فروش نقدی و اقساطی اکتیون آغاز شد

فروش ویژه نقدی و اقساطی خودرو کره‌یی اکتیون (ACTYON) از چهارشنبه سوم خرداد آغاز می‌شود. ایسنا: رامک خودرو – واردکننده خودروهای سانگ یانگ (SSANG YONG) کره جنوبی، فروش نقدی و اقساطی اکتیون را با روش‌های مختلف آغاز کرد. طبق اطلاعات منتشر شده، این خودرو با قیمت نقدی ۵۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان به صورت […]

فروش ویژه نقدی و اقساطی خودرو کره‌یی اکتیون (ACTYON) از چهارشنبه سوم خرداد آغاز می‌شود.

ایسنا: رامک خودرو – واردکننده خودروهای سانگ یانگ (SSANG YONG) کره جنوبی، فروش نقدی و اقساطی اکتیون را با روش‌های مختلف آغاز کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده، این خودرو با قیمت نقدی ۵۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان به صورت ۴۵ روزه به متقاضیان واگذار خواهد شد. پیش پرداخت خرید نقدی این خودرو ۴۲ میلیون تومان تعیین شده است.

همچنین در شرایط فروش اقساطی نیز مدت زمان اقساط از یک تا سه سال و مبلغ پیش پرداخت نیز از ۱۵ تا ۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است. زمان تحویل نیز چهار ماهه است.

اکتیون خودرو مدل ۲۰۱۲ شرکت سانگ یانگ کره جنوبی بوده و دارای استاندارد آلایندگی یورو ۴ است.

حجم موتور این خودرو ۲۳۰۰ سی. سی و دنده اتوماتیک است. ایربگ جلو و کناری راننده و سرنشینان عقب، کمربند ایمنی مجهز به سیستم پیش کشنده، سیستم ترمز ضد قفل و سیستم هشدار دهنده موانع، سیستم کنترل پایداری و ضد واژگونی و سیستم ضد سرقت خودرو از جمله امکانات ایمنی این خودروست.

شیشه‌های برقی مجهز به سیستم ایمنی تشخیص موانع، فرمان هیدرولیک، آیینه‌های هوشمند، سیستم تثبیت کننده اتوماتیک سرعت، گرم‌کن و تنظیم برقی صندلی، تنظیم کننده اتوماتیک روشنایی چراغ‌ها و قابلیت تعویض دنده از روی فرمان از جمله امکانات رفاهی این خودروست.

قیمت نقدی اکتیون ۵۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تعیین شده است.

۳ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI