نقد و بررسی کاراکترهای بازی تکن ۶

نقد بازی معروف Tekken6 که تقریبا اکثر شما با این بازی آشنا هستید ، نقد این بازی در دو قسمت صورت گرفته که این مطلب قسمت دوم میباشد اما شما میتوانید قسمت اول نقد بازی تکن را در این لینک مشاهده کنید … این نقد توسط دوست خوبم AntiSatan صورت گرفته که امیدواریم مورد توجه […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/z560exq5ohlzvsuxmwau.jpg

نقد بازی معروف Tekken6 که تقریبا اکثر شما با این بازی آشنا هستید ، نقد این بازی در دو قسمت صورت گرفته که این مطلب قسمت دوم میباشد اما شما میتوانید قسمت اول نقد بازی تکن را در این لینک مشاهده کنید … این نقد توسط دوست خوبم AntiSatan صورت گرفته که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد…

Raven

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/e6ccgrn9s8jx3ri8x2d.jpg

یکی از خاص ترین شخصیت ها در این بازی همین شخصیت می باشد به گونه ای که بعد از عزازیل (ابلیس) ، شخصیتی مهم با ویژگی های خاص خود است که در ادامه به آن ویژگی ها می پردازیم . raven در این بازی نماد یک شیطان و همچنین یک فرد شیطان پرست است .

اما بررسی ویژگی های آن ، این شخصیت در اصل از یکی از کاراکترهای فیلم هالیوودی به نام blade ساخته شده است . فیلم blade جزء آن دسته از فیلم های هالیوودی است که در مورد منجی شیطانی تبلیغ می کنند ، blade در اصل یک شیطانی است از نوع خونخوارها که به عالم انسان ها وارد می شود تا انسان ها را از دست هم نوعانش نجات دهد ، شیاطینی که وارد دنیای انسان ها شده اند و به انسان ها آسیب وارد می کنند . در همین ابتدا این شخصیت با یک شیطان پیوند می خورد .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/6h1wzbs2jk6xr4elh7d.jpg

نکته مهم دیگر در مورد این شخصیت علامت X (ایکس) بر روی صورتش می باشد ، علامت X در بین شیطان پرستان ، نماد پرستش و تبعیت از شیطان است ، این نماد از نمادهایی است که از مصر باستان گرفته شده است.

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/e1bzzqb41jzji5zo7vc.jpg

در تصویر شماره ۱ تصویر توت آنخ آمون یکی از فراعنه مصر را در کنار اوسیریس یکی از خدایان شیطانی مصر باستان مشاهده می کنید ، به علامت X بر روی لباس اوسیریس خدای جن واره مصر باستان دقت کنید . این نقاشی باستانی ، بر روی دیوار محل دفن توت آنخ آمون در مصر باستان می باشد که ارتباط او را با اوسیریس خدای شیطانی و الهه مرگ مصر باستان نشان می دهد . تصویر ۲ مجسمه وتابوت توت آنخ آمون که دستان خود را به صورت X قرار داده است که نماد بندگی و پرستش شیطان است .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/elfrv5gl152d26z8z7m.jpg

در دموی آخر بازی raven ، این علامت ایکس را به نوعی نشان می دهد که منظور از آن چه بوده است . همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در پشت raven مجسمه isis وجود داره که دستان خود را به شکل ایکس در آورده است ، و به مخاطب ارتباط ایکس روی صورت raven را با آن علامت ایکس مصر باستان نشان می دهد . شما این نماد ایکس را در پوستر فیلم blade نیز مشاهده می کنید که دستان خود را به صورت ایکس درآورده است ( این خود به معنای تجسم شیطان و آماده کردن جهان و جهانیان برای بردگی و بندگی اوست .)

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/y60zl1cmjeqxcch7ge0h.jpg

در دموی آخر بازی ، raven بر روی بدن عزازیل قرار می گیرد و از درون سینه عزازیل ! گویی را بیرون می آورد این گوی پشت تصویر بز بافومت که بر روی سینه عزازیل حک شده می باشد! همانطور در نقد پیش گفته شد ، عزازیل اسم سابق ابلیس بود قبل از آنکه به خاطر سجده نکردن انسان از درگاه خدا رانده شود . این گوی شبیه به یک گوهر است ، به این معنی که raven توانسته گوهر وجود عزازیل (شیطان) را دریافت کند ، ویژگی این گوهر آن است که هرکس به آن دست پیدا کند دارای عمر جاودان و قدرت ماورایی و جادویی می شود ، به همین خاطر است که شخصیت های بازی برای رسیدن به آن با یکدیگر مبارزه می کنند . در حقیقت این قسمت از دمو حرف ها زیادی در خود دارد که دارد صریحاً در مورد افرادی خاص ، مطالبی را یادآوری می کند ، این افراد همان شیطان پرستانی هستند که ابلیس یا همان عزازیل سابق را می پرستند و در ازای این پرستش و تبعیت به قدرتی می رسند . این قدرت در این بازی همان گوهر جادویی عزازیل (ابلیس) است که همه برای بدست آوردن آن همدیگر را می کشند .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/r6zncz190hlzd8cejskb.jpg

در این بازی پیام های پنهانی وجود دارد که در فردی که این بازی را انجام می دهد اثر جدی می گذارد که در نقد قبلی به یک مورد آن اشاره شد که عزازیل را بسیار قدرتمند ساخته اند تا افرادی که این بازی را می کنند ، ابلیس (عزازیل) در نظرشان بسیار بزرگ قدرتمند و وحشتناک به نظر آید که شکست او کار هرکسی نیست . اما یکی دیگر از پیام های پنهانی ، آن است که هرکس می خواهد به قدرت های جادویی و عمر طولانی برسد باید خود را به عزازیل برساند و گوهر وجودیش را بدست آرد ، این گونه است که ذهن نوجوانان و جوانانی که این بازی را انجام می دهند را برای کشاندن آنها به شیطان پرستی آماده می کنند ، تا این مخاطبین کم سن و سال به دنبال کسب قدرت های جادویی در زندگی خود باشند که ناخواسته پای این افراد به مجالس شیطان پرستی باز می شود و می شود آنچه نباید شود . چون شیطان پرستان در ازای پرستش شیطان ، به قدرت های شیطانی دست پیدا می کنند ؛ هرچند که در دوزخ تا ابد خواهند سوخت و در زندگی دنیایی تجارتی بدون سودی می کنند . Raven جزء معدود کاراکتر هایی است که به این گوهر و گوی جادویی دست پیدا می کند که همین مورد خود حرف هایی ناگفتنی دارد .
اما نکته بسیار مهم دیگر در مورد این شخصیت ، نامش “raven” می باشد . raven در اصل معنی کلاغ سیاه می دهد که از انتخاب این نام برای این شخصیت منظور خاصی داشته اند . در باور بسیاری از مردم غرب ، کلاغ سیاه نماد مرگ ، عذاب و بدبختی است . در خالکوبی دست چپ این فرد (Raven ) که به زبان ژاپنی کانجی (Kanji) است ، کلمه ای نوشته شده است که معنی آن “مرگ “می باشد ، که ارتباط نام این شخصیت را با کلاغ سیاه که نماد مرگ است مشخص می کند .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/vnflfj4y7s3carlk3c1g.jpg

اما بگذارید دقیق تر به این نام بپردازیم که چرا این نام برای این شخصیت انتخاب شده است ، واژه raven (کلاغ سیاه) در بین شیطان پرستان معنای بسیار خاص و معروفی دارد ، در باور شیطان پرستان ، کلاغ سیاه نماد چشمان شیطان است و معنی آن را می دهد که شیطان دارد به شما نگاه می کند ، اگر خاطرتان باشد چند سال قبل سریالی در ماه رمضان پخش می شد به نام “اغماء” که در مورد حضور فیزیکی یک شیطان به نام الیاس در زندگی یک دکتری به نام پژوهان بود ، در آن سریال هر بار که می خواست نشان دهد که آن شیطان دارد آن دکتر را می بیند ، یک کلاغ سیاه را بالای درختی نشان می داد و سپس دوربین از مکان آن کلاغ سیاه تصویر دکتر را نشان می داد که در آن سریال نیز منظور ازکلاغ سیاه همان چشمان شیطان بود به معنی آنکه شیطان دارد نگاه می کند . با عینک خاصی که این شخصیت دارد و چشمانش که پنهان است ارتباط آن با معنی نامش که همان کلاغ سیاه است مشخص می باشد.

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/b8tgvy0m9yfseum0gf6j.jpg

اما اگر بخواهیم تاریخ این نمادگرایی را بدانیم که از کجا وارد شده ، در اسطوره های نورس به موردی جالب می رسیم ، اودین یکی از خدایان اساطیر نورس است که به خدایِ خدایان معروف است ! ( به احتمال زیاد جزء خدایان جن واره بوده ) این خدای باستانی هر موقعی که می خواست اطلاعاتی از جاهای مختلف کسب کند هر روز صبح دو کلاغ سیاه را به اطراف می فرستاد و این دو کلاغ نقش چشمان او را بازی می کردند ، اودین در اصل خدای raven بود و نکته جالب اینجاست که این خدا هم مانند هروس تک چشم بوده و فقط چشم چپ دارد .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/hxz9a95q9tknrt42ay9.jpg

در افسانه اقوام انگلیسی قدیم گفته می شود، هنگامی که مسیح پیامبر به صلیب کشیده شد، همه پرنده های عالم گریستند تا مسیح به آرامش برسد، تنها پرنده ای که گریه نکرد raven (کلاغ سیاه) بود و به همین خاطر برای همیشه مورد لعنت قرار گرفت همچنین در افسانه های اقوام اسکاتلندی نیز عقیده مشابه ای وجود دارد، به کلاغ های سیاه دشنام می دادند چون اعتقاد داشتند که کلاغ سیاه ، قطره ای از خون شیطان را زیر زبانش نگه داشته است. پس بی جهت این نام را برای این شخصیت انتخاب نکرده اند .

اما نکته بسیار مهم دیگر در مورد نام این شخصیت raven وجود دارد که او را با یک شیطان پیوند می دهد . همانطور که می دانید هند کشوری است که متاسفانه تعدادی قابل توجه ای از مردم آن یا بت پرستند یا حیوان پرستند و یا شیطان پرستند هر چند که برخی از آنها نمی دانند آنچه می پرستند در اصل شیطان است و برخی مثل مرتاض ها می دانند که شیطان را می پرستند ، درچندین قرن پیش در هند ، خدایی را می پرستیدند که از خدایان جن واره و شیطانی بود که به او ناگا می گفتند ، جالب اینجا بود که در همان دوره خدایی نیز در بین النهرین که هزاران کیلومتر با هم فاصله دارد مردم آن نواحی خدایی می پرستیدند که اسمش ناگال بود که دراصل هر دو این خدایان یکی بودند و علت این تفاوت که در نوع بیانش بود به این خاطر بود که با توجه به آنکه زبان دو منطقه آنها متفاوت بود به همین خاطر این نام کمی تغییر پیدا کرده بود و در اصل هر دو یک شیطان بودند که مورد پرستش قرار می گرفتند . در مورد این شخصیت raven ، اگر ما یکی از حروف صدا دارش را تغییر دهیم به نام یکی از همین شیاطینی که در هند پرستیده می شدند می رسیم که نامش ravan می باشد . در باور مردم هند ravan نام شیطان بزرگ است و او را خدای شیاطین می دانند و طبق یک باور قدیمی هر ساله در مراسمی مجسمه او را به آتش می کشند . نکته جالب اینجاست که با وجود اعتقاد به اینکه این شخصیت یک شیطان است در هند و کشورهای مجاور ، گروهی از مردم او را می پرستند و برایش نماز و دعا می خوانند و حتی عبادتگاهی هم برای این کارها دارد !

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/ooy8g48pf5g3oiqqjj4.jpg

برخی معتقدند او محافظ شیوا می باشد ، شیوا یکی دیگر از شیاطین است که او نیز در هند پرستیده می شود . همانطور که مشاهده می کنید این شخصیت ۹ سر دارد ( البته تعداد ۱۰ سر صحیح تر است ) و رنگش نیز مانند بقیه خدایان جن واره هند که پرستیده می شوند به رنگ آبی است ، یکی از رازهای مهم فراماسون ها و شیطان پرستان جن آبی است ، چون معتقدند جن ها به رنگ آبی دیده می شوند . به همین خاطر خدایان هند را با رنگ آبی و بر روی صفحه شطرنجی مشاهده می کنیم . اما اگر بخواهیم ریشه ای تر به این خدای شیطانی بپردازیم تا آن را در جاهای دیگر مثل مصر شناسایی کنیم که کدام شخصیت است باید به ریشه آن برسیم که حتماً در ادمه حدس خواهید زد کدام خدای جن واره و شیطانی مصر باستان می باشد . برای کلمه ravan دو ریشه گفته شده است ، ravan از ریشه ‘RU’ به دست آمده است ، همچنین ریشه دیگری که برای این کلمه بیان نموده اند ‘Ra’ به معنای خورشید است ( این تعریف ویکی پدیا از دو ریشه ravan است و دخل و تصرفی صورت نگرفته است
The name Ravana obtains from the root ‘Ra’ signifies the sun ). این شخصیت در غیر از هند هم پرستیده می شود و در کشورهای اطراف نیز نامی شناخته شده است که در بیشتر این کشورها با همان نام ravan شناخته می شود البته با کمی تغییر مختصر ، به طور مثال در زبان بنگالی Rabon و در زبان اندونزی Rahwono می باشد و Ravana معادل املای ravan می باشد . اما در بین این کشورها ، دو کشور می باشد که نام این شیطان به نام جالبی خوانده می شود . ravan در زبان خمر که زبان مردم کامبوج است Rabana یا Rab گفته می شود که دقیقاً واژه ” رب و ربنا ” در زبان عربی می باشد که معنی ” پروردگار و خدا ” را می دهد. جالب تراز آن در زبان Yuan که زبان شمالی تایلندی می باشد که به ravan گفته می شود Rahbanasun یا شبیه به همان ربنا و خورشید که معنای همان خدای خورشید می دهد و قطعاً متوجه شده اید که این خدای شیطانی به “RA ” خدای خورشید در مصر باستان بسیار شباهت دارد . همچنین گفته می شود که گوساله پرستی در هند از برکات وجود همین خدای شیطانی است زیرا او فرمان داده است که کسی حق ندارد گاوی را ذبح کند .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/y4qcy7gtn57w0u9zanv.jpg

انتخاب این اسم برای این شخصیت در بازی واقعاً جای تامل دارد و نکته دیگری نیز وجود دارد که باز هم این شخصیت را به شیطان پیوند می زند . اگر خاطرتان باشد در نقد پیش خالکوبی ای که بر روی دست جین کازاما بود را توضیح دادیم ، خالکوبی که S stand گفته می شد و معرف شیطان بود . در یکی از پوسترهایی که شرکت سازنده بازی از raven قرار داده است ، علامت S stand را بالای سر raven قرار داده ، که همان معرف شیطان بودنش است و جالب آنجاست که در کنار همان S stand که بالای سر raven می باشد عکس devil jin (جن شیطانی) قرار دارد که این به خاطر تاکید بر معرف بودن شیطان است .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/8mbl28la05893psa6wzt.jpg

بر روی لباسش هم نماد بز بافومت کاملاً مشخص است ، روش تشکیل این نماد را در دموی مربوط به raven نشان داده است ، زمانی که raven دارد به سمت عزازیل می رود انگشتان دو دست خود را به صورت کرناتو ( دست شاخدار یا دست شیطان ) می کند و به هم متصل می کند که از این طریق نماد بز بافومت با دستان تشکیل می شود که این نماد بر روی لباسش وجود دارد.

HWOARANG

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/ftaly7p97b7tdf8547s.jpg

یکی دیگر از شخصیت ها بحث برانگیز در این بازی hwoarang می باشد ، این شخصیت دارای ویژگی های خاصی است ، یکی از ویژگی های آن ، این است که در بازی تیکن ۴ و ۵ محبوب ترین شخصیت بود و بیشتر بازیکن ها این کاراکتر را انتخاب می کردند البته این انتخاب به خاطر قدرت بالایش و همچنین ویژگی های ظاهریش بود . حال ببینید در بازی تیکن ۶ چگونه از این محبوبیت قبلی اش استفاده کرده اند ، اگر به گردنبند این فرد دقت کنید ستاره ۶ پر صهیونیست ها را مشاهده می کنید که بر گردن محبوب ترین بازیکن قرار دارد با این کار کسی که این بازی را می کند ناخواسته آن ستاره ۶ پر منحوس را هم دوست خواهد داشت .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/ct9zfz2ljjfe8nittg4o.jpg

نکته دیگر در مورد این شخصیت وجود دارد آن هم تصویر پشت لباسش است ، حتماً متوجه شده اید که عکس چه چیزی هست ، در پایین تصویر نوشته شده demon head کلمه دیمون ( demon ) در اصل همان کلمه جن در عربی است که در زبان لاتین بکار می رود ، و معنی آن کلمه می شود “سر جن” در تعاریف که از جن وجود دارد البته در منابع غیر موثق ( منظور کتبی که در مورد جن نوشته شده است و در بازار موجود است ) گفته می شود که چشم جنیان برعکس انسان ها است ، چشم انسان ها در راستای افق است اما چشم اجنه در راستای عمود است ، در این تصویر می بینیم که سر این جن در اصل سر یک بز است که یاد آور بز بافومت ( عزازیل – ابلیس) است ، آن جن به صورت تک چشم است و آن چشم هم در پیشانیش قرار دارد که آدم را یاد دجال می اندازد که یک چشم دارد و آن چشم هم در پیشانیش قرار دارد . در اطراف سرش هم چیزی شبیه به آتش قرار دارد که یاد آور رابطه جن و آتش است . و اینجاست که رابطه ستاره ۶ پر مشخص می شود ، ستاره ۶ پر یکی از اصلی ترین وسایلی است که شیطان پرستان برای ارتباط برقرار کردن با اجنه وشیاطین از آن استفاده می کنند . شاید می خواهد بگوید قدرت بالای این بازیکن به خاطر ارتباطش با اجنه است .

azazel

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/s7h8onicfzsxjyam27hs.jpg

در مورد عزازیل ( ابلیس) چند نکته ماند که خدمتتان عرض می کنیم ؛ در دموی hwoarang نشان می دهد که استاد او با عزازیل درگیر می شود و با یک ضربه عزازیل از بین می رود ، نکته جالب آنجاست ، زمانی که عزازیل محو می شود پشت سر او مجسمه هروس ظاهر می شود ، احتمالاً می خواهند بگویند عزازیل همان هروس است .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/zxxt1cxlz0loflobc4ql.jpg

این تصویر زمانی اتفاق می افتد که فرد از عزازیل شکست می خورد ، به نمای پشت سر بازیکن دقت کنید باز هم نکته ای در خود دارد ، دو مجسمه هروس دقیقاً شبیه به دو ستون بواز و جاشین هستند و مشعل های آتشی که به رنگ آبی هستند و نکته مهم آن دروازه ای است که به صورت نورانی و درخشان است که می خواهد بگوید عزازیل از درون آن بیرون آمده است . چشم هروس و نمادهای مصر باستان نیز بر روی زمین وجود دارند .
نکته دیگر در مورد عزازیل ، این است که گویا یکی از محل های مبارزه با عزازیل ، توسط شرکت سازنده از بازی حذف شده است ، حال چرا ؟ دقیقاً معلوم نیست که چه در خودش داشته که آنها را مجبور کرده است که حذفش کنند

!Idea

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/551uu0xlkrhkuktymhz.jpg

در دموی ابتدایی بازی زمانی که یکی از شخصیت ها می خواهد درب هرم گیزا را باز کند ما دو مجسمه ست set را می بینیم و بر روی در چیزی شبیه به گوی های که در درخت زندگی کابالایست ها قرار دارد ، نشان داده می شود و وقتی در باز می شود عزازیل را در غل و زنجیر می بینیم که احتملاً منظور ، نافرمانی عزازیل (ابلیس) و سقوطش به دنیا است .

لباس هایی که شرکت سازنده بازی در سایتش تبلیغ می کند

عقاب دوسر و ماری که دم خود را گاز گرفته است از اصلی ترین نشان های ماسونی است که ما این دو نشانه را بر روی این لباس ها می بینیم !!!

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/qheorm4h4smsiz191oj.jpg

پایان

تهیه و گردآوری : ظهور۱۲

۱۷ شهریور ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :مصطفی

سلام
تبریک میگ به خاطر این پایگاه مهدوی و ان شا ء الله که مورد عنایت حضرت مهدی قرار گرفته باشد
باعث افتخار ماست که با ما تبادل لینک و لوگو کنید
منتظرتان هستیم
و توفیق من الله

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

سلام

ممنونم ، مثل همیشه عالی بود .

ویـرانـهـ نهـ آنـ استـ كهـ جـمـشید بـنا كـرد
ویـرانـهـ نهـ آنـ استـ كهـ فـرهـاد فـرو ریـخـتـ
ویرانهـ دلــ ماستـ كهـ هر جمعهـ بهـ شوقتـ
صـد بار بـنـا گشتـ و دگــر بــار فــرو ریــخت

اللًّهُــمَ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــَد و عَجِّــلّ فَّرَجَهُــم
شايد اين جمعه بيايد ، شايد …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :ali

اصلا آدم فکرشو نمیکنه این چیزا تو ۱ بازی….
خدایاااااا آقای مارو برسوووون

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام علی آقا
نیازی نیست تعجب کنید
تنها کاری که میشه بعد از خوندن این مقاله کرد اینه که حداقل به دور و بری هاتون فشار بیارید زیر بار اینگونه افکار نرن

سلام دوست عزیز . مایل به تبادل بنر هستی ؟
در ضمن خوشحال هستم کسی هنوز هست که تبلیغات اسلام را بکند
خدا قوت….

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام آقا میلاد حیدری
تبادل بنر نه
اما لینک چرا
ممنون از شما
یاعلی

نويسنده ديدگاه :محمد رضا

آقا ما الن ۱۵ دقیقه وقت گذاشتیم اینو خوندیم،چی شد الان؟چی به من اضافه شد؟
نتیجه ی من از این پست:به به
قدر این فراماسونا نفوذ دارن اگه احیانان جنگی بشه ما ها سوسکیم… 😀
شوخی بود ولی به نظرم این پست ها زیادش خوب نیست.یعنی پست های مهم تری هست تا اینا……. ممنون بازم دمتون گرم اجرتون با خود آقا

نويسنده ديدگاه :اشکان

مطلبتون مثل همیشه عالی بود سپاسگذارم
یا مهدی

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام اشکان عزیز
ممنون از نظر شما

نويسنده ديدگاه :امیر علی

قبل از هر چیز تشکر میکنم چون زحمت کشیدید….اما فکر نمیکنید یه کم دیره؟؟؟؟تیکن ۵ کمه کم ماله ۵ ساله پیشه….اونوقت حالا دارید نقدش میکنید؟بعد از اینکه میلیونی فروش داشته؟؟؟بعد از اینکه میلیون ها کودک ازش تاثیر گرفتن؟؟؟
از این ها هم بگذریم کودکان امروز نیاز به بازی های مجازی و کامپیوتری دارن.مثل همه ی هم نسل هاشون….شما خودتون بگید بچه میره god of war رو بازی میکنه یا گرشاسپ رو؟؟؟؟اگر ما یه بازیه درست داشتیم کسی سراغ این چیز ها نمیرفت…..
دعامون شده این:(اللهم)عجل لولیک الفرج…..دیگه خودمونم فهمیدیم کاری نمیکنیم….میگیم خدایا خودت یه کاری بکن…..بیاید یه کاری بکنیم…..
اللهم اجعلنی من انصاره و اعوانه…..
مرسی

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام
امیر علی عزیز
بله درسته کمی دیر اماده شد ، اما با این وضع و سختی ها همین نقد هم غنیمت بشمرید
باور کنید در تمام جلسات و گفتگو ها و بحث ها همیشه گفته بنده همین بود که ما دو جای اصلی جنگ یعنی صنعـــت سیـــنما و ایـنتــــرنت رو ول کردیم و چسبیدیم به یه مشت کارهای بیهوده مثل مجلات و نشست ها و سی دی های فرهنگی به درد نخور که فقط اسراف بیت المال هست…
من هم با شما موافقم اما این نهایت قدرت ما در این عرصه است از این بیشتر واقعا نمیتونیم
خیلی از دوستان تمایل برای ساخت بازی و مستند و دیگر کارها را داشتند درخواست دادیم به تمام کسانی که فکرش را میکنید حتی یک ریالی هم کمک نکردند
کمک که هیچ ضربه هم میزنند
برای نمونه صدا و سیما از سازمان فیلترینگ برای فیلتر کردن رادیو مقاومت درخواست داده بود(دلیل : چون کلمه ” رادیو ” در انحصار صدا و سیما هست)
قصد نداشتم بلند جواب بدم اما واجبه برخی چیزها رو بدونید
بهرحال بازم ببخشید
یاعلی

سلام.
جای تعجب نداره…کدوم سوراخ هست که توش نفوذ نکردن؟

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

سلام امیر جان

ممنون از بابت لینک کردن .

راستی امیر جان به این تبلیغاتی که از “پارس روت” در ظهور۱۲ قرار داده اید ، توجه کردی ؟
یه نمونه کوچیکش را عرض میکنم .

چند وقت پیش یه مقاله در خصوص جادوگرها و شعبده بازها در ظهور۱۲ قرار داده بودید ، خاطرتون هست ؟
حالا داخل همین “پارس روت” را که نگاه کنید ، یکی از همین مسائلی که خودتون روی اون کلی حرف داشتید ، را داره تبلیغ میکنه .
“پک آموزش شعبده بازی”
ممنون می شوم اگر این موضوع را پیگیری بفرمایید .

به امید ظهور مولی و سرورمان امام زمان (عج)
موفق و پیروز باشید .

ویـرانـهـ نهـ آنـ استـ كهـ جـمـشید بـنا كـرد
ویـرانـهـ نهـ آنـ استـ كهـ فـرهـاد فـرو ریـخـتـ
ویرانهـ دلــ ماستـ كهـ هر جمعهـ بهـ شوقتـ
صـد بار بـنـا گشتـ و دگــر بــار فــرو ریــخت

اللًّهُــمَ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــَد و عَجِّــلّ فَّرَجَهُــم

شايد اين جمعه بيايد ، شايد …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام دوباره Mehraboun عزیز
بله درسته ، به زودی پیگیرش میشم
واقعا ممنون

نويسنده ديدگاه :ردپاکلیپ

پس از نقد دجال بودن فراماسونری حال نوبت به تبیین چیستی و کیستی دجال است!!!
تبیین رجعتی بودن و بدن اثیری داشتن دجال و حل معماهای حل نشده موجود در روایات درباره دجال با این نظریه.
*** حاج آقا قنبریان (سخنران نظریه) پاسخگوی سوالات و اشکالات دوستان هستند.***
تالار گفتگوهم باز کردیم منتظر تان هستیم

نويسنده ديدگاه :ali mashi

سلام. خیلی ممنون از اطلاعاتی که داده بودی. اما یه سری موارد هست که باید بهش توجه بشه.
۱٫بازی تکن۶ یکی از بازی های شش گانه تکن هست. اون پنج تای دیگه هم کلی حرف و حدیث داره.
۲٫توی این نقد روی چیزایی تاکیید شده بود که تقریبا بی اهمیت بودن و خیلی نکات دیگه بیان نشد، مثلا داستان بازی که کلی حرف و حدیث داره
۳٫کاراکتر jin kazama فقط ۲ تا شخصیت داره یکی خودش یکی devil jin که اگه شماره های قبلی بازی رو یک نگاه مینداختی و زندگی نامش رو میدیدی ایده ای جالبتری نسبت به بازی میتونستی پیدا کنی
در کل باید به کلیات بیشتر اهمیت میدادی تا جزییات
اما مهم ترین چیزی که باید بگم اینه که ما اگر وقت بیشتری به شناخت دین خودمون بدیم تا رفتن تو ریزه کاری های فیلم یا بازی های دشمن منفعت بیشتری واسمون خواهد داشت. این رو هم باید در نظر بگیریم که صرفا بخاطر اینکه اسممون مسلمانه یا به خودمون میگیم شیعه،همه کارامون بی اشکال نیست و اینکه باید اولویت اولمون اصلاح خودمون و جامعه مون باشه
امیدوارم با حرفام کمکتون کرده باشم
علی یارتون

نويسنده ديدگاه :anti satan

با سلام و تشکر از نظرات دوستان و حاج امیر که این مطلب را قابل دونستند .

برای بعضی از دوستان سوال شده که هدف از نوشتن این مقاله چه بوده ، آیا فقط بحث در مورد نماد گرایی و نمادیابی بوده است ؟
باید خدمت دوستان خوبم عرض کنم ، هدف بنده از این مقاله آگاه ساختن جوانان از نفوذ انجمن های شیطانی مثل فراماسونری در ساخت این بازی ها است تا دوستانی که این بازی ها را انجام می دهند در جریان باشند که چه سرگرمی را برای اوغات فراغت خود انتخاب می کنند و می تواند چه تاثیری بر آنها بگذارد ، متاسفانه بعضی از خانواده های ایرانی ، خود برای فرزندانشان این بازی ها را تهیه می کنند بدون آنکه بدانند در پس پرده این بازی ها چه نهفته است ، البته در مورد کارتون های خارجی هم همینطور است که بحث تهیه کارتون ها خصوصاً والت دیزنی اوضاع حادتر است و بسیاری از خانواده های ایرانی نمی دانند چه سرگرمی های وحشتناکی را برای فرزندانشان تهیه می کنند ، کارتون هایی که روی بلوغ زود رس بچه ها کار می کند تا در همان ابتدا آنها را منحرف کنند ، هدف از نوشتن این مقالات آگاه سازی جامعه می باشد درباره ی آنچه که نام سرگرمی سالم بر آن می گذارند و هشدار درباره ی تبعات سوء این موارد گفته شده .
پس بحث نماد و نمادیابی نیست ، در مورد نمادها به این خاطر توضیح داده می شود که شما نفوذ این افراد پلید را به راحتی مشاهده کنید که با نگفتن این نمادها تشخیص نفوذ این گروه ها سخت می شود .
ali mashi عزیز من نمی دانم کلی تر از این هم می توان نوشت ! دوست خوبم دیگر شما انتظار چه مطلبی را داشتید ، در این دو مقاله از جزییات استفاده شده و نهایت به کلیات اصلی و مهم ختم شده ، دوست خوبم نمی دانم شما غیر از این مطالب ، کلیات و مطالب مهمتر دیگری هم سراغ دارید که می فرمایید : توی این نقد روی چیزایی تاکیید شده بود که تقریبا بی اهمیت بودن و خیلی نکات دیگه بیان نشد .[!]
با تشکر از نظر شما ولی خوبه ما موقع نقد کمی هم منصفانه برخورد کنیم و نظر دهیم .
با تشکر از نظرات سازنده دوستان .
ما باید در همه ی کارها رویه اعتدال را در پیش بگیریم ، اینکه ما فقط برویم و بر روی دینمون شناخت پیدا کنیم ، پس چه کسی باید دشمن را به دیگران بشناساند و آنها را رسوا کند ! پس نباید مطالب را با هم خلط کرد .
از شما دوستان خوبم تشکر می کنم که وقت با ارزشتان را برای مطالعه این مطالب قرار دادید.

Many thanks making the effort to go about this, I seriously feel strongly regarding it and love learning extra during this topic. If doable, just like you achieve expertise, can you mind updating your weblog with further info? It is quite great for me.

نويسنده ديدگاه :jeda

عالی بود
واقعا ممنون

نويسنده ديدگاه :Galvanni Shop

Undeniably assume that which you stated. Your selected reason looked like there was online the most convenient thing to be aware of. I say to you, I definitely get annoyed while people think of worries they just dont know about. You were able to hit the nail upon the very best and defined out the whole thing with no side-effects , people might take an indication. Will probably be back in get more. Thanks

نويسنده ديدگاه :Cambria Press

Youre so cool! I dont suppose Ive read anything in this way before. So nice to find somebody with some original the thing it this subject. realy appreciate starting this up. this website are some things that’s needed on-line, someone after a little originality. useful job for bringing new things to the net!

I’ve been reading your entries all through my morning break, and I will have to admit the whole article has been very enlightening and really well written. I assumed I would assist you to realize that for a few explanation why this blog does now not view well in Web Explorer 8. I wish Microsoft might stop converting their software. I have a query for you. May you mind exchanging blog roll hyperlinks? That may be in reality neat!

نويسنده ديدگاه :afn

سلام یه خواهش داشتم اگه میشه یه نقدی به سریال خون اشام که اخیرا خیلی شر و صدا کرده بنویسید
و بازی گاد او وار رو هم یه نفد بزنید خیلی جالبه
شخصیت اصلیش مثل همون انتوان زند لاوی میمونه

دمتون گرم ان شا الله موفق باشید.
یا علی

نويسنده ديدگاه :پویا هاست

با عرض سلام و خسته نباشید
اگر مایل باشید ما حاضر به همکاری با شما هستیم.
هم به دلیل ترویج سایت خوبتان و هم افزایش بازدید سایت خود تصمیم به عمل آوردیم تا از شما دعوت کنیم از هاست اسپانسری ما با امکانات فوق العاده بهره ببرید.
در صورت موافقت می توانید با ما تماس حاصل فرمایید و مقدار هاست مورد نظر برای سایتتان را به ما بگویید تا در صورت امکان سایت شما را بر روی هاست های پر سرعت خود انتقال دهیم.
۰۹۱۵۴۲۸۲۶۷۰
با تشکر از شما

نويسنده ديدگاه :مهدی

خوب بود. دستتان درد نکنه. خیلی ممنون. ان شا ا… خیر ببنید. صد در دنیا هزار در آخرت

نويسنده ديدگاه :sardar

سلام
بازم عالی بود کاش میشد این مطالبو تو تلوزیون میگفتن تا همه اکاه بشن که در پشت این بازیا و فیلما و کارتونا چه افکار پلیدی هست تا وقتی بازی میکنن یا فیلم میبینن تحت تاثیر پیامهای مخفی و واضح
شیطانیه اونا قرار نگیرند
اللهم عجل لولیک الفرج
موفق باشید یاعلی

نويسنده ديدگاه :davood

سلام لطفا همه چیزو شیطانی نکنید

نويسنده ديدگاه :davood

یه نکاهی به آرم وزارت اطلاعات خودمون بندازید اونم شیطانیه؟

بابا بچه فقط به عشق کتک کاری بازی مب کنه هیچ کدوم ازین چیزارو هم نمیدونه والسلام

نويسنده ديدگاه :fd

یه تاپیک دیگه هم دیدم که سریال قهوه تلخ رو گفتن اینا
علامت هاس شیطان پرستی توشه و خلاصه از این مطالب
rofl

نويسنده ديدگاه :محسن

چرا یه نفر از گیتار هیرو چیزی نمیگه؟!ازون تابلو تر عمرا داشته باشیم!بازی سروته کلا نماده حتما دربارش مطلب بزارین.
ممنون

نويسنده ديدگاه :سید حامد

احسنت . دستتنون درد نکنه . خیلی این کارا خوبه چون نشون میده حسابی دارن کار میکنن روی افکار بچه های مسلمان.

نويسنده ديدگاه :دانته

سلام دوست عزیز مطالبی که نوشتی عالی بود ولی آیا خودت هم به این چیز ها دقت کردی ؟
۲- وقتی که دویل جین با عزازیل میجنگه جین اون گوی رو نابود میکنه ؟
۳- هاوارانگ هم وقتی گوی به دستش میاد یاد دویل جین میفته و گوی رو نابود میکنه ؟
وچند تا دیگه
خوشحال میشم که جوابم رو بدی !!!!؟
____________________________________________________

نويسنده ديدگاه :نيلوفر

نقدتون خيلي خيلي عالي بود ولي اين جزئيات را فقط كساني كه در اين باره اطلاعات داشته باشند مثل خود شما مي فهمند و به آن ها توجه دارند . خود من تا چند دقيقه ي پيش داشتم تيكن بازي ميكردم و تنها چيزي كه بهش توجه داشتم اين بود كه بازي را ببرم . فكر نمي كنم اين بازي ها بتواند تاثيري روي مذهب و يا اعتقادات بچه ها بگذارد و ما فقط با خواندن اين مطلب مي توانيم به اين مسئله پي ببريم .

نويسنده ديدگاه :ناشناس

درسته!

نويسنده ديدگاه :سید محمد

به نظرت اگه به نوجوانان بگیم که این بازیها فقط برای تفریح باید باشند و نباید تحت تاثیر قراربگیرند بهتر نیست تا اینکه اینهمه اثبات کنی و آخرشم هیچی…

نويسنده ديدگاه :رضا

سلام سید محمد

حرف شما مثل این می مونه که بگیم، ما رو چه به نقد کارتون های والت دیزنی که بلوغ زودرس جنسی رو در پی داره ، بذار بچه لذتش رو از کارتون ببره . اما زمانی به خود میاییم که خیلی دیره !
زمانی اثر خودش رو می ذاره که دیگه نمی شه کاریش کرد . شما تصور کردید که اینها شب می خوابند و صبح بازی و کارتون می سازند ؛ نه دوست من ساعت ها بر روی اثر گذاری این برنامه ها بر روی امثال من و شما کار می کنند. اما ما (بلا نسبت) در خواب خرگوشی به سر می بریم !

نويسنده ديدگاه :melika

سلام دستتون دردنکنه هاولی من هیچ کدومشونوقبول نداشتم جمع کن باباتازه یادتون افتاده نقدش کنید؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

ملیکا خانوم این مطلب واسه یکی دو ساله پیشه . شما تازه با این موضوع آشنا شدید

آیااین بازی میخوادبدی وضعف شیطان رونشون بده یا بگه که شیطان بسیار قدرت منداست وکسی حریف اونیس نظر دوم وقع بینانه تره این بازی تو۵شماره قبلی خیلی پرطرفدار وازاین شهرت برای ازراه بیرون کردن مومنانه پس همون بهتر که این بازی رو ول کنبم

نويسنده ديدگاه :علی.ف

خیلی ممنون از تفسیر موشکافانه شما ولی چند مسئله در جزعیات وجود دارد.
۱٫در فیلم بلید شخصیت اصلی نیمه خوناشام است(مادر او در زمان تولد توسط خون اشامی گاز گرفته میشود)پس اینطور نیست که او شیطانی کامل برای نجات انسان ها باشد.
۲٫اینکه موی سر سه نفر شخصیت اول تشکیل هرم بدهند چه تاسیر منفی در بازی کننده دارد؟
۳٫با توجه به اینکه ریشه خیلی از کلمات در فرهنگ ها و زبان ها مشترک است پس جای تعجب نیست که اسم شخصیت raven در فرهنگ های مختلف معانی نزدیک ولی با تفاوت زبانی کم باشد.
۴٫اینکه زخم زیر چشم کازوما رو به عنوان اهمیت چشم تلقی کرده اید مسخره است.مگر مطلب امتحانی است که زیرش خط بکشن.
۵٫علامت روی دستکش های جین بیشتر شبیه علامت باد است تا ۶۶۶
۶٫اینکه ما یه زره بین ورداریم و هرچیزی که شبیه علامت چشم یا فراماسونری رو بگیم که نمیشه.در مورد مواردی که به صورت عینی و مستقیم(با کمی چاشنی کنایه و اشاره)هست رو قبول دارم اما این رو هم باید بدونین که وقتی زیاد از حد ریز میشید مواردیو پیدا میکنید که حتی سازنده هم از اونا خبر نداره….من خودم در مورد تاثیر اینها در ضمیر ناخوداگاه خبر دارم…ولی نمیتوانم فکر کردن مانند دن کیشت را تحمل کنم.

در کل مطلب قابل تعملی بود.اینکه غذایی که هر روزه با نگاه کردن و حرف زدن به روح و مغزمان وارد میکنیم بسیار مهم است. باز هم ممنون

نويسنده ديدگاه :مریم

هاورنگ جونم هیچ ارتباطی با اجنه نداره.فهمیدی؟

KHAMENEI