گزارش تصویری:هنجارشکنی در تئاتر،قصه ای بی پایان

انگار داستان نظارت نکردن به تئاتر همچنان قرار است ادامه داشته باشد و پایانی برای آن وجود ندارد. در ادامه گزارشی تصویری خواهید دید از هنجارشکنی های تئاتر در ایران… به گزارش جهان، اجراي نمايش اسكليگ و بچه هاي پرواز به كارگرداني محمد عاقبتي در تالار حافظ تهران به روي صحنه رفت. آويني فيلم نوشت: […]

انگار داستان نظارت نکردن به تئاتر همچنان قرار است ادامه داشته باشد و پایانی برای آن وجود ندارد. در ادامه گزارشی تصویری خواهید دید از هنجارشکنی های تئاتر در ایران…

به گزارش جهان، اجراي نمايش اسكليگ و بچه هاي پرواز به كارگرداني محمد عاقبتي در تالار حافظ تهران به روي صحنه رفت.
آويني فيلم نوشت: اين نمايش در حالي روزهاي پاياني ارديبهشت ماه با سر و صدا روي صحنه رفت كه بازي ها و حركات بدني بازيگران آن باعث دلخوري مخاطبان ارزشي شده است.
گزارش تصويري آمده در ادامه، حكايت از اين دارد كه قرار نيست نظارتي بر تئاتر صورت بگيرد چرا كه در سال گذشته نيز دو نمايش مدتي روي صحنه رفتند كه به دليل قبح شكني هاي صورت گرفته در آن ها و مخالفت ها و اعتراضات مردمي به اجبار از صحنه خارج شدند. بعد از قبح شكني ها به نظر مي رسد روند عادي سازي در اين زمينه در حال شكل گيري است به گونه اي كه بعد از مدت ها، حتي رسانه ها نيز از پرداختن به آن صرف نظر كنند.

حالا اينكه آيا وزارت ارشاد در اين مورد سريع وارد عمل مي شود يا نه بايد ديد در روزهاي آينده چه برخوردي با “اسكليگ و بچه هاي پرواز” خواهد كرد.

۷ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :ss

kheyli kharin

KHAMENEI