مسئولان نشریه حامی شاهین نجفی محروم شدند !

معاون فرهنگی دانشگاه تهران در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس درباره نشریه منتشر کننده مقاله موهن ( نشریه “صبح فردا”) گفت: لحظاتی پیش در کمیسیون نشریات موضوع این نشریه بررسی شد و مدیر مسئول و سردبیر این نشریه از داشتن نشریه محروم شدند. وی افزود: علاوه بر این مدیر مسئول، سردبیر و نویسنده مقاله موهن، طبق […]

معاون فرهنگی دانشگاه تهران در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس درباره نشریه منتشر کننده مقاله موهن ( نشریه “صبح فردا”) گفت: لحظاتی پیش در کمیسیون نشریات موضوع این نشریه بررسی شد و مدیر مسئول و سردبیر این نشریه از داشتن نشریه محروم شدند.

وی افزود: علاوه بر این مدیر مسئول، سردبیر و نویسنده مقاله موهن، طبق مقررات انضباطی از تحصیل محروم شدند.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران ادامه داد: دانشگاه قدرت اخراج دائم این دانشجویان را ندارد؛ طبق قانون دانشگاه می‌تواند حکم اخراج موقت را صادر کند و این حکم پس از بررسی‌های مراجع بالاتر به اخراج دائم تبدیل خواهد شد.

سیف با اشاره به ابلاغ حکم دانشگاه تا روز شنبه به مدیرمسئول، سردبیر و مقاله‌نویس این نشریه، درخصوص حکم قطعی این دانشجویان تصریح کرد: پس از آنکه حکم به عوامل نشریه ابلاغ شد، اگر اعتراضی داشته باشند نهایتا ۲ هفته بعد برای تجدید نظر وقت وجود دارد و در نهایت بعد از این زمان حکم قطعی اعلام خواهد شد.

۵ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI