حادثه هولناک و وحشتناک در شاهرود

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از سرهنگ رحمت‌الله طاهري در گفت‌وگو با ايسنا، دراين‌باره گفت: در ساعت ۱۶:۳۰ جمعه، ۲۹ ارديبهشت برابر اعلام وقوع يك فقره قتل در شاهرود به مركز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰، اكيپي از ماموران پليس به محل حادثه رفتند و موضوع را از نزديك بررسي كردند. وي ادامه داد: ماموران پس از […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از سرهنگ رحمت‌الله طاهري در گفت‌وگو با ايسنا، دراين‌باره گفت: در ساعت ۱۶:۳۰ جمعه، ۲۹ ارديبهشت برابر اعلام وقوع يك فقره قتل در شاهرود به مركز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰، اكيپي از ماموران پليس به محل حادثه رفتند و موضوع را از نزديك بررسي كردند.

وي ادامه داد: ماموران پس از حضور در محل حادثه با سر بريده زني كه در بررسي‌هاي بعدي مشخص شد ۴۰ ساله است، روبرو شدند.

طاهري با بيان اينكه، اقدامات ماموران براي شناسايي عامل يا عاملان اين جنايت به سرعت آغاز شد، گفت: تيمي از كارآگاهان پليس جنايي با استفاده از شگردهاي خاص و ترفندهاي علمي، قاتل كه فرزند مقتوله و با هويت «علي-ح» ۱۹ ساله بود را در يكي از روستاهاي اطراف شاهرود شناسايي و دستگير كردند.

فرمانده انتظامي شاهرود درباره انگيزه متهم در ارتكاب اين جنايت گفت: اين جوان، وجود اختلافات شديد با مقتوله با هويت «طيبه – ش» را انگيزه اين جنايت اعلام كرده است.

وي كه در صحنه بررسي جرم حضور داشت با بيان اينكه تحقيقات پليس در خصوص اين جنايت هولناك همچنان ادامه دارد، به خانواده‌ها هشدار داد: آمار موجود و تجربه سال‌ها برخورد با انواع جرايم ثابت كرده كه رفتار ديني و اخلاقي والدين و تربيت فرزندان بر پايه مباني اعتقادي، ميزان وقوع اين گونه رفتارهاي خشن و دور از انسانيت را در سطح جامعه به كمترين حد خود مي‌رساند.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI