراغ جنگ خیرو شر
تمام

نويسنده ديدگاه :فرزاد

سلام ذوالفقار!
من به این پیش بینی های دروغ اعتقاد ندارم.چون به گفته قرآن هر کسی که زمانی برای قیامت تعیین کند درغگویی بیش نیست.
اما اینون بدون که پیش بینی نیوتون هنوز سرجاشه.چون که گفتی ۱۲ دسامبر ۲۰۱۲ که فکر کنم میفته دور و بر آذر.
و اگه قیامت نشه که یقینا خود همین فراماسون ها و شیطان پرست ها یه کاری میکنن که گفتشون ثابت بشه.
شاید برنامه هاشون برای دسامبر ۲۰۱۲ بهم خورده و دیدن آمادگی برای انجام کاری ندارن. برای همین گفتن می اندازیمش ۲۰۶۰!!!!!!
ولی گذشته از شوخی اینا خیلی از این پیش بینی ها کردن. من یادمه یه جایی خونده بودم یه دفعه هم گفته بودن سال ۲۰۰۰!!!
چندین دفعه هم تو اوایل و اواخر قرن ۱۹ از این پیش بینی ها کرده بودن. کلا می خوان ذهن ما رو مشغول کنن.
فی امان الله.

نويسنده ديدگاه :3Pde

سلام دوستان!بحث سره تاریخ های تعیین شده از طرف یه سری آدم سیاسته؟!
فک میکنید این آدما دارن به ما تایم میدن تا آماده و آگاهمون کنن؟!اونقدر برنامه ها دقیق چیده شده که ماها چیزی از اتفاقای اصلی که داره میوفته نداشته باشیم!انقدر برامون مورد اعتمادن که داریم سره تاریخ های تعیین شده توسطشون صحبت میکنیم؟!
فرزادجان سال ۲۰۰۰ اتفاق طلایی افتاد ولی منو تو نفهمیدیمش منظورم ۱۱ سپتامر و برخورد هواپیما به اون دوتا برج تجارت جهانیه!هیچکدوممون فهمیدیم داره چه کلاهی سرمون میره؟ یه سربازه نفوذی یازمان سیا سره همونو کلاه گذاشت! اول حمله به افغانستان، بعد لبنان،عراق و بعدشم ایجاد پایگاه هایی برای حفاظت از منافع اسرائیل اطراف خاورمیانه!و ما هم داشتیم خدارو شکر میکردیم که پایان جهان نرسیده و هنوز نفس میکشیم!حالا منظورشون ازین تایمارو میفهمید؟!
برنامه ها اونقد دقیق چیده شدن که سرمون به راحتی کلاه بره دوستانم!

آره دیگه ۲۰۱۲ شکست خوردن دارن موکولش میکنن ۲۰۶۰

نويسنده ديدگاه :3Pde

شکست نخورده محمد حسین

نويسنده ديدگاه :احسان

برنامه ریزی اونا خیلی دقیقه و با تمام قدرتی که دارن هم برای اجرای اون تلاش می کنن ولی یادمون نره که قدرت اونا در برابر قدرت خداوند هیچ نیست و خداوند طبق حکمت و مصلحت خودش نه تنها برنامه ریزیشون بلکه خودشون رو هم نابود می کنه

نويسنده ديدگاه :سید

اقا جان بیخیال این حرفای ماسون ها بشید به این فکر کنید۱۲ دسامبر برابر با۲۲ آذر یعنی روز تولد من!!!!اینو چکارش کنم؟؟؟!!!!

فدای دل گنجشکیت بشم نگیان نباش

نويسنده ديدگاه :میلاد

پایان جهان ۱۲ دسامبر نیست.۲۱ دسامبره.

نويسنده ديدگاه :میلاد

یادم رفت بگم از نظر صهیونیستا.

نويسنده ديدگاه :لیلا

عزیزان نظرتون در مورد پیش بینی ناسا در مورد ۳ روز تاریکی زمین ۲۳ دسامبر چیست

نويسنده ديدگاه :mehran

برای باور این مزخرفات یه مغز ** میخواد که من ندارم- خوب بذار یه دل سیر بخندیم حداقل (دستنوشته های نیوتون تازه پیدا شده – توی یه صندوقچه بوده -افتاده دست یه یهودی پولدار- حالا اون رو کرده – گفته اورشلیم مهمترین جای دنیاست -یهودی ها باید اونجا معبد سلیمان رو بازسازی کنن ) هه هه هه ههههههههه – اینو که صهیونیستها بیش از یه قرنه دارن تکرار می کنن, حالا بستنش به ریش نیوتون – حتما چند سال دیگه هم دستخط بوعلی سینا و ارسطو و افلاطون قراره پیدا بشه

نويسنده ديدگاه :ذوالقرنين

in the name of god 2012 is end time in the world because…

نويسنده ديدگاه :m2

بی خیال این حرفا.پول کجا هست بریم دنبالش؟؟؟

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام
همه پیش بینی های دروغ نیستن
اگر دوغ بود جد پیامبر چگونه از روی خال بین دوستش در روز تولد اورا شناخت.یا بحیرا کشیش مسیحی نیز
قسمتی از روایت ها به آزاده پروردگار است

نويسنده ديدگاه :ma sana

امام باقر می فرمایند کذب الوقاتون….تعیین کنندگان وقت دروغ گویان اند.

نويسنده ديدگاه :ناشناس

باسلام و یاد خداوند متعال
بنظر میرسد که نیوتون در اینباره اشتباه کرده است چرا که
در قرآن آمده است که امام زمان»ع« ظهور خواهد کرد و پس ازچرا جنگ میان نیرو های خیر و شرزلزله پیروز شده و اسلام را درتمام جهان توضیع خواهد داد و سپسزلزله با فوت امام صالحان دیگری هدایت دنیا را بردست خواهد گرفت و امام زمان «ع»در چهره جوانیشیطان کمتر از چهلکجا سال ظهور خواهد کرد

KHAMENEI