یک ایرانی در سوئد به جرم آزار جنسي یک دختر به زندان محکوم شد!

رزمي‌كار ايراني كه دختري را در سوئد مورد آزار جنسي قرار داده بود به سه سال زندان و پرداخت غرامت محكوم شد.به گزارش شرق اين متهم كه جواني ۲۰ساله به نام «آرش» است به حكم صادره اعتراض كرده و اميدوار است در دادگاه تجديدنظر از ميزان مجازاتش كاسته شود. آرش كه از كودكي همراه خانواده‌اش […]

رزمي‌كار ايراني كه دختري را در سوئد مورد آزار جنسي قرار داده بود به سه سال زندان و پرداخت غرامت محكوم شد.به گزارش شرق اين متهم كه جواني ۲۰ساله به نام «آرش» است به حكم صادره اعتراض كرده و اميدوار است در دادگاه تجديدنظر از ميزان مجازاتش كاسته شود.

آرش كه از كودكي همراه خانواده‌اش به سوئد مهاجرت كرد و در شهر استكهلم ساكن شد، به ورزش‌هاي رزمي علاقه نشان داد و بعد از مدتي تمرين و گذراندن دوره‌هاي ويژه زيرنظر مربيان توانست در چند مسابقه عناويني را براي خود كسب كند و به شهرتي دست يابد. به گونه‌اي كه چند باشگاه با وي قراردادهاي تبليغاتي امضا كردند و نام و عكس آرش در سايت‌هاي اينترنتي يا در تابلوهاي اين باشگاه‌ها ديده مي‌شد. علاوه بر اين آرش به عنوان مدل پوشاك مردانه نيز فعاليت مي‌كرد. اين جوان كه به شهرت زيادي دست يافته بود با شكايت دختري جوان به عنوان شخصيتي منفي خبرساز شد. اين دختر در شكايت خود گفت: آرش او را فريب داده و به وي تجاوز كرده است.

دختر جوان از حدود يك سال قبل از اين ماجرا با آرش دوست شده بود و آن دو در ابتداي دوستي براي ازدواج با يكديگر برنامه‌ريزي مي‌كردند اما به تدريج اختلافاتي ميان آنها به وجود آمد تا اينكه روز حادثه، آرش از دختر جوان خواست براي تفريح به منطقه‌اي خارج از شهر بروند. به اين ترتيب آن دو راهي منطقه جنگلي و خلوت «كانان بادت» شدند و در آنجا پسر ايراني بعد از حمله به دختر جوان، او را مورد تجاوز قرار داد و سپس رهايش كرد. البته به دختر تذكر داد كه حق ندارد در اين‌باره به كسي حرفي بزند يا شكايتي را طرح كند.

دختر جوان بعد از اين حادثه در حالي‌كه به شدت پريشان بود به محل كارش رفت و در آنجا ناگهان بيهوش شد. همكاران او نيز از اورژانس كمك خواستند. اين دختر بعد از انتقال به بيمارستان و بهبودي نسبي، ماجرا را تعريف كرد و پس از آن پليس وارد عمل شد. شاكي به ماموران گفت: «من قبلا به آرش گفته بودم تمايلي به برقراري رابطه جنسي با او ندارم اما وي روز حادثه به زور به من تجاوز كرد او خيلي پرزور است و براي همين هم نتوانستم در برابرش مقاومت كنم آن منطقه خيلي خلوت بود و هرچه فرياد كشيدم كسي صدايم را نشنيد.»

ماموران در ادامه تحقيقات، متهم را بازداشت و او را به مرجع قضايي معرفي كردند. آرش كه يكي از مشهورترين وكلاي سوئد را براي دفاع از خود انتخاب كرده بود، در دادگاه توضيحاتي را ارايه داد كه نتوانست قاضي را قانع كند و او در نهايت به سه سال زندان محكوم شد. قاضي دادگاه در راي خود نوشت به دليل سن كم متهم، براي او تخفيف قايل شده و حكم شديدتري نداده است البته آرش به غير از تحمل مجازات زندان بايد مبلغ ۱۴۰‌هزار كرون نيز به قرباني پرداخت كند.

اين حكم براي آرش بسيار‌گران تمام شد زيرا وي يكي از مهم‌ترين مسابقاتي را كه بايد در آن شركت مي‌كرد و بخت زيادي هم براي قهرماني داشت، به دليل حضور در زندان از دست داد. علاوه بر اين، تمامي باشگاه‌ها و شركت‌هاي طرف قرارداد اين ورزشكار و مدل اعلام كردند ديگر حاضر به ادامه همكاري با او نيستند و نام و عكس وي از سايت‌ها و تابلوهاي تبليغاتي برداشته شد. البته آرش اميدوار است مجازات او در دادگاه استيناف كاهش پيدا كند.

۴ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :hossein

به نظر من حقشه

نويسنده ديدگاه :ماهان

سلام وقتی با هم بودن و قرار ازدواج هم داشتن این که دیگه تجاوز نیست دختره از شهرت پسره سو استفاده کرده بعدش هم اروپاس مثلا این حرفها معنایی نداره اونجا

KHAMENEI