کاپیتان استقلالی ها بر میگردد؟

يک سايت قطري از بلاتکليفي مهاجم ايراني در الغرافه خبر داد. بنا به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت الکاس قطر در خصوص آخرين وضعيت باشگاه الغرافه قطر : اين تيم قطري مذاکرات خود را با جواد احناش، بازيکن فصل گذشته ام‌صلال آغاز کرده و احتمال حضور اين بازيکن براي فصل آينده در […]

يک سايت قطري از بلاتکليفي مهاجم ايراني در الغرافه خبر داد.

بنا به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت الکاس قطر در خصوص آخرين وضعيت باشگاه الغرافه قطر : اين تيم قطري مذاکرات خود را با جواد احناش، بازيکن فصل گذشته ام‌صلال آغاز کرده و احتمال حضور اين بازيکن براي فصل آينده در جمع شاگردان سيلاس قوت گرفته است.

اين سايت در ادامه آورده است که مشعل مبارک، بازيکن ملي‌پوش الريان قرارداد جديدي را با الغرافه امضا کرده است و اين در حالي است که براي فصل جديد، عثمان العساس، کاپيتان مراکشي الغرافه، ارونا دينداني و زي‌روبرتو برزيلي که به گرميو پيوسته و همچنين ميرغني زين در جمع بازيکنان الغرافه جايي نخواهند داشت.

سايت الکاس در پايان اشاره کرده است که وضعيت قرارداد ديگو تاردلي برزيلي و فرهاد مجيدي بازيکن ايراني الغرافه با اين تيم هنوز مشخص نيست و امکان ماندن يا نماندن اين دو بازيکن در ليگ قطر مبهم است.

پس از بازگشت امير قلعه‌نويي به استقلال گفته مي‌شود که نام مجيدي به صورت در ليست خريد استقلال قرار گرفته است و احتمال اينکه اين بازيکن در پايان دوران بازيگري خود يک بار ديگر به جمع آبي‌پوشان بازگردد زياد است.

۱۱ خرداد ۱۳۹۱ |
KHAMENEI