بعد از بازی امروز؛قعله نوعی استقلالی می شود؟

امیر قلعه نویی سرمربی استقلال می شود. او که در ۱۰ روز اخیر گزینه اصلی جانشینی پرویز مظلومی بوده بعد از پایان بازی امروز نیمکت را تحویل می گیرد. ماجرا از این قرار است که شنیده می شود علی فتح الله زاده وسایلش را از دفتر باشگاه جمع کرده و چهارشنبه روز خداحافظی اش است، […]

امیر قلعه نویی سرمربی استقلال می شود. او که در ۱۰ روز اخیر گزینه اصلی جانشینی پرویز مظلومی بوده بعد از پایان بازی امروز نیمکت را تحویل می گیرد. ماجرا از این قرار است که شنیده می شود علی فتح الله زاده وسایلش را از دفتر باشگاه جمع کرده و چهارشنبه روز خداحافظی اش است، اما این همه داستان نیست.

امیر قلعه نویی در طول دو هفته گذشته مدام درمورد شرایطش برای ماندن در تراکتورسازی حرف زده اما حتی با پذیرفته شدن همه شرایطش هم حاضر به امضای قرارداد نشده. از تبریز خبر می رسد همه پیغام و پسغام ها برای نگه داشتن قلعه نویی در تراکتورسازی بی نتیجه بوده و او فعلا حاضر به امضای قرارداد نشده. از سویی دیگر او ۵ جلسه بسیار مهم در هفته گذشته برگزار کرده که تیم آینده اش را مشخص می کند.

به تایید منابع آگاه نزدیک به قلعه نویی او ۳ جلسه مهم با احمد رسولی نژاد، رییس هیات مدیره استقلال برگزار کرده که همه می دانند همه کاره سال بعد استقلال است.

اما ماجرا از این جلوتر رفته و قلعه نویی دو دیدار مهم با بهروز منتقمی و سردار احمد شهریاری برگزار کرده که طی روزهای گذشته به عنوان گزینه های مدیریت استقلال به جای فتح الله زاده مطرح بوده اند.

این پازل اما یک تکه مهم دیگر هم دارد. پرویز مظلومی سه روز قبل جلسه ای مهم برگزار کرده که تکلیف سال بعدش را مشخص می کند. گفته می شود او با مسوولان باشگاه سایپا مذاکره کرده و احتمال زیادی وجود دارد که او مربی تیم نارنجی پوش تهرانی شود. سکوت این روزهای باشگاه استقلال هم تنها به دلیل شرایط حساس پیش از بازی امشب مقابل سپاهان است. گفته می شود با وجود اطلاع اکثر استقلالی ها از تغییرات قریب الوقوع، آنها هم قسم شده اند، پیروز از بازی امشب خارج شوند.

۲ خرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :BF

دادا کجای کاری قلعه نویی با استقلال بست خبر جدید چی داری راستی بائو هم آومد به استقلال

KHAMENEI