دستگيری‌جاعل امضای‌دادستان کل‌کشور

به گزارش صراط به نقل از باشگاه خبرنگاران، حجت‌ الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، دادستان كل كشور در جمع خبرنگاران درباره فردی که در شیراز امضایش را جعل کرده بود اظهار داشت: آن فردی که در شیراز اقدام به جعل امضای من کرده بود دستگیر و به زندان محکوم شد. سخنگوي قوه قضاييه افزود: من از ایشان […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2012/05/find-out-if-someone-has-been-to-prison.jpg

به گزارش صراط به نقل از باشگاه خبرنگاران، حجت‌ الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، دادستان كل كشور در جمع خبرنگاران درباره فردی که در شیراز امضایش را جعل کرده بود اظهار داشت: آن فردی که در شیراز اقدام به جعل امضای من کرده بود دستگیر و به زندان محکوم شد.

سخنگوي قوه قضاييه افزود: من از ایشان شکایتی نکردم و بر اساس قانون، دادستانی وارد شد که با حکم دادگاه این متهم محکوم به زندان شده است.

 گفتني است؛ بهمن سال ۸۹ حجت الاسلام محسنی اژه ای در نشست خبری از جعل دست خط و امضايش خبر داده بود. وی در اين نشست گفت: فهمیدم که شخصی با جعل دست‎خط خودم در اصفهان درخواست انتقال یک پرونده قضایی از شهر دیگری را کرده بود که با آگاهی و هوشیاری مسئولان مربوطه این شخص شناسایی و دستگیر شد. بعد هم مورد دیگری در شیراز رخ داد که این بار یک کلاهبردار دیگر امضای سخنگوی دستگاه قضا را جعل کرده بود.

۱۰ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI