کدام بازیکنان در پرسپولیس خواهد ماند ؟

به گزارش مهر، باشگاه پرسپولیس اسامی ۱۰ بازیکن از فهرست فصل گذشته را که از سوی مصطفی دنیزلی برای حضور در تیم سال آینده پرسپولیس انتخاب شده‌‍اند، را اعلام کرد. بنابر اعلام مصطفی دنیزلی به باشگاه پرسپولیس، مهدی مهدوی‌کیا، علی کریمی، محمد نوری، غلامرضا رضایی، حمیدرضا علی عسگری، امیرحسین فشنگچی، رضا نورمحمدی، هادی نوروزی، مهرداد […]

به گزارش مهر، باشگاه پرسپولیس اسامی ۱۰ بازیکن از فهرست فصل گذشته را که از سوی مصطفی دنیزلی برای حضور در تیم سال آینده پرسپولیس انتخاب شده‌‍اند، را اعلام کرد.

بنابر اعلام مصطفی دنیزلی به باشگاه پرسپولیس، مهدی مهدوی‌کیا، علی کریمی، محمد نوری، غلامرضا رضایی، حمیدرضا علی عسگری، امیرحسین فشنگچی، رضا نورمحمدی، هادی نوروزی، مهرداد پولادی و ایمون زاید، ۱۰ بازیکنی هستند که برای سال آینده مورد تائید کادر فنی تیم قرار گرفته اند.

براساس اعلام سایت باشگاه پرسپولیس اسامی بازیکنان جدید پرسپولیس نیز در روزهای آینده از سوی باشگاه اعلام خواهد شد.

در فهرستی که از سوی باشگاه اعلام شده است نام بازیکنانی چون وحید هاشمیان، جواد کاظمیان، مهرداد اولادی، شیث رضایی ، محمدی نصرتی، حسین بادامکی، مازیار زارع، آسیمرو آودوکیچ ، سامان آقازمانی، میثاق معمارزاده و … دیده نمی شود تا سونامی بزرگ در پرسپولیس رخ دهد.

البته این فهرست هنوز قطعی نیست و این احتمال را باید داد که از جمع بازیکنان فصل گذشته برخی به فهرست فصل آینده اضافه شوند.

۹ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI