نتایج دانشگاه سراسری سال نود

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۰ رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون سراسری گفت: نتایج نهایی کنکور سراسری سال ۹۰ تا آخر وقت فردا شنبه ۱۹ شهریور اعلام خواهد شد و ۵۸۶ هزار نفر در این دوره آزمون در دانشگاهها پذیرفته می شوند. دکتر محمدحسین سرورالدین در گفتگو با […]

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۰

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون سراسری گفت: نتایج نهایی کنکور سراسری سال ۹۰ تا آخر وقت فردا شنبه ۱۹ شهریور اعلام خواهد شد و ۵۸۶ هزار نفر در این دوره آزمون در دانشگاهها پذیرفته می شوند.

دکتر محمدحسین سرورالدین در گفتگو با مهر افزود: با پذیرش ۵۸۶ هزار نفر، پرونده کنکور ۹۰ بسته می شود و نتایج شنبه شب اعلام می شود.

وی یادآور شد: داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۰ می توانند با درج کد داوطلبی، شماره پرونده و یا شماره پیگیری با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org  از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

به گزارش مهر، یک میلیون و ۱۳۲ هزار و ۸۷۷ نفر در ۵ گروه علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبانهای خارجی در روزهای ۹ تا ۱۱ تیرماه با هم به رقابت پرداختند که با احتساب تعداد حاضرین در جلسه ۹۰٫۵ درصد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته شده اند و در نهایت ۶۶ درصد کل داوطلبان در مراکز آموزش عالی پذیرفته می شوند.

۱۸ شهریور ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI