مدیر فیس بوک ازدواج کرد + عکس

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از برترین ها : مارک زوکربرگ، موسس فیس بوک، بعد از ظهر یکشنبه با پریسیلا چان ۲۷ ساله پیمان ازدواج بست. به گزارش برترین ها به نقل از دیلی میل، به مهمان ها گفته شده بود که این مهمانی به مناسبت فارغ التحصیلی خانم چان برگزار می شود. این مراسم […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از برترین ها : مارک زوکربرگ، موسس فیس بوک، بعد از ظهر یکشنبه با پریسیلا چان ۲۷ ساله پیمان ازدواج بست. به گزارش برترین ها به نقل از دیلی میل، به مهمان ها گفته شده بود که این مهمانی به مناسبت فارغ التحصیلی خانم چان برگزار می شود.

این مراسم کوچک در خانه زوکربرگ واقع در پالو آلتوی کالیفرنیا برگزار شد، و این زوج جوان خبر آن را قبلاً در فیس بوک منتشر کرده بودند.

خانم چان روز دوشنبه از دانشگاه علوم پزشکی سان فرانسیسکو فارغ التحصیل شده بود و جالب این که فارغ التحصیلی او با تولد ۲۸ سالگی همسرش مصادف بود.

این زوج ۹ سال پیش در هاروارد با هم آشنا شده بودند و از ماه ها قبل برای برپایی جشن ازدواجشان برنامه ریزی می کرده اند اما قصد نداشتند که تا قبل از فارغ التحصیلی خانم چان این مراسم را برگزاری کنند.

یکی از مهمان ها می گوید حلقه ای که زوکربرگ برای همسرش طراحی کرده بود “بسیار ساده ” بوده است. حدود ۱۰۰ نفر در این جشن کوچک حضور داشتند که تنهاپس از ورود به مراسم به آنها گفته شد که این جشن در واقع یک جشن ازدواج بوده است. حتی لباس های عروس و داماد و غذایی که در مهمانی سرو شده هم ساده و معمولی توصیف شده است.

علیرغم اینکه زوکربرگ همیشه با تلاش افراد برای حفظ حریم خصوصیشان در اینترنت مخالف بوده است، اما خود او تا مدت ها مسائل خصوصی زندگی اش را پنهان می کرده است.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :esmail

ضمن تبریک ازدواج آقای مارک زوکربرگ, آرزوی زنگی خوب براشون دارم. در ضمن کار مهمی با آقای مارک زوکربرگ دارم لذا ایمیل ایشان را مخواستم. ممنون.

KHAMENEI