پزشکان نوزاد این مادر را بی سر به او تحویل دادند+عکس

به گزارش افکارنیوز به نقل از پرداد , یک تیم ۵ نفره پزشکی به این خانم که در وضع حمل دچار مشکل شده بود کمک میکرد . این زن ۲۲ ساله و مادر سه فرزند است. این اتفاق زمانی رخ داد که هنگام زایمان سر بچه در دهانه رحم گیر کرد و پزشکان تلاش کردند […]

به گزارش افکارنیوز به نقل از پرداد , یک تیم ۵ نفره پزشکی به این خانم که در وضع حمل دچار مشکل شده بود کمک میکرد . این زن ۲۲ ساله و مادر سه فرزند است. این اتفاق زمانی رخ داد که هنگام زایمان سر بچه در دهانه رحم گیر کرد و پزشکان تلاش کردند تا در بدنیا آمدن نوزاد به مادر در زایمان طبیعی کمک کنند. و در همین هنگام سر بچه از بدنش جدا شد و نهایتا بدن باقی مانده در رحم با عمل سزارین خارج شد.
این مادر نگون بخت به خانواده اش گفته است در آن لحظات سخت و دردناک صدای کنده شدن چیزی را به وضوح حس کرده است.

خواهر وی در این رابطه میگوید:” او درد بسیار زیادی را برای ساعتهای متمادی متحمل شد .پزشکان شکم او را فشار میدادند و هرکاری میکردند تا بچه متولد شود. ولی او ناگهان شنیده است که یکی از پزشکان به دیگری گفته است : تو دیوانه ای مارکوس” و صدای کنده شدن چیزی را با صدایی بلند شنیده است و هرچه سوال کرده کسی جوابش را نداده است . بعد از آن سریعا وی به اتاق جراحی فرستاده شده است و سزارین روی او انجام گرفته است.
فرزند مرده یک پسر است و رئیس بیمارستان میگوید یک تیم ویژه تشکیل شده است تا علت این حادثه معلوم و بررسی شود.

۳ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI