گلکسی ۳ بلاخره به بازار آمد(Galaxy S3)

ایتنا به نقل از رویترز نوشت: این شرکت کره‌ای امیدوار است با عرضه محصول جدید خود، جایگاه فروش آی‌فون اپل را از آن خود کند. گلکسی ۳ از روز گذشته در فروشگاه‌های سامسونگ واقع در ۲۸ کشور اروپایی به علاقه‌مندانش عرضه شد. محصول جدید سامسونگ که از زمان رونمایی‌اش تحسین‌ها و انتقادهای مختلفی را داشته، […]

ایتنا به نقل از رویترز نوشت: این شرکت کره‌ای امیدوار است با عرضه محصول جدید خود، جایگاه فروش آی‌فون اپل را از آن خود کند.
گلکسی ۳ از روز گذشته در فروشگاه‌های سامسونگ واقع در ۲۸ کشور اروپایی به علاقه‌مندانش عرضه شد.

محصول جدید سامسونگ که از زمان رونمایی‌اش تحسین‌ها و انتقادهای مختلفی را داشته، قرار است به عنوان جایگزین مدل قبلی یعنی Galaxy۲ که با فروش بالای خود به همه ثابت کرد محبوب‌ترین آندرویدی دنیا است، شناخته شود.

این محصول دارای صفحه نمایش ۸/۴ اینچی است و برای اولین بار شرکت سامسونگ فناوری برای آن ارائه کرده که چشم کاربر را دنبال می‌کند و هنگامی که متوجه شود کاربر دیگر از صفحه نمایش استفاده نمی‌کند، خود به خود صفحه را خاموش می‌کند.

سامسونگ برای رقابت با «سیری» آی‌فون در گلگسی ۳ از نرم‌افزار SVoice استفاده کرده تا همه فرامین صوتی کاربر را به اجرا درآورد.

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند Galaxy S۳ فروش خوبی را تجربه کند.

سامسونگ در ماه ژانویه و مارس حدود ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه تلفن همراه فروخت و با این رقم ۶/۳۰ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داد. از سوی دیگر اپل ۳۵ میلیون دستگاه از آی‌فون‌های خود را فروخت و ۱/۲۴ درصد از سهم بازار را از آن خود کرد.

۱۱ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI