کشتار مردم یمن با سلاح‌های اسرائیلی

یک کارشناس فاش کرد مردم یمن اخیرا با سلاح‌های دوزمانه‌ای کشته شده‌اند که ساخت رژیم صهیونیستی است و عربستان پس از خریداری، آن را در اختیار رژیم یمن قرار داده است. به گزارش فارس، در پی کشتار وحشیانه مردم یمن، یک کارشناس سلاح و مهمات باتوجه به نوع جراحت وارده به مردم یمن در حوادث […]

یک کارشناس فاش کرد مردم یمن اخیرا با سلاح‌های دوزمانه‌ای کشته شده‌اند که ساخت رژیم صهیونیستی است و عربستان پس از خریداری، آن را در اختیار رژیم یمن قرار داده است.

به گزارش فارس، در پی کشتار وحشیانه مردم یمن، یک کارشناس سلاح و مهمات باتوجه به نوع جراحت وارده به مردم یمن در حوادث روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اعلام کرد: نوع جراحت‌های ایجاد شده حاکی از آن است که سلا‌ح‌های به کار گرفته شده در سرکوب تظاهرات مردم انقلابی یمن از نوع سلاح‌های انفجاری، دوزمانه ساخت رژیم صهیونیستی است که اخیرا توسط رژیم سعودی خریداری و در اختیار گارد ریاست جمهوری یمن قرار گرفته است.

سرهنگ بازنشسته عبدالفتاح بن جبیر با اظهار این نکته که این نوع سلاح پیشرفته حاوی گلوله گازی، انفجاری موسوم به دمدم است که پس از ورود به بدن با انفجار ثاویه محل جراحت را منفجر و موجب شکاف در عمق بدن می‌شود آن را سلاحی غیرمتعارف و ضد انسانی توصیف کرد.

وی تاکید کرد: چنانچه در آینده این سلاح به دست مردم انقلابی بیفتد قطعا تبعات ناگواری را برای رژیم فعلی اعم از نظامیان و دولتمردان یمنی به دنبال خواهد داشت.

سرهنگ عبدالفتاح بن جبیر با اظهار نگرانی از روند رو به رو رشد این ناآرامی‌ها آینده‌ای شبیه به آنچه در مورد سفارت رژیم صهیونیستی در مصر رخ داد برای سفارت عربستان در یمن نیز پیش‌بینی کرد.

چندی پیش پایگاه خبری حرمین فاش کرد که عربستان سعودی در هفته گذشته شماری امکانات و ابزار نظامی و زرهی در بندر عدن یمن برای کمک به رژیم حاکم در این کشور تخلیه کرده است.

روز گذشته نیروهای یمنی در حمله به تظاهرات‌کنندگان ۲۶ نفر را کشتند و صدها نفر را که برخی منابع شمار آن را بیش از ۵۰۰ نفر اعلام کردند، مجروح کردند.

۲۸ شهریور ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI