پرده برداری از آبلیسک در آذبایجان + عکس های اختصاصی

به دنبال برگزاری مسابقات مستهجن یوروویژن در باکو، این بار “الهام علی‌اف” در اقدامی شگرف و شرم‌آور به مناسبت روز استقلال جمهوری آذربایجان از نمادی پرده‌برداری کرد که به “آبلیسک” یا آلت شیطان شهرت دارد. به گزارش خبرگزاری فارس، به دنبال برگزاری مسابقات مستهجن یوروویژن در باکو، که اعتراض مسلمانان جمهوری آذربایجان و کشورهای همسایه […]

به دنبال برگزاری مسابقات مستهجن یوروویژن در باکو، این بار “الهام علی‌اف” در اقدامی شگرف و شرم‌آور به مناسبت روز استقلال جمهوری آذربایجان از نمادی پرده‌برداری کرد که به “آبلیسک” یا آلت شیطان شهرت دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، به دنبال برگزاری مسابقات مستهجن یوروویژن در باکو، که اعتراض مسلمانان جمهوری آذربایجان و کشورهای همسایه را در پی داشت، این بار “الهام علی‌اف” در اقدامی شگرف و شرم‌آور به مناسبت روز استقلال جمهوری آذربایجان از نمادی پرده‌برداری کرد که به “آبلیسک” یا آلت شیطان شهرت دارد.

پرده‌برداری از این مجسمه که به نماد شیطان‌پرستان و فراماسونرها شهرت دارد، در کشوری که بیش از ۸۵ درصد آن را شیعیان تشکیل می‌دهند، بهت مردم باکو و کارشناسان منطقه را برانگیخته است.

دولت الهام علی‌اف در چند سال گذشته اقدامات ضد دینی و ضد شیعی خود را به پشتوانه حضور فزاینده و سرطانی رژیم صهیونیستی در این کشور اسلامی افزایش داده است.

هفته گذشته نیز حدود ۳۰ تن از ایادی حزب حاکم جمهوری آذربایجان طی اقدامی گستاخانه با تجمع در مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران مقدسات جمهوری اسلامی و مراجع عظام تقلید را مورد هتک قرار دادند.

۸ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :عدالت

این الهام علی اف واقعا نفرت انگیزه امیدوارم به زودی حکومتش سقوط کند

نويسنده ديدگاه :سهیل

لعنت خدا به علی اف. مسلمونا این نماد باید از بین بره در کشوری که ۸۵% مسلمون داره. یا مهدی

نويسنده ديدگاه :حسین

علی آف دست مایه اسرائیل شده بدبخت

نويسنده ديدگاه :اردلان

مرگ بر ایلهام علی اف مرگ بر صهیونیسم مرگ بر شیطان پرستا

KHAMENEI