دستگیری مدیر صفحه دروازه جهنم در فیس بوک توسط تیم سایبری سپاه

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از بلاغ » مدیر اصلی این صفحه مستهجن موسوم به “دروازه جهنم” در طی یک سال اخیر در تله ماموران سایبری سپاه مازندران قرار داشته و تمامی فعالیت های این گروه با مدیریت این شخص در فضای مجازی در یکی از شهرهای استان تحت نظر چشم های تیز بین سربازان […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از بلاغ » مدیر اصلی این صفحه مستهجن موسوم به “دروازه جهنم” در طی یک سال اخیر در تله ماموران سایبری سپاه مازندران قرار داشته و تمامی فعالیت های این گروه با مدیریت این شخص در فضای مجازی در یکی از شهرهای استان تحت نظر چشم های تیز بین سربازان سایبری و گمنام امام زمان(عج) در سپاه کربلا بوده است.

این گروه، سه صفحه مستهجن را در شبکه های اجتماعی با موارد و مضامین متعدد غیر اخلاقی با بیش از ۱۷۰۰۰ عضو ثابت، مدیریت می کردند.

مدیر اصلی این شبکه فساد در شبکه های اجتماعی با نام (س.ک) در زمان دستگیری به کتمان نمودن حقایق پرداخته ولی در برابر مستندات ارائه شده راهی جز قبول واقعیت نداشته است.

به گزارش بلاغ؛ صفحات ایجاد شده توسط مدیر اصلی این گروه روزانه هزاران بازدید از سراسر کشور داشته و گردانندگان آن اقدام به انتشار عکس ها و کلیپ های مستهجن به صورت روزانه می کردند.

گفتنی است این دومین عملیات بزرگ سایبری اطلاعات و امنیت سپاه و سربازان گمنام امام زمان(عج)در سپاه کربلا در راستای طرح جامع سالم سازی فضای مجازی در سال جدید به شمار می رود.

۱۰ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :حسین ارشد

خــــدا قـــُوت به همه برادران سپاه کربلا و یاران گمنام امام زمان (عج)

KHAMENEI