تجمع ۱۰ نفری منافقین برای حمایت از شاهین نجفی+عکس

هتک حرمت یک خواننده مرتد به ساحت مقدس امام هادی (ع) طی روزهای اخیر موجی از اعتراضات و محکومیت ها را در نزد شیعیان سراسر جهان به همراه داشته است اما در این میان حمایت گروهک تروریستی منافقین از این خواننده مرتد با توجه به سوابق این گروهک اصلا دور از انتظار نبود. به گزارش […]

هتک حرمت یک خواننده مرتد به ساحت مقدس امام هادی (ع) طی روزهای اخیر موجی از اعتراضات و محکومیت ها را در نزد شیعیان سراسر جهان به همراه داشته است اما در این میان حمایت گروهک تروریستی منافقین از این خواننده مرتد با توجه به سوابق این گروهک اصلا دور از انتظار نبود.
به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ اقدام توهین آمیز شاهین نجفی خواننده مرتد نسبت به ساحت مقدس به امام هادی (ع) که خشم مسلمانان دنیا را به همراه داشت با حمایت گروهک تروریستی منافقین همراه شده است.

اعضای گروهک تروریستی منافقین که از شاهین نجفی حمایت مالی و تشکیلاتی می کنند این بار با تجمع چند نفری که تعدادشان برابر عکس های منتشر شده به ۱۰ نفر هم نمی رسد در شهر اسلو نروژ به حمایت از حرکت توهین آمیز شاهین نجفی از هتک حرمت به امام هادی (ع) پرداختند.
این در حالی است که طی روزهای گذشته اقدام موهن شاهین نجفی در جریحه دار کردن احساسات مسلمانان ، در سراسر دنیا با اعتراض های گسترده همراه بوده است.

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1391/3/8/9905_954.jpg

۹ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :a

یک مشت کافر از یک کافر دیگر حمایت کردند. این مجاهدین خلق را امام خمینی خوب شناخت. این پست فطرتها را باید بدون رحم از صفحه روزگار محو کرد چون بجز فساد و تباهی فایده دیگری ندارند.

نويسنده ديدگاه :mahyar

be nazare man karesh eshtebah bood kheyli vali akhe ma koli moshkele gonde dg to in keshvar darim ke bayad behesh beresim ha nazare shoma ha chie

نويسنده ديدگاه :SAHAR

ye mosht heyvun va az khoda bi khabar belakhare har chizi bayad tofale dashte bashe mamlekate badbakhte ma ham ke bi tofale nemishe mage in ke khoda nazar kone be ma javuna va zohooresho beresune be omide un rooz

نويسنده ديدگاه :امیر

خاک بر سر کسایی که از این مرد …. حمایت میکنن

خداوندبزرگ روشاکریم که دشمنانمون روازاحمق ترین انسانهاخلق کرد.منافقین کوردل که درشبکه خودشون دم ازشیعه بودن میزنن ومیلادایمه اطهارروجشن میگیرن ودرشهادتشون هم برنامه سوگواری نشون میدن بااین حمایت نفاقشون روکاملا آشکارکردن ونشون دادن که فقط بانظام مامشکل ندارن ومشکل اونها بادینه واین برنامه های به ظاهردینی هم دستاویزاونهابرای فریب یک عده ساده لوح بوده که خداوندبایک انسان نجس ترازخودشون نقشه شوم اونها روبرملا کرد.(عدو شود سبب خیراگرخدا خواهد.)آیا اینها برای مردم حجت نیست؟ بازهم بایدبیشترمنافقین رو بشناسیم؟

نويسنده ديدگاه :hpr

تا یکی میاد چهار کلمه چرت و پرت میگه چهار نفر که ضد انقلابن میان ازش طرفداری میکن.اخه چی اون طرفداری داره؟اینکه همین جور به هر کی میخواد فوش بد بیراه میگه؟یا اون ریشش!

نويسنده ديدگاه :محمد

من در تعجبم از این شعور افرادی که ازاین شیطان صفت دفاع میکنن.به عقیده من اسم این شخص باید بشود کرکس و حیف کلمه نجفی روی این شخص

نويسنده ديدگاه :har chi u bekhayi

بسم الله الرحمن الرحیم
فقط یه مشت علاف که فقط دوست دارن معروف شن و ۴تاعکس ازشون نشون بدن که یه حالی کرده باشن گفته باشن ما هم هستیم، میتونن از یه احمق و آشغالی مثل خودشون ازش دغاع کنن!!!!!!!
همین

نويسنده ديدگاه :ارمیتا

مرگ برشاهین نجسی وکسای که حمایتش میکن

شاهین نجفی بی ادب هست همه میدونن.ولی لیاقتش مر گگگگگگگگگگگگگگگ نیست.

نويسنده ديدگاه :ناشناس

اتفاقا آقای عاقل جزای این وامثال این ابلیس زاده مرگه،اونم ازنوعی که داعش میکشه،تااولا بقیه حساب کاردستشون بیاد که با اعتقادات مسلمونانمیشه بازی کرد دوما نگاه چپ به مسلمونا همچین جزایی داره،خدایا چرا لیاقت حفظ قرآنو به همچین بی همه چسز ها میدی؟!ان شاء ا… صاحبمون خودش انتقام این کارای کافرارو بگیره به زودی….

KHAMENEI