فعالیت قابل توجه مجری شبکه VOA در حمایت از همجنسگرایان

فعالیت های فراوان مجری برنامه ی «زن امروز» بخش فارسی صدای امریکا در رابطه با همجنسگرایان از موضوعات جالب توجه در شبکه ی VOA است. به گزارش بولتن نيوز، «حمیده آرمیده» مجری برنامه ی «زن امروز»، جدا فعالیت در صدای امریکا، در صفحه ی فیس بوک خود مطالب بسیاری را در مورد همجنسگرایی منتشر کرده […]

فعالیت های فراوان مجری برنامه ی «زن امروز» بخش فارسی صدای امریکا در رابطه با همجنسگرایان از موضوعات جالب توجه در شبکه ی VOA است.

به گزارش بولتن نيوز، «حمیده آرمیده» مجری برنامه ی «زن امروز»، جدا فعالیت در صدای امریکا، در صفحه ی فیس بوک خود مطالب بسیاری را در مورد همجنسگرایی منتشر کرده است که برخی بازنشر مصاحبه هایش در صدای امریکا با همجنسگرایان می باشد.

فعالیت های خارج از عرف کارکنان صدای امریکا و روابط جنسی آنها در محیط کار همواره در رسانه ها خبرساز بوده است.

آرمیده که همکاری خود را با صدای امریکا از سال ۲۰۰۳ با رادیو صدای امریکا آغاز کرده است، همسر «سیامک دهقان پور» مجری برنامه ی «افق» می باشد.

گفتنی است که روی دیگر فعالیت های فیس بوکی کارکنان صدای امریکا که رسانه ایران در گزارشی دیگر بدان خواهد پرداخت، جذب مخاطب برای این شبکه است که با کاهش چشمگیر میزان مخاطبان رو به رو می باشد؛ به حدی که با انتقادات جدی از سوی گروه ها و شخصیت های امریکایی مواجه شده و در معرض خطر تعطیلی قرار گرفته است.

۴ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI