در دوره اوباما همه چیز بدتر شده است

سناتور برجسته جمهوری خواه آمریکا در مصاحبه‌ای اذعان داشت که در دولت باراک اوباما همه چیز وخیم‌تر شده و جمهوری خواهان آمریکا نیز با کاندیداهای فعلی در انتخابات شکست خواهند خورد. ایسنا، لیندسی گراهام، سناتور برجسته جمهوری خواه آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه خبری سی.‌ان.ان درباره ارزیابی‌اش از کاندیداهای ریاست جمهوری جمهوریخواهان و رقابت‌های انتخاباتی […]

سناتور برجسته جمهوری خواه آمریکا در مصاحبه‌ای اذعان داشت که در دولت باراک اوباما همه چیز وخیم‌تر شده و جمهوری خواهان آمریکا نیز با کاندیداهای فعلی در انتخابات شکست خواهند خورد.


ایسنا، لیندسی گراهام، سناتور برجسته جمهوری خواه آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه خبری سی.‌ان.ان درباره ارزیابی‌اش از کاندیداهای ریاست جمهوری جمهوریخواهان و رقابت‌های انتخاباتی سال ۲۰۱۲ گفت که این انتخابات، انتخاباتی برای باختن جمهوری خواهان است.

وی درباره عملکرد باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا گفت: باراک اوباما همه کار انجام داده تا باخت خود را رقم بزند. علت اینکه مردم به سیاست‌های باراک اوباما اعتماد کمی دارند این است که این سیاست‌ها واقعا جواب نمی‌دهند. همه چیز بدتر شده است. با به رسیاست جمهوری رسیدن اوباما دو میلیون نفر بیکار شدند. قیمت بنزین دو برابر شد. ارزش مسکن پایین‌ آمد. بدهی تا ۳۵ درصد رسید.

گراهام افزود: به نظر نمی‌رسد که در افق پیش رو اوضاع بهتر شود. اوباما همچنان همان وعده‌های قدیمی را تکرار می‌کند.

گراهام تاکید می‌کند که دموکرات‌ها به جنگ طبقاتی روی آورده‌اند.

وی اذعان می‌دارد: وقتی شما یک حوزه از اقتصاد را انتخاب می‌کنید و می‌گویید که می‌خواهیم بر این افراد به خاطر آنکه آنها مثل اغلب مردم نیستند مالیات وضع کنیم، این یک جنگ طبقاتی است.

۲۸ شهریور ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI