جزئیات تکمیلی ثبت نام در ازمون استخدامی تامین اجتماعی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی تأمین، ثبت‌نام متقاضیان شرکت در این آزمون، از تاریخ ۱۱ خرداد آغاز و تا ۲۱ خرداد ادامه خواهد داشت. متقاضیان باید در تاریخ اعلام شده با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی صندوق تأمین‌اجتماعی به آدرس www.tamin.ir و یا پورتال صندوق تأمین‌اجتماعی به آدرس www.sso.ir نسبت به ثبت‌نام اینترنتی […]

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی تأمین، ثبت‌نام متقاضیان شرکت در این آزمون، از تاریخ ۱۱ خرداد آغاز و تا ۲۱ خرداد ادامه خواهد داشت.

متقاضیان باید در تاریخ اعلام شده با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی صندوق تأمین‌اجتماعی به آدرس www.tamin.ir و یا پورتال صندوق تأمین‌اجتماعی به آدرس www.sso.ir نسبت به ثبت‌نام اینترنتی اقدام کنند.

آزمون استخدامی پنجشنبه ۲۵ خرداد به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

در این اطلاعیه از داوطلبان خواسته شده، برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد رشته‌های شغلی موردنیاز به پایگاه اطلاع‌رسانی تأمین به آدرس www.tamin.ir مراجعه کنند.

همچنین اطلاعات مربوط به مدارک مورد نیاز، شرایط اختصاصی شرکت در آزمون استخدامی و ظرفیت پذیرش در رشته های شغلی به تفکیک استان ها، روز پنجشنبه چهارم خرداد از طریق پایگاه اطلاع رسانی صندوق تأمین اجتماعی اعلام می‌شود.

۳ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI