فایل صوتی گفته های محمد اصفهانی علیه شاهین نجفی

محمد اصفهانی در مراسم سوگواره سلسله موی دوست پیش از خواندن ترانه های خود، با جمع حضار درد دل هایی کرد که مورد استقبال وسیع حاضران در جلسه واقع شد. به نوشته ظهور۱۲ به نقل از خبرآنلاین، محمد اصفهانی خواننده، هم با بیان اینکه امام هادی (ع) همچون دریایی هستند که اگر سنگی به سمت […]

محمد اصفهانی در مراسم سوگواره سلسله موی دوست پیش از خواندن ترانه های خود، با جمع حضار درد دل هایی کرد که مورد استقبال وسیع حاضران در جلسه واقع شد.

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از خبرآنلاین، محمد اصفهانی خواننده، هم با بیان اینکه امام هادی (ع) همچون دریایی هستند که اگر سنگی به سمت آن پرت شود، آن سنگ غرق می شود، گفت: «چون این بی احترامی به امام بزرگوار از طریق ابزار موسیقی شده است، من برای جبران این اسائه ادب، از طریق همین ابزارهنری به روح امام هادی (ع) ادای احترام خواهم کرد.»

۷ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

باسلام
ضمن تقدير وتشكر از دكتر اصفهاني اين اعتراض وظيفه تمامي شيعيان و همچنين هنرمندان بخصوص تمامي خوانندگان ايران اسلامي مي باشد كه اعلام انذجار از اين حيوان انسان نما مي باشد
ارادتمند محمد جواد لطف الهي

در وبلاگی که آدرس آن ذکر شده در بالا غزل شماره ۲ به نام دلیل غزل انتظار می باشد

نويسنده ديدگاه :محسن

هرچه انسان فهیم مثل اصفهانی سلامت باد

نويسنده ديدگاه :هیچ

لیک کار نمی کنه

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

لینک های کمکی بودند ، اما لینک های جدید جایگزین شد

نويسنده ديدگاه :آدولف هیتلر

درود بر محمد اصفهانی که بر ضد این انسان های جهنمی حرامزادهقدم برمی دارد. این کار وضیفه ی تمام مسلمین جهان است.برای سلامتی دکتر اصفهانی صلوات.

KHAMENEI