چه کسی مدیر عامل جدید استقلال خواهد شد ؟

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از گل، به اسامی گزینه‌های مدیریت بر باشگاه استقلال یک نام دیگر هم اضافه شد. نامی که پیش‌تر هم با عنوان مدیرعامل یکی از تیم‌های لیگ برتر به گوش‌مان خورده بود. سردار شهریاری مدیرعامل سابق باشگاه صبا یکی از گزینه‌های احتمالی برای پست مدیرعاملی در باشگاه استقلال است. باشگاه استقلال […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از گل، به اسامی گزینه‌های مدیریت بر باشگاه استقلال یک نام دیگر هم اضافه شد. نامی که پیش‌تر هم با عنوان مدیرعامل یکی از تیم‌های لیگ برتر به گوش‌مان خورده بود.

سردار شهریاری مدیرعامل سابق باشگاه صبا یکی از گزینه‌های احتمالی برای پست مدیرعاملی در باشگاه استقلال است. باشگاه استقلال قرار است در همین یکی دو روز آینده جانشینی برای علی فتح‌الله‌زاده معرفی کند و ظاهرا شهریاری هم یکی دیگر از نامزدهای این پست خواهد بود.

شهریاری در دورانی که صبا پول خوبی به بازیکنان می داد کارنامه نسبتا خوبی از خود به جا گذاشت اما با اتمام منابع دولتی دوران مدیریت او هم به خاموشی رفت.

۵ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :داود

اگر بدانید شهریاری چه بر سری کارخانه صبا باتری آورد تا تیمش را نگکهدار هیچوقت این دزد را به مدیرعاملی استقلال انتخاب نمیکردند

نويسنده ديدگاه :البرز

سلام همین الان ۱ خبر داغ از شهریاری دارم با من تماس بگیرید

KHAMENEI