آموزش گام به گام ترک خود ارضایی یا استمنا

… … خیلی از وبلاگها و وبسایتها درباره ضررهای این کار نوشته اند و همه ما آنها را میدانیم پس من دیگر راجع به ضرر ها توضیح نمیدم و یک راست به سراغ اصل مطلب یعنی ترک آن میرم. برای شروع بحث باید بگم خود ارضایی یک عمل کاملا طبیعی است که ۹۹% افراد سالم […]

خیلی از وبلاگها و وبسایتها درباره ضررهای این کار نوشته اند و همه ما آنها را میدانیم پس من دیگر راجع به ضرر ها توضیح نمیدم و یک راست به سراغ اصل مطلب یعنی ترک آن میرم.

برای شروع بحث باید بگم خود ارضایی یک عمل کاملا طبیعی است که ۹۹% افراد سالم آنرا انجام میدهند پس نگران این موضوع نباشید که چون قبلا این کار را کرده اید پس حال دچار مشکل هستید. مخصوصا در سن بلوغ تقریبا همه دچار این مشکل میشوند که کاملا طبیعی و عادی است.

خیلی ها پیشنهاد میکنن ازدواج کنید و … که پیشنهاد خوبیه اما برای کسی که شرایط آنرا داشته باشد نه برای پسری که ۱۶ سال دارد و یا حتی برای کسانی که تا ۲۴ – ۲۵ سال سن دارند. چون خود ازدواج زود هنگام هم میتواند مشکلساز باشد برای زوجین و اگر ازدواج تنها برای خنثی سازی شهوات باشد دیر یا زود این ازدواج از هم پاشیده میشود. پس اگر شرایطش را داشتید ازدواج کنید که بهترین راه حل است اما اگر نداشتید چی؟!

همانطور که گفتم من خودم این راه رو طی کردم و میدونم چقدر سخت است اما اگر کمی اراده داشته باشید خیلی زود میتونین از شر این عمل زشت رهایی پیدا کنید.

برای شروع گامها این موضوع را توجه کنید که اولین ماه ترک خود ارضایی سختترین است و بعد از آن عادت میکنید و راحتتر میشود. پس گامهای زیر را شما برای یک ماه انجام دهید تا برایتان ثابت شود میتوانید.

مراحل زیر را انجام دهید!

مرحله اول: تصمیم گیری

قبل از هر چیز شما باید واقعا تصمیم به ترک آن گرفته باشید. چون شما این مطلب را میخوانید معلوم است مرحله اول را طی کردید! اما باید بگم این مهمترین مرحله است تا شما از ته دل تصمیم به ترک نگرفته باشید هیچکس نمیتواند شما را وادار به این کار کند. پس اگر هنوز دو دل هستید همین الان تصمیمتون رو نهایی کنید.

مرحله دوم: پاکسازی

تمامی عکس ها و یا فیلمها و … که به نظر شما باعث تحریک شما میشود را باید دور بریزید. و یا اگر در کامپیوتر است آنرا کامل پاک کنید ( نه توی سطل آشغال ویندوز که بتوان دوباره به آن دسترسی پیدا کرد!!!). هیچ چیزی که باعث تحریک شما میشود نباید در دسترس شما باشد!

مرحله سوم: شناسایی زمان انجام خودارضایی

شما باید ببینید چه موقع اقدام به خودارضایی مینمایید. منظورم اینه که شب وقتی تنها هستید و یا در طول روز و یا در حمام و ….

این مرحله نیز مهم است زیرا با اینکار میتوانید بفهمید کی به سراغ این عمل میروید و میتوانید با برنامه ریزی از آن جلوگیری کنید.

مرحله چهارم: پر کردن برنامه

اگر شما در طول روز این کار را انجام میدهید یعنی در روز شما وقت آزاد زیاد دارید پس باید وقت خودتون رو با کارهای دیگه پر کنید چون اگر بیکار بمونین دیر یا زود شما میخواین دوباره به عادت خودتون برگردید. اگر در شب است یعنی روزها کم فعالیت دارید و شب خوابتان نمیگیرد پس این کار را انجام میدهید حتی بعضی اوقات برای پر کردن وقت این کار را میکنید! اگر در حمام پس باید حمام رفتنتان را کوتاه کنید!

و یا اگر مثل خود من هیچ زمان خاصی نداره مثل من رفتار کنید:

من روزهایم رو با برنامه های مختلف درسی و ورزشی و بیرون رفتن پر کردم حتی چند ماهی سر کار رفتم که واقعا کمک کرد. شبها که به خونه میومدم اونقدر خسته بودم که تا میرفتم تو تخت خوابم میبرد و حمام رفتنم هم ۱۰ دقیقه بیشتر طول نمیکشید! یک روز در میان حمام میرم اما کوتاه مدت معمولا ۱۰ دقیقه ای.

به نظر من بیشترین چیزی که به من کمک کرد ترک کنم رفتن سر کار بود حال اگه شما نمیتوانید سر کار بروید به کلاس آموزشی و یا باشگاه ورزشی و … بروید. اما خوبیه کار اینه که هر روز مجبور بودم برم و بعد از اینکه برمیگشتم اونقدر خسته بودم که دیگه خودم نمیخواستم خود ارضایی کنم. پس مهمترین کاری که شما باید بکنید پیدا کردن برنامه ای برای پر کردن طول روزتونه.

مرحله پنجم: شمارش روزهایی که پاک بودید! (پشت سر هم!)

روزهایی رو که پاک ماندید و خود ارضایی نکردید را برای خودتان در جایی علامت بزنید. مثلا بشمارید این دفعه یک هفته پاک بودم ولی اگر دوباره شیطون گولتون زد (!) باید شمارش را از اول شروع کنید.

مرحله ششم: تنبیه!

هر باری که شما دوباره خودارضایی کردید باید خودتون رو تنبیه کنید! تنبیه هر کس فرق میکنه مثلا من برای خودم این تنبیه رو گذاشته بودم که به ازای هر بار تکرار این عمل ۵۰۰۰ تومان به صندوق صدقات انداخته و ۳ روز اضافه سر کار برم و ۵۰ تا شنا در خشکی!! البته هرچی تنبیه سختتر باشه مطمئنا بهتره چون بیشتر جلوی شما رو میگیره! به هیچ وجه تنبیه کردن خودتون فراموش نشه! به هــــــــــــــــیچ وجــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !

هرباری که شما وسوسه میشین خودارضائی کنید بی اراده یاد تنبیه خواهید افتاد و به این فکر میکنید که آیا می ارزد؟! و اگر تنبیه سخت باشه پشیمون میشوید پس تنبیه باید سخت باشد.

مرحله هفتم: جایزه!

برای خودتون جایزه نیز در نظر بگیرید! مثلا بگویید اگر بیش از ۲۰ روز پشت سر هم پاک بودم میروم و یک ادکلن جایزه برای خودم میگیرم! و یا هر چیزی که شما را خوشحال میکند! ببینید چه چیزی دوست دارید جایزه بگیرید و به ازای پاک بودن آنرا به خود جایزه دهید!

مرحله هشتم: پیشگیری در زمان اوج!

ممکنه مثلا شما ۱۰ روز پاک باشید ولی دیگه طاقتتون به آخر رسیده و نمیتوانید ادامه دهید و به سراغ انجام خود ارضایی میروید, در این مواقع باید هر چه زودتر خودتون رو از تنهایی در بیارید! یا برید بیرون از خانه و یا برید پیش کسی. مطمئنا بعد از اینکه رفتید خوشحال میشوید که خوب شد خودارضایی نکردم. گاهی اوقات شما در یک لحظه با تمام وجود وسوسه میشوید اما کافیه برای یک ثانیه از آن حال و هوا دور شوید تا دیگر این کار را نکنید.

به گفته یکی از دوستان بازدیدکننده که پس از چندین سال تصمیم به ترک خودارضایی گرفته بود, در زمان اوج (زمانی که برای خودارضایی وسوسه میشد) با مراجعه به این وبلاگ و خواندن نظرات جدید دوستان ترک کننده از آن حال و هوا بیرون آمده و دیگر تمایلی برای خودارضایی احساس نمیکرد. شما هم میتوانید زمانی که احساس کردید ممکن است خودارضایی کنید نظرات دیگر دوستان را که در حال ترک هستند از قسمت نظرات همین مطلب بخوانید تا روحیه بگیرید!

مرحله نهم: اعلام نتیجه!

شما مرحله به مرحله کار خودتون رو میتونین اینجا اعلام کنید و اگر دچار شکست شدید علت آنرا از نظر خودتون بیان کنید تا بیشتر بتوان کمکتون کرد. اگر ترک این عادت زشت رو گروهی انجام بدیم موفقیت بیشتر خواهد شد. پس اگر حرفی در این رابطه داشتید در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید.

همانطور که گفتم ماه اول سختترین ماه است و بعد از کم کم عادت خواهید کرد پس شما فقط یک ماه این مراحل را در پیش بگیرید تا به قدرت خودتون در ترک آگاه شوید!

این موضوع را نیز بدانید که هر وقت جلوی ضرر رو بگیرین منفعته پس نگین به خودتون که من چند ساله دارم خود ارضایی میکنم پس آب از سر من گذشته! همین امروز ترک کنید!

نکته مهم!

من اصلا آدم مذهبی نیستم اما باور کنید خواندن قرآن و نماز میتواند بینهایت کمک کنه! شما فقط یک ماه امتحان کنید تا باورتون بشه!

شما ۳ بار در روز نماز میخوانید پس باید ۳ بار در روز وضو داشته باشید. برای وضو نیز نباید جنب بود پس شما برای این نمیتوانید خودارضایی کنید و خود این عمل یک بازدارنده بسیار قوی است و در ضمن آرامش عجیبی نیز پیدا میکنید و ذهنتان از افکار آلوده پاک خواهد شد. همین پاک شدن ذهن خیلی مهم است زیرا ذهن خیلی از ما جوونها فیلمهای مبتذل پر کرده است و کثیف کرده است با خواندن نماز و قرآن ذهن پاک شده و از شر این افکار که ما رو به خود ارضایی میکشونن رها میشویم.

پس اگر حتی خیلی کم به خدا ایمان دارید نماز را در برنامه خوتون بگنجید تا معجزه اون رو ببینید.

wedlock.blogfa.com : منبع

۱۳ شهریور ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :مهدی

می خواهم از همین الان شروع کنم
یا علی

نويسنده ديدگاه :وحید

من با کمک این مطلب تونستم ترک کنم الان دو ماهی شده که دیگه انجام نمیدم واقعا ممنونم ازتون خدا خیرتون بده

بچه ها تلاش کنید و انشالله که میتونید ،‌باور کنید میشه

نويسنده ديدگاه :سجاد

سلام من سالهاست که این عمل را انجاد دادم اما قصد دارم از همین امشب شروع به ترک کنم هر بار هم شما رو آگاه میکنم برایم دعا کنید

نويسنده ديدگاه :دوست

با سلام
از شما به خاطر اين مطلب زيبا سپاس گذارم و به عنوان يك رفيق مي خواهم چند تذكر را خاطر نشان كنم كه:

۱- در طول سال گاهي اوقات وجود دارد كه ترك اين عمل بسيار آسان است. مثلاً ماه مبارك رمضان ، ماه محرم و صفر و …

۲- روزه به طرز شگفت آوري باعث سادگي ترك اين عمل ميشود. وقتي روزه هستيد با خيال آسوده مي توانيد به حمام برويد (در روز).

۳- اخيراً برخي سايت هاي به ظاهر پزشكي سعي در زيبا جلوه دادن اين عمل شوند.(برادرانه عرض كنم ؛ گول نخوريد)

انشاءالله موفق باشيد

نويسنده ديدگاه :امین

بخدا همین حالا رفتم حموم و اومدم
تو حموم آب داغ رو باز کردم چون آپارتمانی هستیم اب داغ نیومد
داشتم گریه میکردم و آب سردو باز کردم یه مقداری فشار داشت رفتم زیر دوش نفس نفس میزدم و از سرما داشتم میلرزیدم ولی غسل کردمو اومدم نماز خوندمو اولین کاری که کردم این بود که تو گوگل سرچ کردم ترک استمنا
حالا دیگه مطمئنم ترک میکنم
با تشکر از سایتتون

نويسنده ديدگاه :آرش

سلام دوستان.من ۱۸ سالمه و الان ۳ ساله که به اینکار زشت عادت پیدا کردم و بارها اقدام به ترک این عمل کردم ولی متاسفانه موفق نشدم.از بس که اینکارا کردم دستام می لرزه و سرم دائم گیج میره و نمره چشمم هم بالا رفته.به شما پیشنهاد میکنم تا مثل من گرفتار این عوارض نشدید ترک کنید.منم به امید خداوند متعال میخوام از امشب اینکارا ترک کنم.پس میرم که تمام عوامل تحریک کننده را دور بریزم.یا علی.

نويسنده ديدگاه :sash

سلام. من بیست سالمه / نمیدونم چی بگم ولی خجلت میکشم بگم از ۱۴ سالگی این کارو میکردم. و این اخریا بعضی روزا به روزی ۵ یا ۶ بار هم میرسید/ اما الان یه دو هفته ای هست که جولویه خودمو گرفتم/ به نظر شما سلامتم رو به دست میارم؟ لطفا راستشو بگین

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام
حتما ، به خدا توکل کن و از دیگران بخواه که برای مشکلت دعا کنند … دعای مادر خیلی موثر است …

ضمن اینکه همین که عذاب وجدان داری خودش خیلی خوبه ، انشالله که یه روزی این مشکل ریشه کن بشه …

شما هم خیلی نگران نباش اگر نشانه های ضعفی توی وجودت دیدی حتما برو دکتر …

نويسنده ديدگاه :ابراهیم

جواب داد

نويسنده ديدگاه :حاج علی

واقعا لطف کردید مر۳۰ (من به قران ونماز عتقاد ویژه ای دارم. بهترین راه هستش)

نويسنده ديدگاه :غلام

با تشکر فراوان از شما عزیزان
من از وقتی که این مطالب رو درباره استمنا خوندم
شروع به ترکش کردم والان نردیک یک ماهی است انچام نمیدم خیلی از شما ممنونم

نويسنده ديدگاه :بنیامین

یا علی منم شروع کردم.

نويسنده ديدگاه :محمد حسین

من میخواستم ترک کنم ولی نمی تونستم حالا با خوندن این مطلب فهمیدم که اشکال کارم کجا بود

نويسنده ديدگاه :احسان

سلام
باعلی
منم شروع کردم
ایندفه واقعااحساس میکنم فرق میکنه به حرمت اون یا علی ک گفتم جلوش وامیستم
دوستان خالی از لطف نیست یه این وبلاگ سر بزنید
http://kasim.blogfa.com/

نويسنده ديدگاه :وحیــد

من میخام از هم اینک آغاز کنم به امید و مهربانی خدا

نويسنده ديدگاه :maggot

پاك سازي انجام شد…ميخوام بزارم كنار …خسته شدم ديگه…تا كي…از الان شروع ميكنم…من ميتونم…

نويسنده ديدگاه :مینا

سلام.من همه نظرات رو خوندم فکر کنم همه پسرن ولی من دخترم چند سالی هست که گرفتار این معضلم اما حالا واقعا میخوام ترکش کنم.به حرمت اسم بانو فاطمه زهرا که یه حاجت خیلی بزرگ رو ازش گرفتم.

نويسنده ديدگاه :هادی

سلامددوستان من ۱۹ سالم از۱۴ سالگی به مشکل دچارم ولی الان حدود ۱۵روزه که ترک کردم مهمترین عاملی که باعث شده تا حالا این کارو نکنم این بود که هر وقت توی اینترنت میرفتم یا با کامپیوتر کار میکردم موقع خاموش کرئن کامپیوتر ی سری به این سایت میزم و قراری که با خودم وخدای خودم بسته بودم رو تقویت میکردم یا تمام چیز های بد موبایلم پاک کرده کردم وتوی خیابون سرم رو پایین نگه میداشتم چون با این وضع جامعه فقط ی نگاه لازم تا آدم سراغ این کار بره بخدا ترکش اصلا سخت نیست آدم باید بخودش ایمان داشته باشه و مرتب توبه ای رو که کرده تازه کنه.

نويسنده ديدگاه :دانیال

من از۲۹/۳/۹۱ شروع کردم اعتقادات مذهبیم کمه. ولی ضعف حافظه و حواس پرتی و…….بطور کلی سلامتیم در خطره .واسه همین میخام ترک کنم.

نويسنده ديدگاه :جواد

خیلی جالب بود

نويسنده ديدگاه :اسی

بابا شما دیگه کی هستین من ۱۷ سالمه از ۱۶ سالگی معتاد این عمل زشت شدم ولی الان ۲۲ روزه ترکش کردم خیلی حال میده

نويسنده ديدگاه :شایان

ازامشب عزمم رااجذب میکنم وقصددارم به سلامتیم اهمییت زیادی بدم

نويسنده ديدگاه :زکیه

باسلام
افرین ادامه بدین به امیدخداموفق میشین برای دوستان دیگه تونم که به این بیماری دچارن دعاکنین
ماهم التماس دعای مخصوص ازتون داریم چون دراین لحظات خیلی به خدانزدیک ترین یاعلی

نويسنده ديدگاه :مریم

سلام یادم نمیاد از کی شروع کردم الان ۲۳سالمه.از خدا وامام زمان خجالت میکشم ده ها بار توبه کردمو شکستم.تو این ماه رمضونی از خدا میخوام دستمو بگیره.از این لحظه با عنایت خدا و به حق حرمت این ماه شروع به ترک میکنم. یا علی.دعام کنید منم از یاد نمیبرمتون.

نويسنده ديدگاه :امید

سلام … یه سال و نیم هست که این کار زشتو انجام میدم از امروز یعنی ۹۱/۰۵/۲۴ قرار گذاشتم بر عکس دفعات قبلی واقعا ترک کنم دیگه خسته شدم یا امام رضا خودت کمک کن….خواهشا واسم دعا کنید….اگه به یه ماه رسید میام کامنت میزارم.با تشکر از مطلب بسیار ساده و خوبتون…

نويسنده ديدگاه :آروین

سلام,من حدود ۱۰ ساله که این کارو میکنم,از وقتی اول راهنمایی بودم,خیلی خواستم که ترک کنم ولی تا حالا نتونستم,ولی ایندفعه میخوام واقعا ترک کنم,اگه تونستم میامو کامنت میزارم,ولی بدونین که باید بخواین,میشه.یکم به فکر آینده باشین,فکرشو کنین اگه تو رابطه جنسی با همسرتون کم بیارین!وای خدا آدم دیوونه میشه,یا علی

نويسنده ديدگاه :سجاد

این عمل زشت حتی از نظر پژشکی آثاربدی را برای بدن به وجود میاره.باعث ریزش مو.ضعف بینایی حتی تا کوری هم امکان دارد.خدا کنه از این عمل زشت دست بکشند.نگو نمیتونم انسان بر هر کاری قادر است

نويسنده ديدگاه :علیرضا

من حدودا۱۰روزبودترک کرده بودم ولی نتونستم جلوخودمونگه دارم ولی ازاین به بعد به آقاحجه بن الحسن قول میدم قول میدم که ترک کنم شماهم آقاکمکم کنید.

نويسنده ديدگاه :مرتضي

سلام من چهار سال هست كه اين كارو ميكنم اما بخدا ميدونم مانع خوشبختيم ميشه اما از امشب با اين حرفايي كه شما زديد قول ميدم ترك كنم

نويسنده ديدگاه :سهيل

ميخوام از همين الان شروع كنم خدايا خودت كمكم كن واقعا نميخوام ديگه انجام بدم….
برام دعا كنيد خواهشا…..
يا علي

نويسنده ديدگاه :حميد

سلام دوستان واسم دعا كنيد
ميخوام ترك كنم اميد وارم كه نتونم از پسش بر بيام
از همين حالا شروع ميكنم امروز پنج شنبه – ۷ دی ۱۳۹۱ تاريخ تولد منه
ياعلي

نويسنده ديدگاه :حميد

سلام دوستان واسم دعا كنيد
ميخوام ترك كنم اميد وارم كه بتونم از پسش بر بيام
از همين حالا شروع ميكنم امروز پنج شنبه – ۷ دی ۱۳۹۱ تاريخ تولد منه
ياعلي

نويسنده ديدگاه :حميد

خدا كمكم كن اين دفعه ديگه فرق داره ديگه قول مي دم به هيچ وجه اين كارو نكنم دوستان من ۱ ماه ديگه ميام
انشاالله كه بتونم ۱ ماه دوام بيارم
خــــــــــدايا كــــمكم كــــن
دوستان التماس دعا
خداحافظ تا ۷/بهمن/۱۳۹۱

نويسنده ديدگاه :ماهان

منماز امروز تلاش می کنم که ترک کنم فکر کنم نماز وقران بهترین راه باشه

نويسنده ديدگاه :یه دوست

سلام
تنها راهش نزدیک شدن به خدا و دوری از چیزهایی هست که تحریک میکنه
مثلا اگه یه صحنه توی خیابون دیدی چشماتو چند ثانیه ببند مطمئن باش بعدش خیلی خوشحال میشی

دست علی یارتون

نويسنده ديدگاه :دوست

من از همین حالا میخام شروع کنم

نويسنده ديدگاه :رضا

سلام من ۲۵ سالمه از ۱۳ , ۱۴ سالگی اینکارو انجام دادم
خیلی کار کثیفیه چندها بار ترکش کردم حتی ۶ , ۷ تا ۹ , ۱۰ ماه هم تو ترک بودم ولی هر دفعه یه چیزی پیش اومد که دوباره رفتم سراغش.
رفتن سوی خداو نمازو روزهو قرآن بهترین راهه بچه ها ولی باید تا تهش دلمون پاک باشه کلا کمپلت این چیزارو از رم موبایلو هارد کامپیوترو هارد خودمون (مغز و فکر) پاک کنیم.
بقول یه اصطلاح تو کامپوتر که حذف منطقی بشن نه سطحی عزیزان.
من یه زمانی روزی ۳ یا ۴ بار اینکارو میکردم تا ۵ , ۶ بارم شده یروزاییم دو سه روز در میون انجام میدادم الآنم تقریبا هفته ای ۱ تا دو بار شده.
میخوام ترکش کنم تا حالا شاید ۱۵ یا ۲۰ بار ترکش کردم.
سادس ولی اراده قوی میخواد که بتونی پاکیتو نگه داریو شیطونو شکستش بدی که من هر دفعه به یه دلیلی مغلوب شیطون یا بهتره بگم قدرت شهوت خودم شدم.
اصولا ما یا (دوست داریم ترکش کنیم) یا (میخوایم ترکش کنیم):
دوست داشتنو همه تو وجودشون دارن حتی اونایی که دارن لذت میبرنو مشکلی باهاش ندارن فقط دوست دارن ترکش کنن.
اما خواستن اونایی که مثل منو شما عاجز شدیم دیگه واقعا نمیخوایم انجامش بدیمو برای ترکش تلاش میکنی حتی در حد اینکه اومدیم دنبالش گشتیم تو اینترنت مطلب این صفحه رو خوندیم بهش میگن خواستن که با تلاش بهش میرسیم سادست فقط یه اراده قوی میخواد که با نمازو قرآنو روزه حتی مستحبی قویو آهنین میشه.
حتی تو عوارضش من قبلا خونده بودم که اگه این عمل زیاد انجام بشه امکان بدنیا اومدن بچه عقب افتاده وجود داره اینم بگم که اگه حدودا ۵ سال قبل از بچه دار شدن این عمل زیاد تکرار بشه امکانش خیلی زیاده.
.
.
بچه ها منم دوباره میخوام تلاشمو بکنم انشا الله اینبار دیگه کلا ریشکنش کنم
به امید موفقیت همگی.
یا علی
بسم الله

نويسنده ديدگاه :فاطمه

خوب انگار بیشتر دوستای اینجا پسرن!چرا؟مگه دخترا نیاز ندارن؟؟؟
منم حدود ۶ ساله درگیرم و الن ۲۱ سالمه چندین هزار بار ترک کردم اما…
هر بار شیطون میره تو جلدمو میگم همین بار دیگه نمیشه و …
مشکل دیگه نمیشه در این مورد هم با کسی مشورت کرد!
بیاین براهم دعا کنیم و از تجربیات هم استفاده کنیم.
ایشالا سال جدید همه پاک پاک بشن و باشن.

نويسنده ديدگاه :مسافر

سلام من ۲۳ سالمه و خیلی تلاش کردم که ترک کنم و موفق هم بودم اما بعد از ۲ -۳ ماه مشکل جدیدی برام پیش اومد(جنب) میشدم و از این حالت متنفرم به همین خاطر دوباره این کارو انجام دادم تا جنب نشم چون آدم یه ظرفیتی داره و بعدش باید یه جور تخلیه بشه لطفا اگه نظری دارین کمک کنید

نويسنده ديدگاه :درمانده

درمانده ام…
درمانده ام از این همه گناه…
درمانده ام از به هدر دادن لحضات طلایی جوانی…
درمانده ام از بده کاری های زیاد به خلق، از بده کاری های زیاد به خدا…
می ترسم از اینکه جوانی بگذرد و من فرصت ها را از دست داده باشم… میترسم… احساس خطر می کنم…
ولی افسوس که هیچ کاری نمی کنم!
سست و بی ارده ام در کنج اتاق و آینده برایم روشن نیست!
هیچ چیز نمی دانم… و همچنان نگران!
کی خوب می شویم؟؟؟ کی پاک می شویم؟؟؟
باید اراده ای راسخ داشت!
اراده دُر گرانبهایی است که این روزها آدم های خیلی کمی دارند، در من نیست، ولی اگر باشد غوغا به پا می کنم! شاید که پیش آید… شاید…

نويسنده ديدگاه :حامد

سلام من ۲۰سالمه این کارو از ۱۶سالگی شروع کردم دو سال بدش ترک کردم اما ۶ماهه بدش با دیدن عکس شروع کردم اما الان از خودم متنفرم که چرا این کارو انجام میدم
در این راه حافظه ام ضعیف شد ۲سال دیپلم ردی شدم عصبی شدم و…..
اما از همین الان شروع به ترک می کنم یا علی
برام دع کنید بتونم ترک کنم

نويسنده ديدگاه :حمید

ممنون … ببینیم خدا چی میخواد …

نويسنده ديدگاه :esmalro

man az khodamam khejalat mikesham.alan 16 salame va az 11 salegi in karo mikardam.chon bologhe zod ras ham shodam.harbar tark kardam davoom nayavordam.hata b roozi 5 bar ham miresid bazi vakhta.amma ba khoondane in matlab dobare shoro mikonam va say mikonam doros sham.ama asan khoda ro ghabool nadaram va layeek am.mamnoon az saite khobeton

نويسنده ديدگاه :masud

یا علی مدد منم هستم و شروع می کنم با تمام قدرت به دور از این گناه

نويسنده ديدگاه :میلاد

بسمــــــــــــــــ اللــه
شروع میکنم

نويسنده ديدگاه :علی

سلام من میخوام شروع کنم ترک را تورو خدا جواب سوالمو بدین اگر خودارزایی نکنمیا نکنیم صورتمان هم زیبا میشود

نويسنده ديدگاه :مدیر

علی اقا بله

نويسنده ديدگاه :کوشا(پزشک)

سلام
باید بهتون یاداوری کنم که کسانی که حرف از بیماریهای فیزیکی این مورد میکنند مانند عقیمی وبیماریهای چشم و ….ببخشید فقط حرف چرت میزنند چون هیچ گونه اثری بر هیچ سیستمی از بدن نداره تنها اثرش فقط اثر روانیه که باعث موارد مختلفی میشه وکسانی که حرف از اثرات فیزیکی میزنند یا اطلاع ندارند یا با غرض این حرفو میزنند ولی با این حال فکر اخرتتون وتاثیرات روانی شدید اون باشید
یا علی(ع)

نويسنده ديدگاه :فرید

از امروز شروع کردم هر روز میام و پاکیمو اعلام می کنم تا خیالم راحت بشه.

نويسنده ديدگاه :گیتا

یی

نويسنده ديدگاه :حسین

منو جا نزارید دوستان
برا منم دعا کند .

نويسنده ديدگاه :ناشناس

اسمم علی است از ۱۵ سالگی شروع به این عمل کثیف. شروع کردم ولی حالا ۱ ماه میشه که ترکش کردم و خیلی به انسان آرامی میده دیگه از اون حرف های که در ذهنم بود خالی شدم و خیلی خوشحال و خود را خوب احساس میکنم صرف برای ترک له خدا پناه ببرید یا علی مدد
شروع له ترک کند باور کند خیلی لذت دارد ترک این عمل کثیف یا علی مدد

نويسنده ديدگاه :ناشناس

من هم شروع کردم یا الله

نويسنده ديدگاه :احسان

سلام دوستان من ۱۷ سالمه از امروز میخوام ترک کنم به خدا پاشم هستم تا اخر بمیرم هم ترکش میکنم یا علی مدد اگه پاک شدم میام پیشتون به امید پاک بودن همه

نويسنده ديدگاه :ناشناس

دوستان من تا الان خیلی تلاش کردم و نتونستم اما انشاا… از الان شروع می کنم دوستان لطفا دعام کنید به دعای همتون محتاجم یاعلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

نويسنده ديدگاه :علی

سلام من سایتتونو خوندم تصمیم جدی گرفتم که ترک کنم ولی بعد ده روز نتونستم.از امروز میخوام دوباره شروع کنم برام دعا کنید دوستان

نويسنده ديدگاه :ناشناس

بچه ها کمکم کنیم من از ۱۲ سالگی شروع کردم الان ۱۵ سالمه چشمام گاهی اوقات تار میره زیر چشم سیاهه سرم گیج میرهآیا امیدی بهم هست؟!
من ده ها بار تصنیم به ترک گرفتم و شکست خوردم این بار به خاطر سلامتی خودم هم شده میخام با جدیت فراوان ترک کنم یا علی!!!!!***

نويسنده ديدگاه :ناشناس

شروع کردم

نويسنده ديدگاه :امیر مهدی

دوستان من سه ماه میشه که میخوام ترک کنم ولی نمیشه بیاید کمک همه فیلم ها و عکس هامو پاک کردم ولی ترک نمیشه حالم خیلی بد شده هزار تا مشکل پیدا کردم

نويسنده ديدگاه :امیر مهدی

دوستان دعا کنید برام حالم خیلی بد هستش از الان شروع کردم به ترک تورو خدا برام دعا کنید

نويسنده ديدگاه :anonymous

سلام به همگی می دونید بچه ها منم مثل شما نمی خوام حرف های تکراری بزنم که چند وقته
انجام می دم یا چقدر خواستم ترک کنم یا همین الان که انجام دادم بعد پشیمون شدم.
و دوباره دارم از اون لحظه پشیمانی استفاده می کنم و اینا رو میگم .نه می خوام بگم !!
من خودم به شخصه یه غمی همیشه ته دلم هست که نمی تونم بهش غلبه کنم الان دارم به اون فکر می کنم
که چرا واقعا چرا به خاطر این غمم شده دیگه انجام نمی دم یه تولد دیگه من هر یک هفته میام و پیام میزارم اعلام پاکی واون غم اونقدر قدرت داره که این کار براش چیزی نیست.
ببخشید داستان حسین کرد نوشتم فعلا تا یه هفته دیگه.

نويسنده ديدگاه :حمید

من ۱۵ سالمه و سه ساله این کارو مثلا دارم ترک میکنم واقعا کار نفرت انگیزیه وقتی این کارو میکنم به مدت ۳ روز افسرده میشم اخه ارزششو داره باید بگم بچه خیلی زرنگیم مخصوصا تو درسام دیگه همجا منو به عنوان بچه درسخون میشناسن اما نمیدونن که چه ادم بدبختیم هفته بعد یه ازمون تو مدرسمون هست خیلی مهمه من طاقت ندارم ببینم کسی منو زده جلو میخوام اول شم ترخئا به من کمک کنید و دعا کنید …….. الان ۲-۳ روزیه احساس میکنم تو درسام افت کردم …………………………………من میرم حموم

نويسنده ديدگاه :افی

من ۵۵سالمه و از ۱۴ سالگی این عمل رو دارم , تقریبا هر روز یکبار و هنوز هم تصمیم به ترکش نگرفتم ، چون آرومم میکنه .

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام دوست عزیز.ازت ممنونم که راهنماییمون می کنی.در ضمن این نکته رو هم بگم کسی که دو بار پشت سر هم نمتزش را بدون دلیل ترک کند شیطان او را وسوسه می کند. پس نماز یادتون نره

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام.مرسی از مطلبتون.عالی بود.من خیلی وقته ترک کردم و این کار رو انجام نمیدم ولی به خاطر اینکه بفهمم تا به امروز چه به سرم اومده چیکار کنم.منظورم اینه بدونم آیا بچه دار میشم یا نه؟؟
(منتظر پاسختون هستم)مرسی

نويسنده ديدگاه :امید

سلام من امروز شروع به کار ترک کردم و میخوام از دست اینکار برم بیرون ۲۹دی ماه راهنمایی خوبی بود ممنون یا علی

نويسنده ديدگاه :فائزه

سلام.من از ۱۲سالگی دچارش شدم و تاحالا چند بار تصمیم ب ترک گرفتم ولی نشد.من ماهی دوبار این اشتباهو میکنم و بعدش خیلی از خودم متنفر میشم.این بار میخوام ب کمک خدا ترکش کنم،ازتون ممنونم ک تلنگر میزنین ب ماها ک بدونیم داریم چه عمل زشت و خطرناکی انجام میدیم.یه پیشنهاد دارم و اون اینه که وقتی توی شرایط گناه قرار گرفتین به خودتون ده ثانیه مهلت بدین که از اون جو بیرون بیاید و اگه از ده ثانیه بیشتر شد خودتونو تنبیه کنید.امیدوارم ک این مشکل ریشه کن بشه و بتونم در برابر وسوسه شیطان مقاومت کنم.فقط اینو بدونید شما با انجام این گناه به خودتون و همسر آیندتون بدهکار و مدیونید.به فکر آیندتون باشید و ترکش کنید.من از امشب شروع میکنم و انشاالله خدا کمکم میکنه.یا علی

نويسنده ديدگاه :احسان

سلام
یه راه کارمیدم برادقیقه نون
اگه همه چیزمحیاشد برای استمنا یک بی حس کننده فوق قوی بزنید
خودتون بیخیال میشید
خودم امتحان کردم
کلی هم می خندید به خودتون

نويسنده ديدگاه :ناشناس

من به بالا ترین جاها می تونستم برسم اما استمنا نگذاشت
ازماست که بر ماست

حتما حتما سخنرانی استاد راعفی پور رو گوش کنید بچه ها.خیلی خیلی بهتون کمک میکنه.

نويسنده ديدگاه :بهنام

سلام من بهنام ۱۸ سالمه ممنون از مطلب عالیتون من کنکور دارمو این عمل زشت بهم اجازه نمیده که درس بخونم میخوام از همین الان ترک کنم به خاطر خودم میخوام برام دعا کنید خدا منو ببخشه منم دعا میکنم براتون یا علی

نويسنده ديدگاه :behnam

خدا رو شکر ۷ روزه ترک کردم و از این سایت ممنونم

نويسنده ديدگاه :بهنام

یا علی
سلام بچه ها دوستون دارم و از خدام ممنونم که کمکم کرد بتونم ۱۰ روز ترک کنم حتی بعضی روزا سخت بود اما خودمو تنبیه میکردم حتی لحظه اوج
لطفا نظر بدین به انرژیتون نیاز دارم
التماس دعا
دعاتون میکنم دوستون دارم bax

نويسنده ديدگاه :بدبخت

منم ان شاالله ازامروزشروع میکنم
دیگه ازفرط استمناقصاوت(غلط املایی نگیرینا)قلب پیداکردم
من به امام رضا هم قول دادم که ترک کنم ومطمینم که ترک میکنم
امان ازسادگی و رفیق بد…
تروخدادعام کنین

نويسنده ديدگاه :بهنام

مرسیییییییییییییییییی من پاکم آره من تونستم بچه ها ۴۰ روز رد شد مرسیییییییییییییییییی ازت ممنونم خدا جونیممم مرسیییییییی از شما ها که دعام کردین

نويسنده ديدگاه :سعید

من میخواهم از همین الان این کار زشت رو ترک کنم. یا علی

نويسنده ديدگاه :محمد مهدی

درود ۰ دوستان من ۱۵ سالمه و کمتر از یک ساله خود ارضایی میکنم اما نه خیلی زیاد۰ من نماز میخونم از بچگی اما این کار دست از سرم بر نمیداره ۰ خییییییلی دوست دارم ترک کنم و از امروز میکنم و میدونم که میتونم ۰ بسم الله ۰۰۰۰

نويسنده ديدگاه :محمد مهدی

بسم الله۰۰۰۰۰

نويسنده ديدگاه :میلاد

سلام.
من از همین الان که میرم غسل بگیرم دیگه خودارضایی رو میزارم کنار برام دعا کنین چن هنوز نوجوونم.

نويسنده ديدگاه :ناشناس

من از همین الان شروع به ترک میکنم هر روز پست میزارم تاموفقیت خودم رو ببینم. لطفا لطفا لطفا واسه من دعا کنید چون من چندین بار خواستم ترک کنم ولی موفق نشدم لطفا. چون من سن زیادی ندارم. واقعا به کمک نیاز دارم.

نويسنده ديدگاه :علیرضا

سلام من چهارده سالمه و از دوازده سالگی این کار انجام میدم ولی از همین الان به امید خدا میخوام ترک کنم

نويسنده ديدگاه :جقی

سلام من از ۱۱ سالگی این عمل و انجام میدادم تا الان که ۴۳ سالمه ولی امشب جدی قصد ترک این عملو دارم
برام دعا کنید

نويسنده ديدگاه :pouya

Start

نويسنده ديدگاه :یه جقی

اینجانب پنج روزه پاکم

نويسنده ديدگاه :علی

سلام
من بعد پنج سال ترک کردم . ۶ ماه پاک بودم ولی دوباره برگشت. الآن دوباره تصمیم ب ترک گرفتم تقریبا هفته ای یک بار انجامش میدم ولی از همین امشب دیگه اینکار رو تکرار نمیکنم. با توکل ب خدا همه شرایطش رو از بین میبرم…

نويسنده ديدگاه :علی

انشالله که میتونی ما هم برات دعا میکنیم

نويسنده ديدگاه :علی

با سلام من ۱۵ سالمه و ۲ ماهه معتاد این عمله زشت شدم از خداوند طلب بخشش میکنم از امشب برام دعا کنین دیگه سمتش نرم خدایا خودت کمکم کن ممنون از گفته های سایتتون

نويسنده ديدگاه :ناشناس

عمه این حرفا تکراری رو میزنن این حرفا اصلا کمک نمیکنه

نويسنده ديدگاه :دکتر

میدونین این عمل زشت باعث چی همه بیماری ضعف میشه اگه چند ساعت هم راجبش بحث کنم بازم کم گفتم این عمل باعث میشه نه دیگه به یاد خدا باشی نه چیزه دیگه میدونم خیلی سخته اما به جوونی تون قسم نکنید اگه میخوای ترک کنی دعا مسجد نماز قران دعا برای فرج اقا هر صبح از خواب بلند میشی یادت نره همیشه وارد خانه میشوید دعا حمد رو بخونید و از همه مهمتر به یاد خدا باش اگه میخوای توبه هنوز دیر نشده همین الان پاشو وضو بگیر نمازت رو بخون از خدا کمک بخا دیگه سراغ گناه نری

نويسنده ديدگاه :گیتا

سلام شاید شما فکر کنید دختر ها خود ارضایی نمی کنند اما اشتباه می میکنید دختر ها دارای روحیه لطیفی هستند و بیشتر در خطر هستند پس باید سعی کنند از این بیماری دوری کنند .من ۱ساله که پاکم و آرزوی پاکی برای همه دارم

نويسنده ديدگاه :مالک

من خسته خسته ام ۲۴ سالمه دیگه تا کی اخه شرایط ازدواج نیس دیگه حالم از خودم به هم میخوره حافظم ضعیف شده دیگه تو مخم هیچی نیس تروخدا دعام کنین میگن اگه با زبانت کسی دیگه رو دعا کنی خدا مستجاب میکنه پس شدیدا التماس دعام دارم به پاتون میفتم دعام کنید
دمتون گرم

نويسنده ديدگاه :ناشناس

به نام حق
من بارها اقدام به ترک این بیماری و عادت کردم ولی فایده ای نداشته از امشب دیگه تصمیم گرفتم به برکت این فضای دوستانه ترک کنم و هرچه زود تر به سلامت روحی و روانی برسم بدترین آثاز این بیماری مشغله فکریه
برای بنده حقیر هم دعا کنید

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام من یوسف هستم ۱۸ ، ساله ، امسال کنکور ریاضی دارم ، امروز ۱۵ فروردینه ، من مبتلا به این بیماری هستم دیگه خسته شدم تمام زندگیمو ازم گرفته ، بخدا بریدم ، ولی مطمئنم که با برنامه شما موفق میشم ، براتون دعا میکنم برام دعا کنید …..

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام نازني هستم ٢٤ساله،شما همه ي راه هاي خودارضايي رو گفتين بجز خودارضايي با اب كه اين عمل خيلي دردسترس هست و هيچوقت كسي باهات توي دستشويي نيست پس ترك كردنش خيلي سخته،در ضمن من ٩ سال هست اين كارو ميكنم و ٢سال هست كه نامزدي كردم با اين وجود نميتونم ترك كنم وروزي چندبار اين كارو ميكنم.لطفا كمكم كنيد!!

نويسنده ديدگاه :ناشناس

من از امروز به خودم و خدا قول ترک دادم انشالله یک ماه دیگه یعنی ۲۷ خرداد از شر این کار راحت می شم. برام دعا کنین

من از امروز شروع کردم و انشالله موفق می شم چون اراده بزرگی پیدا کردم . دعام کنین.

نويسنده ديدگاه :تشکر

خیلی ممنون از مطالب مفیدتون. نمیدونم این چه مرضیه که ادم با اینکه از عواقبش خبر داره بازم انجامش میده. منم خودم همینطورم . انشا الله از الان ترک میکنم

نويسنده ديدگاه :ناشناس

بزار بهتون بگم من نمیخواستم نظر بدم ولی دیدم این اقا زحمت کشیده و سایت و طراحی کرده و …این همه وقتشو گذاشته واسه بیماری شدیدی که هیج جا درموردش حرفی نمیزنن و جوانان ما گرفتارن صحبت میکنه و تمام حرفاش درسته هر کی میگ دروغه بهم پی ام بده قانع ش میکنم اقایون و خواهرام من خودم دیگ استاد اینکارم از ۸سالگی … خیلی تا الان که ۱۷سالمه علاعمش تازه داره پیدا میشع واسم هر کی میگ نمیتونم دروغه اراده میخواد داداشام و خواهرم نکنید اینکارو نگاه دارم برادراته بهتون میگم نکنید فردا پشیمون میشید از ما گفتن بود تین اقا هر چی میگ درسته من کل گفته هاشو خوندم مو به مو واقعیته و من امشب مورخ ۰۷/۱۱محرم اولش قول میدم به همتون به اون خدای بالای سرم که همیشه پشتم بود و شرپندش کردم ولی کاری میکنم بهم افتخار کنه و به اون پیامبرش که دیگ اینکارو نکنم و بخاطر مادرمو داداشم که زندگیم ان ?ممنون از سایت خوبتون

نويسنده ديدگاه :محمدمهدی

سلام من پسر ۱۶ ساله ای هستم که ۱۱ ماه هست میانگین یک روز یک بار این کار زشت را انجام میدم دیگه حالم داره از خودم بهم میخوره همچنین مشکل من اینه که وضعیت حجاب توی شهر ما خیلی خرابه و وقتی من یک نگاه ام میوفته به خانم ها وسوسه میشوم و فیلم های مستهجن میبینم اما مطمینم بالاخره خدا و امام زمان دستم رو میگیره الانم به ااین نتیجه رسیدم برم اینترنت خونه رو قطع کنم تا به فیلم دسترسی نداشته باشم یک بار هم تا ۲۶ روز ترک کردم ولی بیش تر نتونستم یا علی واسم دعا کنید

نويسنده ديدگاه :ناشناس

روش خوبیست اما باید بدونین ترک کرد یه کار اعتقادیه یه جنگ اعتقادی با شیطان . اگه فقط بدون انگیزه معنوی جلوبرید احتمال موفقیت کم میشه حتما یاد زحمات خانوادتون برای شما باشید .چه وقتایی که بدرتون بخاطر اینکه شما یه کلاس یا یه مدرسه خوب یا … ثبت نام کنید و برای خوشحالی شما رو می زنه به مردم تا ازشون وام بگیره میدونید چقدر سخته بخدا ادم ۱۰ بار می خواد بره توزمین از شدت خجالت بعد ما می ایم تو ۱ دقیقه اینجوری جوابشون رو میدیم والله ائمه بخاطر ما این مصائب تحمل کردن .اقا اینقدر حضرت علی (ع) رو تحت فشار قرار داده بودند که وقتی شهید شدند گفتند فزت برب الکعبه .حتی اگه ایمان نداری ترک کن بخدا اثرات بدی داره بعدا شاید تو حسرت اینکه یه فرزند یا حتی یه فرزند سالم داشته باشی بسوزی و بسوزی . نظرم اینه وقتی غسل کردی دیگه بی هیچ وجه بهش فکر نکن حتی یه لحظه
باور کن اگه میخوای موفق بشی باید این جمله رو بدونی والبته نماز هم حتما بخونی
جنگ با شیطان لحظه به لحظه هست .همینه که خدا یکی از گناهانی رو که اجرش رو تو دنیا هم میده ترک شهواته
لحظه به لحظه مراقبت کن از افکارت حتی یه ثانیه هم فکرت اون سمتا نره شیطان گام به گام جلو می اد

نويسنده ديدگاه :فري

من یه زن متاهلم که از نوجوانی این ما رو میکردم مدت ها ترک کردم ولي یکسال بعد عروسی بخاطر دیدن فیلم های پورنوگرافی دوباره گرفتار شدم وهرچندوقت انجام ميدم خودم خسته شدم ولی خیلی میل بالایی دارم شوهرم اول خوب بود ولی الان سرده
گاهی خیلی بهم فشار میاد واينکارو میکنم چند بار سعی کردم ترک کنم اما نشد
ناراحتم

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام من ۱۸ سالمه متاسفانه۳سال خودارضایی میکنم همیشه درزمان اوج ترک، این عمل زشت راانجام میدهم ازهمین الان ۲۷_۵_۹۶ تصمیم گرفتم این عمل راهرگزانجام ندهم

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام من هربار که می خوام ترک کنم نمیشه،باز وسوسه میشم دیگه امیدی ندارم و ارادمو از دست دادم تورو خدا کمکم کنید

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام من هربار که میخوام ترک کنم نمیتونم،دیگه امید و ارادمو از دست دادم تورو خدا کمکم کنید

KHAMENEI