نوری زاده درگذشت + عکس

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از بولتن نیوز: علیرضا نوری زاده کارشناس صدای آمریکا در تازه ترین پستی که بر روی صفحه فیس بوک خودش قرار داده است از درگذشت بردارش در ایران خبر داده است . به گزارش خبرنگار ما این کارشناس لندن نشین ضد انقلاب که مواضع شاذی در قبال مسائل مختلف ایران […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از بولتن نیوز: علیرضا نوری زاده کارشناس صدای آمریکا در تازه ترین پستی که بر روی صفحه فیس بوک خودش قرار داده است از درگذشت بردارش در ایران خبر داده است .

به گزارش خبرنگار ما این کارشناس لندن نشین ضد انقلاب که مواضع شاذی در قبال مسائل مختلف ایران دارد اخیراٌ در مطلبی که روی فیس بوک خود گذاشته است از مرگ سید محمد رضا نوری زاده برادرش در ایران خبر داده اما نکته جالب توجه اینجاست که تنها برخی دوستان و نزدیکان وی به او تسلیت گفته اند و خبری از بازتاب های گسترده این خبر در محافل رسانه ای نیست .

بنا بر این گزارش برادر وی که به دور از هر گونه فعالیت سیاسی در ایران زندگی می کرده است اخیراٌ فوت شده و در بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شده است .

۱۰ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :بابک خرمی

جناب آقای دکترعلیرضانوریزاده
بادرود فراوان دوسه سالی است که بابرنامه های شما وخودتان آشنا شده ام . درآغاز گفتارتان برای من وخانواده ام ازگیرایی فراوانی برخورداربود . شوربختانه کم کم بویژه ازآغازامسال نه تنها گیرایی آغازین را ندارد ، بلکه خسته کننده وتکراری شده است . همه ی روز را چشم به راه رسیدن ساعت برنامه ی شما می نشینیم به امید سخنی تازه وبررسی رویدادهای کشوروپیرامون ، ولی دریغ ازیک گزاره ی نو. سخنی شنیدم ازخانمی درهمایش خلیج فارس که ما یاران رسانه و سیاسی کار که درآغاز، گرایش خود راروشن کنیم تا دیگران بدانند با چه دیدگاه ومنشی روبروهستند . ماهنوزنمی دانیم شما وابسته به کدام گرایش سیاسی هستید و آیا زین پس نیزبرنامه های شما به همین روال خواهد بود یا دگرگونی روی خواهد داد .

KHAMENEI