شان استون ، عبدلله هاشم دوم ؟! – قسمت آخر

قسمت دوم و آخر این مقاله خدمت شما عزیزان ، در آینده نقد این مطلب را در سایت قرار خواهیم داد …به یکباره شان استون در بین فعالین ضد فراماسونری در دنیا ، به عنوان نماد جدید ضد فراماسونری مطرح می شود و بسیاری از سایت ها به طرز عجیبی ویدیو گفتگویش با الکس جونز […]

قسمت دوم و آخر این مقاله خدمت شما عزیزان ، در آینده نقد این مطلب را در سایت قرار خواهیم داد

…به یکباره شان استون در بین فعالین ضد فراماسونری در دنیا ، به عنوان نماد جدید ضد فراماسونری مطرح می شود و بسیاری از سایت ها به طرز عجیبی ویدیو گفتگویش با الکس جونز را بر ضد مراسم شیطان پرستی انجمن های مخفی قرار می دهند ! ظاهراً او نیز مانند پدرش یک استثناء است که براحتی هر مطلبی که می خواهد می گوید ، طبق اصول انجمن های مخفی اگر فردی وارد این انجمن ها شود و اسراری را فاش سازد مرگ او حتمی است اما ظاهراً شان استون و پدرش ضد ضربه هستند. [!]

در همین بین بحث مسلمان شدن او و گرویدنش به مذهب تشیع مطرح می شود و علی رقم آنکه در خبر رسانه ی ملی ایران قضیه رد می شود اما دوباره در یک نامه بر مسلمان بودن و شیعه بودنش تاکید می کند ! شاید تا الان متوجه شده باشید که منظور از این کار چه چیزی است به همین خاطر سعی می شود در ادامه این مطلب بیشتر بررسی و تحلیل شود . کافی است به افرادی که تبدیل به نمادهای ضد فراماسونری در غرب شده اند یک نگاه گذرایی داشته باشیم تا عمق فاجعه را دریابیم . مهمترین شخصیت که در غرب نماد ضد انجمن های مخفی است فردی است به نام ” دیوید آیک David Icke ” فردی که در غرب به رسوا کردن انجمن های مخفی شهره است ! و نماد ضد فراماسونری غرب است ! برای آنکه ببینیم این فرد سر در کدام آبشخور دارد ، کافی است بدانیم که سرانجام کارش چه بوده آیا لطفی هم به انجمن های مخفی داشته است یا نه ؟ که به موردی بر می خوریم که چهره پلید این فرد به ظاهر ضد فراماسونری را آشکار می کند و آن هم زدن ادیان الهی خصوصاً اسلام توسط اوست . دیوید آیک که با انحراف جمع کثیری از طرفدارانش و ماتریالیست کردن آنها و تزریق تفکر ضد دین به پیروانش و ضدیت با ادیان ابراهیمی ، خصوصاً اسلام بزرگترین خدمت را به انجمن های مخفی می کند . آنجا که می گوید : یهود نه تنها یک دین نیست بلکه دنباله رو همان خدایان مصر مانند RA،هوروس ، بعل و… است و همان تفکرات مصر باستان باعث تشکیل یهود شد و بعد یهود بود که مسیحیت را ساخت و بوسیله یهودیت و مسیحیت بود که اسلام ساخته شد ! یعنی با این گفته تمامی ادیان ابراهیمی را در پیش پیروانش زیر سوال برد . این فرد با توجه به اینکه در آخر دعاهای یهودیت گفته می شود آمِن می گفت این از همان خدای آمون در مصر باستان گرفته شده و مسیحی ها نیز می گویند آمِن و مسلمان ها نیز می گویند: آمین ، پس همه ی آنها برمی گردد به مصر باستان استدلالی کاملاً احمقانه ولی چون دیوید آیک لیدر فکری شمار قابل توجهی در غرب است ، متاسفانه صحبت او اثری که صهیونیست می خواهند را می گذارد . قطعاً افراد دین دار خصوصاً مسلمانان تحت تاثیر این عقاید و انحرافات قرار نمی گرفتند برای همین لازم بود نمادی ضد فراماسونری جدیدی که از جنس خود مسلمانان باشد بوجود آید که به نماد ضد فراماسونری معرفی شود . به همین خاطر عبدالله هاشم بود که وارد بازی شد .

عبدالله هاشم با ارایه چند کار در مورد فراماسونری به چهره معروفی تبدیل شد و با ساخت مستند ” اریوال ” به تنها چهره و لیدر ضد فراماسونری مسلمانان شناخته شد . اما از همان ابتدا این شخصیت مشکوک بود چون او یکی از شاگردان دیوید آیک بود و اکثر مواد خام فیلم های عبدالله هاشو و تیمش، استفاده از فیلم های دیوید آیک بود و همچنین تفکرات دیوید آیک در کارهای عبدالله هاشم کاملاً مشهود بود . اما مدتی نگذشت که این مهره هم چهره حقیقی خود را نشان داد و علت نماد بودنش برای مسلمانان را آشکار کرد . آن هم به انحراف بردن جمع قابل توجهی از جوانان مسلمان منطقه به سمت یک مدعی دروغین مهدویت به نام ” احمد الحسن الیمانی ” و معرفی کردن او به عنوان رهبر خود بود .

شخصیتی که ساخته و پرداخته صهیونیست ها می باشد و جالب آنجاست که به طور کاملاً اتفاقی ! نماد ” احمد الحسن الیمانی ” یک ستاره شش پر صهیونیستی است . اینجاست که متوجه می شویم که وظیفه عبدالله هاشم از نماد شدن در بین مسلمانان فقط انحراف جوانان منطقه به سمت آن مدعی دروغین مهدویت بود که متاسفانه این عمل را تقریباً با موفقیت پیش برد . اما در این بین شکست بسیار بزرگی نصیب صهیونیست ها و این مهره ی دست نشانده آنها شد به گونه ای که عبدالله هاشم تبدیل به یک مهره سوخته و بی ارزش برای صهیونیست ها شد . مهمترین هدف صهیونیست ها از ساخت اریوال به طور قطع انحراف شیعیان ایران و در کنار آن شیعیان منطقه به سمت احمد الحسن الیمانی که بعد از مدتی خود را امام زمان خواند بود . اما بحمدالله با تمسک ما به اهل البیت (علیهم السلام) و پیروی از ولایت فقیه و روشنگری های فعالین عرصه دشمن شناسی مانند استاد خادم الامام مدیر سایت وعده صادق و جناب آقای رائفی پور ، این نقشه شکست خورد و عبدالله هاشم تبدیل به یک مهره سوخته شد . به همین خاطر صهیونیست ها برنامه دیگری چیدند و نماد جدیدی معرفی کردند که از قضا این بار ، آن فرد شیعه هم هست ! و شیعه شدنش هم در ایران بوده است و از این نظر هیچ حرف و حدیثی هم در این بین وجود ندارد که کسی شیعه بودنش را صوری بداند . بله نماد جدید کسی نیست جز ” شان علی استون” کسی قرار است جای عبدالله هاشم ، مهره سوخته صهیونیست ها را برای ما بگیرد و کار ناتمام او را در انحراف شیعیان ایرانی تمام کند . فردی با این مشخصات :

کسی که اطلاعات بسیار جامع در مورد انجمن های مخفی دارد لطفاً به صحبتش در مورد ایلومناتی یک بار دیگر مراجعه کنید تا تبحر او در این زمینه برای شما اشکار شود – کسی که در محافل شیطان پرستی فراماسونر ها حضور هم داشته یعنی خیلی قدر تر از عبدالله هاشم است و گفته می شود قرار است او مستند ۱۲ قسمتیش از حضور در این مراسم را هم بزودی بیرون دهد ، یعنی باید منتظر یک مستند بی عیب و نقص از او در ایران باشیم که حسابی او را بر سر زبان ها خواهد آورد [!]- شیعه اثنی عشری شده آن هم توسط خودمان در ایران[!]– مدام از ایران و ایرانی ها تعریف می کند – پدر یهودیش که در امریکا یک فرد ضد صهیونیست خوانده می شود کمک بزرگی در مخفی ماندن چهره او دارد ، زمانی که ” شان استون” مسلمان شد! گفت پدرش از او حمایت کرده است ! – دارای چهره بسیار جذاب ، آرام و کاریزماتیکی است . عامل اصلی در جنجال اخیر که توسط دشمن طرح ریزی شده بود ، بوده است . هنوز که به عنوان یک شخصیت ضد فراماسونری در ایران شناخته نشده است ، از الان دارد وظیفه خود را در رهبری جریان ضد فراماسونری در ایران شروع می کند ، این جمله ی توصیه گونه او به ما ایرانی ها در این زمینه بسیار قابل تامل است ، کسی که در زمینه دشمن شناسی تحقیق و پژوهش کرده باشد همین جمله پایین ” شان استون” برای او کفایت می کند تا این فرد و تفکر پشت پرده او را کاملاً بشناسد :

سخنان شان استون در مصاحبه با سایت barackobama.ir : نمی‌شود گفت همه چیز تقصیر یهودی‌هاست بلکه بریتانیا یهودی‌ها را به فلسطین کوچ دادند. الان یکی از مشکلات ایران این است که همش روی یهود زوم کرده در حالیکه نقشه فلسطین، کویت و امارات را انگلیس دشمن اصلی امپراتوری انگلیس هست. این امپراتوری انگلیس مثل امپراتوری بابلیون (بابِل) است که حتی در آن زمان هم امپراتوری ایرانیان را نیز فریب داد. از آنجا همه بدبختی‌ها شروع شد. این موضوع حتی در انجیل هم گفته شده. این‌ها قدرت را از زمان بابلیون‌ به دست گرفتند و تا حالا هم جزو همان ۱ درصد هستند. عربستان و خیلی کشورها دارند کارهای شیطانی می‌کنند و این اشتباه هست فقط روی یهود زوم کنیم. ما این را باید بدانیم که دشمن اصلی بریتانیاست و نباید روی یهود گیر کنیم. مقصر اصلی آن‌ها هستند.

بسیار جالب حتماً منظورش از انگلیس را متوجه شده اید ! منظورش از انگلیس همان فراماسونری است ، دیگر خیلی مشخص می شد و به قول خودمانی تر تابلو می شد اگربه جای انگلیس از لفظ فراماسونری استفاده می کرد ! اگر دیدید که کسی ، انجمن های مخفی را یک اصل و یهود صهیونیست را یک فرع دانست ، در مورد او فقط دو حالت بیشتر نباید متصور بود ۱- طرف در این مورد بسیار نا آگاه و دارای اطلاعات پایینی است که دچار این اشتباه شده است. ۲- خود طرف که این مطلب را عنوان می کند خود مهره دشمن است و سعی دارد افکار مخاطبین را منحرف کند . در حال حاضر مهمترین دغدغه صهیونیست ها آن است که حواس مردم را از خود به سمت دیگری پرت کنند تا مردم باچیز دیگری مشغول شوند و آنها در امان باشند ، این مطلب مهمترین فلسفه شکل گیری انجمن های مخفی بود . اما شان استون با آن بیانات جامع و دقیق خود بعید به نظر می آید که نداند اصل صهیونیست است ! و او اصل را انجمن های مخفی که می گویند شاهش ملکه انگلیس است بداند . پس به طور قطع مورد دوم بیشتر به نظر صحیح می آید و آن هم دور کردن اذهان مردم از یهود صهیونیست است . از همین ابتدا شان استون دارد ما را به جاده خاکی سوق می دهد خدا می داند چه خوابی برای ما دیده است . نکته بسیار مهم که در صحبتش به آن اشاره کرد بحث همان شعار جنبش وال استریت است که می گویند ما ۹۹ درصد بر ضد آن ۱ درصد اقلیت قیام کرده ایم . اما آنچه در مورد جنبش وال استریت تاسف بار است ، آن است که این افراد با بمباران تبلیغاتی غرب ، اصلاً نمی دانند که آن ۱ درصد چه کسانی هستند و فقط می گویند سرمایه داران ! یعنی آنقدر سطح آگاهی آنها را پایین نگه داشته اند که انتها را سرمایه داران می دانند و حتی به این مطلب نمی رسند که سرمایه داران دنیا همان صهیونیست ها هستند . نکته قابل تامل آن است که شان استون با آن اطلاعاتش در مورد پشت پرده صهیونیست ، آن یک درصد را انگلیس وفراماسونری می داند . شان استون با این کار دارد ذهن ها را از حقیقت منحرف می کند . ظاهراً نمی داند که در ایران جنبش ضد فراماسونری مدت ها است که از ” انجمن های مخفی ” گذر کرده است و به اصل قضیه که همان یهود صهیونیست است رسیده است و هدف و سیبل را یهود صهیونیست می داند . اما این فرد ظاهراً به ایران آمده است که دوباره بحث فرعیات که انجمن مخفی است را دوباره یک اصل کند که باید در این زمینه بسیار هوشیار بود .

البته در حال حاضر هنوز هم یکی از بزرگترین مشکلات جامعه ضد صهیونیسم ما این می تواند باشد که عوض پرداختن به یهود صهیونیست به انجمن های مخفی می پردازد البته با روشنگری فعالین و محققین این عرصه ، وضعیت فعلی خیلی بهتر شده است ، ما باید توجه داشته باشیم که پرداختن به فرعیان که همان انجمن های مخفی هستند یعنی تحقق خواسته این یهودی زاده و همه صهیونیست ها که اصل را رها کنیم و به فرع بچسبیم ، بنده خاطرم نیست که مقام معظم رهبری طی این سالها ، حتی یکبار اسمی از فراماسونری یا ایلومناتی یا بیلدربرگ گفته باشد اما بارها و بارها از نظام سلطه صهیونیستی گفته اند . یعنی برادران اصل چیز دیگری است که ما نباید از آن غافل شویم و یا بگذاریم غافلمان کنند ، اصل یهود صهیونیست است !

نکته مهم دیگر در مورد شان استون که بر مهره بودن این فرد صحه می گذارد آن است ، زمانی که شان استون در ایران بود و اعلام شد او مسلمان شده است و بازتاب خبری پیدا کرد به یکباره دو عکس از شان استون در فضای مجازی پخش شد که بسیار قابل تامل بود . یک عکس از او در حال خوابیدن در کنار یک مدل لباس برهنه که در پایین مختصراً به آن می پردازیم و عکس دیگر شان استون در حالی که یک لباس با نشانه های فراماسونری ( مانند ، مثلث و چشم نورانی و مرکابا) بر تن دارد . نکته قابل تامل آنجاست که زمانی که دشمن تصور کرد در این بازی خود ساخته ، دارد ضربه می خورد به یکباره با پخش کردن این دو عکس خیال خود را به گونه ای راحت کرد ؛ هرچند که ضربه ای به خود زد که از آن بی خبر است . اگر به عکس دقت کنید شان استون را با لباسی با طرح فراماسونری می بینید . قطعاً کسی که چهره ضد فراماسونری یا به قول خودش ضد ایلومناتی دارد هرگز حاضر به پوشیدن لباسی نمی شود که فردا مچش را بگیرند و تهمت ماسون بودن بهش بزنند مگر آنکه خود یکی از آنها باشد ، این عکس در یکی از استودیو های ساخت فیلم گرفته شده است آن هم قبل از سفر به ایران .

در ادامه به جملات او که در مصاحبه با چند خبرگزاری مانند ایسنا و… گفته شده دقت کنید آنجاست نوعی طرفداری غیر معمول او از ایران و مردم ایران را خواهید که نشان از همان آماده شدن او برای ایفاگری در نقش رهبر فکری جدید جریان ضد فراماسونری در ایران است .

وی تصریح کرد: پدیده دیگر جن است که الان در سیاست‌های آمریکا و اسرائیل وجود دارد. از نظر ما این فیلم باید ساخته شود که بتوانیم جهان جنی غرب را به دنیا نشان بدهیم.

مهم‌ترين چيز براي من درباره‌ي ايران اين است كه تصوير درستي از اين كشور ارائه كنيم كه در روابط آن با غرب تاثيرگذار خواهد بود.

استون: پروژه‌های مشترکی برای بهبود ارتباط ایران آمریکا دارم.

«آمريكايي‌ها دايم درباره جنگ و تحريم ايران صحبت مي‌كنند. براي همين من به ايران آمدم تا همبستگي خودم را با شما نشان دهم.»

«رژيم اسراييل نمي‌تواند با بهانه هولوكاست اقدام به اشغالگري و گرفتن سرزمين مردم فلسطين كنند.»

او ایران را کشوری رمانتیک خواند و احمدی‌نژاد را شخصیتی چشم‌گیر توصیف کرد. برای دولت اوباما «حاشیه» را انتخاب کرد و پدر خودش را قابل ستایش دانست

بهترين كاري كه ايران مي‌تواند بكند، اين است كه به غرب نگاه نكند، به شرق توجه كند، با شريك خود، چين كار كند ! ، سعي كند كشور خود را صنعتي كند و اقتصاد را بهبود دهد.

در ادامه در مورد تناقض گویی های گفتاری و رفتاری او مختصراً توضیحی می دهیم . در ادامه به سخنان شان استون در مصاحبه با سایت barackobama.ir دقت نمایید . گویی یک استاد کار کُشده که سالیانی در این حوزه کار کرده است دارد نظر می دهد ، این بار در مورد کنترل ذهن و فساد اخلاقی !

* برخی می‌گویند آنجلینا جولی یا جنیفر لوپز سربازان هالیوود در کمک به اهداف آمریکا هستند. آیا این موضوع واقعیت دارد؟

آنجلینا جولی زن قدرتمندی است و حتی شخصیت وی برای بسیاری از زنان نیز جذاب است حتی در امریکا بعضی‌ها اعتقاد دارند او شاید از نژاد خاص جن و پری باشد! نکته قابل ملاحظه در مورد او این است که در اویل بازیگری خود، معمولاً نقش‌های جادوگرها، نقش‌های مرموز، نقش زنان فاحشه و حتی نقش زنانی که مورد اعمال جنسی همراه با خشونت زیاد قرار می‌گیرند را زیاد بازی می‌کرد. علاقه وی به مرموز نشان دادن خود و تاکید بر بازی نقش‌های جادوگر اهریمنی و حسی که وی در این نقش‌ها می‌گیرد، واقعاً قابل مشاهده است. براساس همین روحیه بود که پدر من در فیلم اسکندریه، نقش جادوگر را به آنجلینا داد.

آنجلینا جولی دچار یک تناقض رفتاری است…من تصور می‌کنم آنجلینا جولی نیت خوبی دارد اما کسانی در حال کنترل او هستند

جنیفر لوپز بیشتر برای فرهنگ آمریکایی سمبل سکس است. بیشتر هم در بین سیاه‌پوست‌ها به عنوان نماد شناخته می‌شود

“بریتنی اسپیرز “برای دختر بچه‌ها به سمبلی تبدیل شده بود و پیروی‌کنندگان زیادی پیدا کرد اما ناگهان به سکس رو آورد و ناخودآگاه بخش زیادی از پیروی‌کنندگان خود را وارد ورطه مسائل غیراخلاقی کرد و بدین ترتیب، به خانواده‌های زیادی از لحاظ اخلاقی ضربه زد. غرب طوری مغزها رو شستشو می‌دهد که همه به دنبال دنیای صرف و لذت‌های آن باشند و فاسد شدن یک هنر محسوب می‌شود.

از طرف دیگر رواج خشونت شدید حتی در کارتون‌های معروف کودکانه مثل سیندرلا و پری دریایی که قرار است کاملاً فانتزی و شاد باشند هم به شکلی ظریف دیده می‌شود. مثلاً در سیندرلا می‌خواهند پای سیندرلا را قطع کنند، یا در فیلم پری دریایی، شخص اول داستان در پایان ناگهان کشته می‌شود و آخرش پیغام امیدبخش و شاد برای بچه‌ها و کودکان ندارد. همه چی را طوری درست می‌کنند که ظاهراً آخرش خوب تموم می‌شود ولی اینطور نیست! و این روی شخصیت و وجدان بچه‌ها تاثیر بدی می‌گذارد.

اگر مطالب او را در مورد اسلام ، شیعه ، کربلا و.. را نشینده اید لطفاً به آن مطالب در خبرگزاری ها رجوع کنید آن موقع خیلی چیزهای مهم دستگیرتان می شود . خلاصه بگویم وقتی سخنان او را در باره ی دین می شنویم تصور می کنم که یک عالم روحانی که چندین سال است در این باره مطالعه و کار کرده است دارد این نظرات را بیان می کند ! یعنی شان استون قطعاً این مطالب را چندین سال است که مطالعه کرده و این صحبت ها ، صحبت های فردی نیست که طی یکی دوساله اسلام شناس شده باشد . حال صحبت هایی بالا را با جملاتش در مورد اسلام با هم جمع کنید سپس این عکس را که سال پیش گرفته شده است نگاهی بیاندازید . آنگاه چهره سالوس صفت و منافق این فرد مشخص می شود . تناقض در گفتار و رفتار کاملاً مشهود است ، این جمله نشان از بازی دادن افکار عمومی توسط او است ، او چیزهایی را در مورد دین می گوید که ما خود به آن رسیدیم و خوش آیند ماست ! فقط هدف پیش برد بازییش بوده است. وگرنه کسی با آن بیانات عمیق در مورد دین اسلام چطور در میان پاهای این زن برهنه می لولد !

دنی، یک مدل و در عین حال فعال رسانه‌ای سوئدی است که دیدگاه‌های پست مدرن دارد. وی در آوریل سال ۲۰۱۱ یعنی حدود ۱۰ ماه پیش، برای ساخت مستندی از آمریکا، در خانه آقا و خانم استون و فرزندشان “شان” مستقر شده بود
ان شاء الله خدا ازش قبول کند
اگر می خواهیم بیشتر این عکس را درک کنیم ، لطفاً یکبار دیگر جملاتش را در مورد اسلام ، والت دیزنی ، جنیفر لوپز ، آنجلینا جولی و بریتنی اسپیرز را بخوانیم ! این واقعاً ساده انگارانه است اگر بگوییم او با وارد شدن در ایران متحول شده است . کسی که آن جملات عمیق را درباره اسلام و حتی فرهنگ غرب و فراماسونری می گوید به هیچ وجه با این عکس قابل جمع نیست . قطعاً او برنامه ای خاص برای ما دارد و این اطلاعات را از موسساتی مانند امریکن اینترپرایز و موسسه البرت انیشتین و… که به طور تخصصی بر روی ایران ، اسلام و تشیع کار می کنند بدست آورده است آن هم برای اجرای برنامه خود در ایران ، این تناقضات کاملاً گویای این مطلب است که او قرار است لیدر جریان ضد فراماسونری در ایران شود و کار نیمه تمام عبدالله هاشم در انحراف شیعیان منطقه خصوصاً ایرانی ها را به اتمام برساند .

بر چسب ها
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :ساره

سلام ،واقعیتش من قانع نشدم واصلا نتونستم قبول کنم حتی اگه تحلیل شما درست باشه(که من بعید می دونم)در مورد زمان بیان کردنش عجله کردیددرضمن یکسری تحلیلها باهم متناقضهفممنون

نويسنده ديدگاه :ELENOR

سلام
متاسفانه این مقاله دارای اشکالات زیادی است
نقد مفصل این مقاله را می توانید در سایت بیداری اندیشه در آدرس زیر مطالعه کنید
و من الله توفیق
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-16781.html
………………..
ELENOR

کوروش را با عینک ما نگاه کنید:
http://www.radepaclip.com/?p=1577

سلام.این مقاله هم مثل قبلی حرفهای شماست نه حرفهای واقعی آقای استون.متاسفانه اینطور که من متوجه شدم شما قسمتی از مصاحبه های ایشون رو کات میکنید و اونطوری که میخاید حذف و اضافشون میکنید و بسطش میدین.و هیچ توضیحی درباره این ایرادات نمیدین.
۱٫آقای استون به خواست خودش ایران نیومد و خانم کارتر ایشون رو در یک مهمانی تهیه کنندگان دیده و ازشون خواستن به ایران بیان که شهریور اومدن.دفعه دوم هم به خواست مسئولان برگزاری کنفرانس هالیوودیسم و سینما اومدن تا تقدیر نامه پدرشون رو بگیرن.و طی این سفر و انجام کارهای قبلی در ایران موندن و مسلمان هم شدن.اینکه این مسئله رسانه ای شد طبق معمول مسسبب اصلی خبرنگارهای خودمون بودن پس نتیجه اگر طبق خواسته شان استون علنی نمیشد الان عبدالله هاشم دوم در کار نبود نه؟
۳٫راست گفتن شرایط آخر الزمان مثل صدر اسلامه.پیغمبر بعد از فتح مکه با این اینکه ۱۰۰% میدانست ابو سفیان ایمان نیاورده ولی پذیرفت و چیزی نگفت.روایت داریم حضرت مهدی قبل از وارد شدن به جنگ سفیانی او را بعنوان پسر عمو نزد خودشون میارن و حتی سفیانی بعداز ملاقات با حضرت ابراز پشیمانی میکنه که بعدا همکیشانش دوباره فریبش میدن و جنگ اتفاق میفته.باز روایت هست که میگه پیغمبر فرمود کسی که در آخرالزمان بدون اینکه من رو ببینه ایمان بیاره برادر منه.حواست باشه اقای نویسنده شما داری درباره کسی حرف میزنی که پیغمبر برادر خودش خطاب کرده.
۴٫اگه صهیونیستها مهره لازم داشته باشن لازم نیست کسی رو که کلی شبهه براش میشه ساخت رو بیارن مسلمون کنن براش طرح بریزن که شما بهمین راحتی کشفش کنی.تو همین مملکت خودمون دست نشانده ظاهر نما زیاده که با پول تن به هر کاری میدن احتیاجی به اون سر دنیا نیست.نمونش بچه مسلمونایی که زدن دانشمندای هسته ایمونو ترور کردن.
۵٫شما هیچ کدوم از حرفای این بنده خدا رو کامل نمیاری.اون در مصاحبه با سایت باراک اوباما علنا سیاست انگلیس رو سیاست کثیف یهودهای صهیونیست معرفی کرد.ولی شما مغرضانه اینو نگفتی و حرف رو ۱۸۰ درجه تحریف کردی….گفت اشتباه است که روی یهود زوم کنیم راست گفته مگر ما با یهودیان مشکل داریم؟سر منشا اسرائیل انگلیس است مگر ما در دشمنی انگلیس با مسلمانان شک داریم؟ اگر شما اینقدر به مسلمان شدن افراد مشهور شک دارید آیا خواهر زن تونی بلر در اولویت نیست پس لابد او هم مهره است و شما نفهمیدید؟
۶٫عکسهایی که شما آورده اید مربوط به گذشته ایشان است و شما اولا حق تجسس نداشتید دوما آیا ایشان مشغول کار خاصی با این خانم است که میگویید لولیده؟آیا شما وبلاگ این خانم را دیده اید؟ مصاحبه ایکه با آقای استون کرده را خوانده اید؟شما که به صحبت های او در مودرد آنجلیناو جنیفرو … استناد میکنید بدانید نظر ایشان در مورد تفاوت عشق و مسائل جنسی همانیست که یکسال پیش به این خانم و سال ۹۰ به سایت باراک اوباما و سال ۹۱ در دانشگاه اصفهان گفت.ایشان۱ سال پیش نمیدانستند به ایرا میآیند میدانستند؟…… و اما عکس دوم:بقول خودتان این بابا از روی کنجکاوی و یا هر چیز دیگری وارد انجمن مخفی شده پس باید بگونه ای رفتار کند که آنها باورشان شود نه؟اگر قبول ندارید پس حرف خود را نقض کرده اید.آوردن این عکس از سوی رسانه ها به گفته شما راحت کردن خیالشان نبوده بلکه میخواستند بگویند بفرمایید تحویل بگیرید تازه مسلمانتان را طرف ماسون است .لابد میخواستند از روی انسانیت شما را در شناسایی اهداف شوم این فرد یاری دهند نه؟…..
۷٫دلیلی ندارد مطالعات یک نفر باعث درجا مسلمان شدنش شود. این فرد در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان گفت از ۱۵ ۱۶ سالگی مطالعه میکردم ولی نگفت از آن موقع اسلام آورده ام.او در نیویورک آمریکا و یا بهتر بگویم در هالیوود بزرگ شده و اگر عکسی چنین دارد طبق فرهنگ خودش بوده. شما همین تهران خودمان را در نظر بگیرید میفهمید که در جامعه مسلمان ما رفتارهایی میبینیم که ۱۰۰ درجه ازین عکس بدتر است آنوقت شما گیر داده ای به قبل از مسلمانیه این بابا؟آیا ادواردوی شهید بعد از مسلمانیش به ناچار عکسی با زن بیحجاب نداشت که شما ۱ سال قبل این بابا را به رخش میکشید؟قرآن میفرماید به کسی که ایمان آورده نسبتهای زشت ندهید که ۶۰ بار از زنا بدتر است انوقت شما…
۷٫کلام آخر:شما دارین کاری میکنین که قبلا با ادواردو کردن.گفتن کسیکه مادرش یهودی با آن ثروت هنگفت مگر دیوانه است که مسلمان شود.کشتنش چون ثروت باید بدست خاندان داماد یهودی حامی صهیونیستشان میرسید.چرا صهیونیستها باید استون را بکشند؟پدرش علنا مخالف آنهاست.کشتنش سودی بحالشان ندارد؟حامیش نبوده اند که با رو در رو ایستادنشان ضرر کنند.ولی هالیوود ضرر کرد و برخی از قرار دادها را لغو کرد.کشتن کسی که ضرر و نفعی برایشان ندارد خود زنی برای صهیونیست مثلا مظلوم در جهان است.ادواردو برای مسلمان شدنش چه مدرکی رو کرد؟غیر از عکسی که بعد از شهادتش نمازش را نشان داد؟ و شهادتینی که من وشما ندیدیم.پس چرا مسلمانیش را زیر سوا نمیبرین مگر بشما ثابت کرده بود؟شما با این کارتون آبروی ایران و شیعه علی رو بردین و فریاد زدین آی غربیها طرف اسلام نیاین چون ممکنه مهره باشین ما میفهمیما…
شما بدون مدرک مدرک تراشی کردین واین خواسته دین نیست.
خواهشا حرفامو بزارین و جواب خودتون رو.
به امید هدایت شدن هممون یا علی….

نويسنده ديدگاه :الهه

من با علی استون رودر رو صحبت کردم حق نیست این گونه بدون سند ومدر ک وتنها بر اساس ظن وگمان درباره او قضاوت کنیم یه کم خدا در نظر گرفتن بد نیست

نويسنده ديدگاه :مهشید

بهرحال هیچوقت نباید زود قضاوت کرد باید احتمالات رو در نظر گرفت. مستند ظهور رو دیدم این سوال برام پیش اومد که چطور این اسرار انجمنهای مخفی به این راحتی بیان میشه و اون شخص (جرج)که باهاش مصاحبه میکنن و شیطان پرسته چطور داره اسرارگروه رو میگه نتیجه ای که گرفتم این بود که این میتونه تبلیغ باشه جرج از این میگه که( جن ها و شیطان به ما قدرت میدن هدیه میدن در مقابل ما اونا رو میپرستیم) خب این یه جور تبلیغه واسه همین اجازه دادن اسرارشون و مناسکشون فاش بشه برای اینکه هرکی تمایل داره اونطور به قدرتبرسه بدونه کجا بره به هر حال کسی که اگاه و حقیقت جو هست فریب نمیخوره من شخصا با دیدن اریوال واقعا بیدار شدم که باید ما مسلمانان برای ظهور امام زمان باید کاری کنیم ببینید یاران شرور دجال بیکار ننشستند. هدف اونا از رو کردن این اطلاعات تبلیغ و ترویج عقایدشونه

نويسنده ديدگاه :هلن

نقل ازائمه اطهار علیه السلام:اگر به چشم خود دیدی شخصی مرتکب گناهی شد مبادا روز بعد باز به همان دیده ی فردی گناه آلود در او بنگری شاید شب را به استغفار گذرانده و خداوند اورا بخشیده باشد.
این مرام دین ما است. گذشت و محبت وذکاوت از خصوصیات مومنان حقیقی است .حال اگر علی استون مهره هم باشد تا زمانی که اثبات نشده درست نیست مسائل گذشته اش را در معرض دید مردم و هم کیشانش قرار دهید.به شهادتین گفته و بنابراین مسلمان است.

نويسنده ديدگاه :hsmoa

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز و بزرگوار

تالار گفتمان ۳۱۳ نور تقدیم می کند:

مسابقه بزرگ طلیعه ولایت

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رجب تالار گفتمان ۳۱۳ نور تصمیم دارد تا برای آشنایی با سیره ، معارف و زندگانی برخی از امامان بزرگوار تشیع مسابقه ای با جوایز ارزشمند ترتیب دهد

برای اطلاع بیشتر به لینک زیر بروید :
http://www.313noor.com

یا علی

نويسنده ديدگاه :سانديس خور

كاملترين نرم افزار موبايل پيرامون رهبري
كلاشينكف را هنوز دارم!!!
http://amin-davari.blogfa.com/
دانلود كنيد

نويسنده ديدگاه :ali

be nazar man harfat doroste khodaeish einghad nabayad zoud bavar bashim chenin adami khub she

نويسنده ديدگاه :مومن هروی

سلام خسته نباشید
بین رعایت قوانین شرعی و هوشیاربودن و فریب نخوردن مرز بسیارباریکی وجودداره.پخش اطلاعاتی که قبلا پخش شده تجسس به حساب نمیاد.دشمن برای فریب ما دست به هر کاری می زنه و من یکی اصلا دوست ندارم به خاطر عشق به مقدسات خودم فریب بخورم.”المومن کیس..”

نويسنده ديدگاه :313

(شان استون فتنه ای دیگر)مقالتون تووووووووووووووووووووپ بود!!!!!!!!!!
باتوجه بیسری چیزایی که قبلابه فهمیده بودم درمورداستون یهودی ویهودی زاده حرف شماکاملادرسته!!!!!!!!!!!!
راستی دوستانی که میگن ایناتهمته بدونن که واسه ماایرانیامرغ همسایه همیشه غازه

نويسنده ديدگاه :ممم

از همون اول که ارایول رو دیده بودم، فهمیدم که وقتی تو یه بخش اولش مینویسه “تحریف در مسیحیت و اسلام” ولی تو اون قسمت حرفی درباره اسلام نمیزنه و فقط به تشابهاتی بین مسیحیت و قصه قدیمی مصر اشاره میکنه خصوصا عدد ۱۲ ، و در چند قسمت بعد میاد درباره اسلام حرف میزنه و اونجا هم عدد ۱۲ رو تکرار میکنه، همونجا فهمیدم این میخواد با هوشمندی اینو به من القا کنه که این ۱۲ شیعه همون ۱۲ مصری ها و مسیحی هاست…

نويسنده ديدگاه :ممم

پاسخ به هلن که گفت “۲ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۳:۴۲ ب.ظ نقل ازائمه اطهار علیه السلام:اگر به چشم خود دیدی شخصی مرتکب گناهی شد مبادا روز بعد باز به همان دیده ی فردی گناه آلود در او بنگری شاید شب را به استغفار گذرانده و خداوند اورا بخشیده باشد.”

اگه روز سوم و چهارم و پنجم و …. هم تکرار کرد چی؟

نويسنده ديدگاه :سجاد

به ممم ((که میگی اگر روز سوم و چهارم و پنجم هم تکرار کرد چی؟)) :
فعلا عکسی که گذاشته شده ماله ۱۰ مه قبل از اسلام آوردنشه … بعضی ها خجالت بکشن))
………….
به ۳۱۳ که میگی ((راستی دوستانی که میگن ایناتهمته بدونن که واسه ماایرانیامرغ همسایه همیشه غازه))
اخوی این استدلال قویت من و کشته … ممن دیگه قانع قانع شدم :))
سر و ته حرف شان استون رو زدن و عکس ۱۰ ماه پیش از اسلام رو آوردن شد دلیل؟؟

نويسنده ديدگاه :مرجان جان

با تشکر!
من آدم شناس خوبی هستم…از خودم تعریف نمیکنم…هر کس بشناسه منو میدونه…از چهره ی این فرد خباثت میباره…خندش رو نگاه کن…به چشماش خیره شو!میفهمی چی میگم!…

نويسنده ديدگاه :صبح صادق

خواهران و برادران عزیزی که به این سایت سر میزنن و این مقاله رو میخونن خواهشا یه کم با درایت راجع به موضوع به این مهمی نظر بدن ما نباید عقاید شخصیمونو وارد کنیم اخه اگه ما که مسلمونیمو شیعه چشم و گوش خودمونو ببندیم و از سر لجبازی اظهار نظر کنیم پس از اون دشمن همیشه بیدار چه توقعی داشته باشیم که منتظر مونده تا ما خوابمون بگیره که البته بعضی از ما خودمونو به خواب زدیم تا اونم فرصت پیدا کنه تا دودمانمونو به باد بده .اونایی که خیلی خوشبینانه به این مسئله نگاه میکنن خواهش میکنم بدونن دشمن برای کوبوندن ما از هیچ حربه ای حتی اونی که فکرشم نمیکنید استفاده میکنه .به امید وعده صادق

نويسنده ديدگاه :313

اخوی سجادفقط عکس نیست دلایلی محکمترازعکساشم هست!مثلااسم.موقعیت بعدازشیعه شدنش توکشورش وتوهالیوود.
ادواردوآنیلی که معرفی حضورهست؟
تامسلمون شدبایکوت رسانه ای ومحرومیت وکشته شدن
امااستون چی؟

نويسنده ديدگاه :سجاد

به ۳۱۳ :
۱٫ اسمش که شاون علی استونه … خوب که چی؟؟
۲٫ اخوی آنیلی پسر یک سرمایه دار بود و کارش با رسانه خیلی دور بود و ارتباطی نداشت … تازه زمانی بود که رسانه به فراگیری امروز نبود … اینترنت نبود و….
راحت میتونستن سرش سرپوش بگذارند….
بایکوت رسانه ای معنی نداشت ….
تازه بایکوت هم نکردنش خبر مرگش خیلی سر و صدا کرد
ولی شان استون تو زمانیه که رسانه پرقدرت ترین سلاحه . اینترنت وجود داره .. چیزی مخفی نمیشه
در ثانی کار خود استون و باباش رسانست به خاطر همین بهش بیشتر پرداخته میشه
۳٫ کدوم یک از این دلایلی که گفتید منطقیه جدا؟؟؟ چون رسانه های بهش می پردازند یعنی دروغ گوئه؟؟
با استدلال و سند و مدرک حرف بزنید
…….
به صبح صادق:
خواهر یا برادر گرامی … هر کس مقاله رو می خونه و نظرش رو میده .. میبینید اکثریت هم دلایل رو کافی ندونستن دلائلشون رو هم ذکر کردن نظیر زدن سر و ته حرف های استون و استناد به عکس های پیش از اسلام آوردنش و …
با کلی و گویی و حرف های شعاری که به جایی نمیرسی دوست عزیز … از بیداری و خوابی حرف زدن و این ها…
با منطق حرف بزنید

نويسنده ديدگاه :صبح صادق

درسته به قول دوستمون نباید سریع جبهه بگیریم ولی حرفایی که زده شد شعار نبود ما ها عادت کردیم هر حرفی رو که میشنویم اگه باب میلمون و موافق نظرمون نباشه بگیم شعاره و حرفشونو رد کنیم شما اگه میتونی دلیلی برای انکار حرفایی که نوشتم بگید تا من قانع بشم و قبول کنم که بیشتر مردم واقعا اونطوری که بنده گفتم نیست و خدایی ناکرده ما که میدونیم همه اگاهن وهیچ نیازی به اگاهی بخشی ندارن .کور شود هرانکه نتوان دید اوضاع مساعد مارو………..

نويسنده ديدگاه :سجاد

به صبح صادق:
شما ادعا کردی و به نوعی به مردم ایران توهین کردی
شما که هم چین ادعایی داری باید ثابت کنی نه من اخوی …
میری دادگاه ادعا داری خونه فلان کس فلان کار رو کرده میرن اون شخص رو میگرن میگن اثبات کن نکردی؟؟؟!!!
شما ادعا کردی و بایداثباتش کنی…
رو هوا حرف زدن کار راحتیه با سند حرف زدن کار سختیه …
دلیل منطقی و موثق فقط میتونه تو بحث جا داشته باشه نه حرف های احساسی و بدون پشتوانه
شان استون مشکل داره ؟؟؟ دلیل منطقی بیارید نه رو هوا حرف بزنید

نويسنده ديدگاه :ممم

کسی که اونجوری بوده، حالا بیاد به ما اسلام و معنویات درس بده؟
من که بهش اعتماد نمیکنم. مگه قحطه؟

نويسنده ديدگاه :313

اخوی سجاداسم اصلی استون شان کریستوفرعلی استونه!!!!!!!!بنظرت کسی که شیعه میشه پیشوندیهودیشوحفظ میکنه؟ادواردو قبول بارسانه سروکارنداشت ولی سریع محوش کردن ازصحنه روزگار
چرابااستون کاری نداشتن؟اگه یه یهودی ازدینش برگرده که یه همچین چیزی جزمحالاته یابایدسریع برگرده به دینش یامیکشنش
جناب فتنه نه تنهاطردنشدموردحمایتم قرارگرفت!!!!!!!!!!!!!
بنظرعجیب نیست؟کجای دنیادشمن ازدشمنش حمایت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگربراش سودی باشد!!!!!!!
سلام گرگ بی طمع نیست……….

نويسنده ديدگاه :313

راستی اخوی سجادچراانقدربه صبح صادق گیرمیدی؟بنده خداحرفاش راسته…
حقیقت تلخه به مزاج شماخوش نیومده تقصیراین بنده خداچیه؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :صبح صادق

اولا من به مردم ایران توهین نکردم!!!!! نه من و نه هیچ کس دیگه ای حق یه همچین جسارتی رو نداره یعنی ما بهش اجازه نمیدیم دوما به نظر من شما فقط میاید تو این سایت که نظرات بقیه رو نقد کنید و به نظر میرسه که خودتون نظر خاصی با مدرک محکم ندارید و منتظرید که یا من یا ممم یا۳۱۳ یه نظر بدیم تا شما بخواید اظهار فضل کنید !!!!!
منتظر نظرات سبزتان هستیم

نويسنده ديدگاه :سجاد

به ۳۱۳:
۱٫ مدرکنون چیه که اگر یهودی از دینش برگرده سریع می کشنش؟
۲٫ استون رو فقط پدرش حمایت کرد که به روشن فکری و نظرات مستقل معروفه …. دیگه کی ازش حمایت کرد؟؟
به صبح صادق:
از زیر پاسخ گویی در میری ها …
حرف میزنی با دلیل پای حرفت وایستا و دلیل و منطق بیار … من گفتم اسنادی که ارائه شده در این مقاله موثق و استدلال هاش منطقی نیست
دلایل رو هم ذکر کردم دیگر دوستان هم گفتند
اخوی دنیای واقعی جایی نیست که هر حرفی زدی دیگران تاییدش کنند همیشه باید با منطق و سند حرف بزنی که نقد هم شدی جواب داشته باشی
یا حق

نويسنده ديدگاه :313

اخوی سجاداگه درزمینه ادیان مطالعه داشته باشیدمتوجه میشیدکه هیچ یهودی نمیتونه دینشوعوض کنه وهیچ فرددیگه ای که دینی غیرازیهودیت داشته باشه نمی تونه یهودی شه چون یهودیامعتقدن که یهودی واقعی بایدازمادریهودی زاده شه وکسی به زعم خودش نمیتونه یهودی باشه!!!!!!!!!!!!!این اولین مدرک
رسانه ازش حمایت کرداونم رسانه هایی که مثله روزروشنه کدوم سمتین(اینم دومین مدرک)
اخوی بهترنیست سروازبرف دربیاریدوبجای جواب های الکی ونقدهای مثلامنطقی کمی فکرکنید؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :صبح صادق

شما منطقت چیه بگید همونطوری باهاتون صحبت کنم !!!!!اخه من تخصصی منطق خوندم بگید تا بگم مغالطه کردید یا نه ؟؟؟ اگرم خواستید در مورد منتج بودن یا نبودن صغرا و کبرا هاتون بحث میکنیم بنده هم شرایط انتاج رو خدمتتون عارض میشم!!!!!!!!!!!

نويسنده ديدگاه :سجاد

به سجاد:
۱٫ دقیقا آدرس یک منبع یا کتاب یا سایت رو بدید که یهودی ها اگر از دینشون برگردند حکمشون مرگه …. اینکه شما میگی که مدرک نیست
۲٫ کدوم رسانه ازش حمایت کرد؟؟ تاریخ دقیق پخش شبکه و برنامه رو بدید البته اگر منظورتون رسانه های ایرانی نیست
۳٫ مدام از خودتون حرف میزنید و بیشتر رو هوا و بعد میگید بیا مدرک
۴٫ شما یک حرف مستند نزدید و ما رو متهم می کنید به حرف های الکی زدن؟؟ یک حرف مستدل نزدید همش رو هوا ….
۵٫ در ضمن شان علی استون یهودی نبوده همان طور که خودش گفته هم مسیحی بوده هم یهودی پدرش یهودی بوده و مادر مسیحی

نويسنده ديدگاه :ali

به نظر من حمایت یا رد این آقا نمی تونه منفعتی شخصی برای ظهور ۱۲ داشته باشه. بنابراین حتی با این تیکه های به قول شما کات شده هم میشه براحتی نظر داد.ضمنا بحث عمیقتری هم هست به نظر من با وجود این همه شخصیت کامل و جامع در دین چرا می بایست در مورد یک چنین افرادی بیش از حد بحث و جدل کرد؟ وقتی ظهور ۱۲ یک دغدغه فرهنگی از جامعه خودمون رو لینک می ذاره حتی یک نظر هم پیدا نمیشه نظر بده اما در مورد این آقا…

نويسنده ديدگاه :سعید

سلام

چون بحث تحلیلی است یک مطلب رو خدمت دوستانی که این بحث رو زیاده روی می خونند ، عرض می کنم .
مطلب در مورد عکس انتهایی که برخی از دوستان اون رو مصداق تجسسی که در قرآن از آن نهی شده ، می دونند ؛ باید برای دوستان خوبم کمی بحث رو تحلیلی تر کنم که بحث بیشتر بررسی شود .
کمی اطلاعات بیشتری در مورد شان استون خدمت دوستان بیان می شود تا خود دوستان در مورد عکس انتهایی به نتیجه درست برسند .
ابتدا باید بگویم که عکس آن دختر که مشاهده می کنید که در کنار شان استون است ، آن دختر با لباس های زیر در کنار “شان استون” خوابیده است ، ۱- یعنی تصور نشود که عکس یک عکس معمولی است و برای این در متن آورده شده چون قافیه به تنگ آمده ، نه! ۲- شان استون فردی است که رشته تحصیلی اش تاریخ است ، یعنی نسبت به ادیان اطلاعات خوبی دارد ، گفته می شود یکی از دلایل اسلام آوردنش ! رشته تحصیلیش می باشد و حتی زمانی که در دانشگاه آکسفورد و دانشگاه پرینستون تحصیل می کرده در مورد ادیان تحقیق انجام می داده
۳- شان استون در مورد ادیان تحقیقات گسترده ای داشته است ،غیر از از رشته تحصیلی که می خوانده
۴- پدر او یهودی بوده و مادرش مسیحی
اما چه نتیجه ای از اطلاعات بالا می خواهیم بگیرید . کسی در مورد ادیان تحقیق کرده می داند بین ادیان ابراهیمی ویژگی های مشترک زیادی وجود دارد ، حتی با وجود تحریف ها این ویژگی ها وجود دارد . اما در مورد خوابیدن او در کنار یک دختر برهنه که با لباس زیر درکنارش است ، این عکس در حدود ۱۰ ماه پیش است ، کسی که در مورد ادیان تحقیق کرده می داند این رفتار در ادیان ابراهیمی یک عمل بسیار ناپسند است ،آیا کسی که چندین سال در مورد دین تحقیق کرده به یکباره در همین ۱۰ ماه متحول می شود ؟ نکته مهمتر سخنان او در مورد نماد های دینی است ، که اگر کسی او را ندیده باشد و جملات او را بخواند ، می گوید این سخنان ، به طور قطع جملات یک روحانی است که سالها در مورد دین مطالعه داشته است ! جملات او در مورد دین بسیار عمیق است ، که پشت این سخنان باید سالیان زیادی تحقیق شده باشد به طور مثال آنجا که می گوید : « من قلبم را تسلیم الله کرده ام » یا می گوید « به نظر ما عاشورا بهترین سناریوی عاشقانه دنیاست » « «لا اله الا الله» مفهوم جدیدی نیست، بلکه همواره در ادیان مختلف بوده اما نوع بیانش تفاوت داشته است. » ، کسی که آنقدر عمیق در مورد ادیان مطالعه داشته آیا نمی داند که در دین یهود که دین پدرش است ، زمانی که دختر به سن تکلیف می رسد حرام است که با یک نامحرم دست بدهد و این عمل گناه است ( در کشور جعلی اسراییل یک دختر بچه یهودی که به سن تکلیف می رسد حرام است با یک نامحرم دست دهد ) حالا خوابیدن در کنار یک زن برهنه که به فرد محرم نیست چه حکمی در یهود دارد ؟ در دین مسیحیت که دین مادرش باشد ، میل جنسی ، ارتباط و لذت جنسی عمل بسیار ناپسندی است ، حتی ازدواج را مکروه می دانند و کسی که بتواند لذت و میل جنسی را چه حرام و چه حالا سرکوب کند را بسیار فرد با ارزشی می داند ( کاری به این انحراف در دین مسیحیت نداریم ، بحث این است که لذت جنسی در مسیحیت ناپسند است حتی حلالش ، می گویند بهتر است مثل پدر و مادر روحانی ازدواج را برخود حرام کرد…) یعنی این عمل هم در مسیحیت ناپسند است ، نظر اسلام هم در این مورد کاملاً مشخص است . پس چطور این رفتار از او که سالها در دین تحقیق کرده سر می زند کسی که انقدر عمیق در مورد دین حرف می زند که من و شمایی که سالهاست در دین مطالعه کرده ایم شاید به آن نرسیده باشیم . کسی که در روز با دختری برهنه اینطور رفتار دارد ، به نظر شما شب چه کاری می کند ، حتماً با هم راز و نیاز می کنند و دعا می خوانند ؟! اینجاست که بحث تحلیلی می شود و بازی دشمن مشخص می شود .
نکته مهم دیگر آن است که عبدالله هاشم تبدیل به مهره سوخته شده است ، کسی که مهمترین وظیفه ی او انحراف شیعیان ایران به سمت احمد الیمانی مدعی دروغن مهدویت بود ، اما با خواست خدا و هوشیاری محققین عرصه دشمن شناسی کشور شکست خورد . به همین خاطر بر دشمن واجب بود که فرد دیگری را وارد بازی کنند که آن فرد فقط برای ایران باشد تا ایرانیان را منحرف کند ، چون تنها جایی که خیلی سخت و با دید باز در برابر دشمن ایستاده است ایران است . بعد از برملا شدن چهره عبدالله هاشم باید یکی دیگر وارد می شد که فقط مختص ایرانی باشد که تا این زمان در برابر انواع انحرافات ایستاده است به خاطر پیروی از اهل البیت (ع) و ولی فقیه ، شان استون این گزینه بود ، کسی که در ایران مسلمان و شیعه شده و به ظاهر یکی از محققین نوظهور آمریکا در زمینه ضد فرماسونری است مانند عبدالله هاشم !پس باید بیدار و هوشیار بود ! جالب است بدانید که موضوع پایان نامه او در دانشگاه پرینستون در رشته تحصیلی اش در رشته تاریخ « نظم نوین جهانی » بوده است
حتی اگر شان استون آن گزینه نباشد ، به طور قطع فردی را به جای عبدالله هاشم برای ما در نظر خواهند گرفت تا ما را منحرف کنند . هرچند سخت در اشتباه هستند و ما کاملاً مراقب و هوشیاریم .
ان شاء الله

ببخشید آقای سعید کاری به این بحثا ندارم.ولی یه سوال داشتم.اگه میشه جوابمو بدین .تو کشور جعلی اسرائیل یهودیها همجنس باز هم دارند. در جشنهاشون وضع لباسشون بهتر از این خانوم نیست. و در ضمن حتی شنیده میشه با عرض معذرت پدر با دخترش رابطه داره اونوقت شما میگی دختر به نامحرم دست نمیده؟همه کثافت کاری های اخلاقی از گور اسرائیل درمیاد.
سوال از ۳۱۳:
کی گفته جرم دین عوض کردن از یهود مرگه.اسلام حدودا ۱۵۰۰ ساله که اومده.فکرکردین قبلش مردم چه دینی داشتن؟یا یهودی بودن یا مسیحی.اینجوری باشه باید همه مسیحیا و مسلمانها کشته شده باشن.
در ضمن ظهور حضرت نزدیکه ماهم نه گول عبدالله هاشم شما رو خوردیم نه کس دیگه ای رو .مملکت صاحب داره شما اگه گول خوردی حواس خودتو جمع کن نمیخاد با تهمت زدن به بقیه و زیر سوال بردنشون گول خوردن خودتو توجیه کنی.
بعدشم من نمیدونم چرا شماها فکر میکنین پروسه مسلمون شدن باید طولانی باشه.خیلیا دم مرگشون مسلمون شدن.شماها دیگه کی هستین؟؟؟

نويسنده ديدگاه :313

اولا منظور از یهودیها یهودی های مومن به دین حضرت موسی (ع) نیست منظور یهودی نماهاست که با یدک کشیدن اسم دین هرنوع کارهای بی شرمانه انجام میدن اگر یه کم راجع به ادیان تحقیق کرده بودید باید میدونستید که همیشه تو هر دینی یه سری افراد ریا کار و ظاهرگرا وجود داشتن و دارن که نه تنها هیچ اعتقادی به دین مذکور نداشتن بلکه سعی کردن نه فقط اون دین مورد نظر بلکه ریشه ی همه ی ادیان رو بزنن تا به اهداف شوم و کثیف خودشون برسن .ما که خدارو شکر گول این گرگ های بره نما رو نمیخوریم نگرانیم که شاید اونایی که خیلی غرق درخشیدن این ستاره های قلابی شدن دیر متوجه بشن که خیلی دیره……….

بله ماهم فرق یهودیان خوب و اسرائیل رو میدونیم.ولی جناب ۳۱۳ شما باز هم نگفتید چرا میگین مجازات عوض کردن دین یهودیت مرگه؟ سندتون چیه ؟هر کی اینج میدونه جواب بده لطفا.
در ضمن شما که اینقدر به مطالعه ادیان علاقه دارین عوض بررسی قوانین هیودیت و مسحیت لطفا کمی بیشتر در مورد قوانین اسلام تحقیق کنید تا بفهمین نباید کسی ظن و گمان خودش رو بعنوان مدرک با حدس میزنم که اینجوری و ازین حرفا قاطی کنه.
اگه سوئظن چیز خوبیه بهتر بدونید همین شکهای بیمورد که از جانب شیطانه باعث کشته شدن کیسان ابو عمره شد.همین خود برتر بینی خوارج رو بجایی رسوند که ایمان حضرت علی رو بردن زیر سوال و شهیدش کردن.
برادر یا خواهر ۳۱۳ لطفا اگه سندی برات رو شد ما رو هم در جریان بزار نه با حدسیاتت آبروی مردم رو ببری.حالا همه شدن ادیان شناس. شما همین اسلامو خوب درک کنید کافیه.
یه مورد دیگه برای سعید آقا:
شما خیلی روی این عکس حساسی .اگه عبدالله هاشم بودن به اینجور عکساس خیلی از شخصیتهای جامعه ما عبدالله هاشمن.

نويسنده ديدگاه :313

برادران گرامی چراهمه سوزناتون گیرکرده روحکم ارتدادازدین یهودیت؟اولاقبلااین حکم نبوده دومااین حکم درموردیهودیان کابالا(صهیونیست)صدق میکنه سوماموضوع کشته شدن یهودیانی که ازدینشون برمیگردن نیست موضوع عبدالله هاشم دومه!!باعقل جوردرنمیاداین بنده خداشیعه شده باشه.
افرادی که میگن فقط ازطرف پدرش موردحمایت قرارگرفته والیوراستون مردروشن فکریه ومخالفتی باپسرش نداره درمورداینکه شیعه شده(پدرزمانی بافرزندش مخالفت نمیکنه که مطمئن باشه فرزندش داره راه درستی رومیره)چراخودشوخانوادش دنباله روراه پسرش نشدن؟بس کنیداوردن دلایل مسخره وبیخودرو انقدرمغالطه نکنید یذره فکرکنید………

نويسنده ديدگاه :آدم

سلام دوستان محترم اگه دبال اسوه میگردن یکیش شهید روشنه که گوش اون هم مدام متوجه صحبتهای رهبر عزیزمون بود.
اگه دنبال اسوه میگردین ۱۴تا معصوم پاک خدا برامون گذاشته.
اما اگه دنبال یهود شناس و صهیون شناس . ماسون شناس میگردین رائفی خودمون از هرچی استنونه بهتره
دور و زمونه خراب شده راحت نمیشه به هرکی از اونور دنیا اومد اعتماد کرد به هر حال به همین راحتی هم نمیشه گذشته افراد را در نظر نگرفت

نويسنده ديدگاه :به 313

جناب ۳۱۳ باشه.دلایل مسخرمون رو دیگه نمیاریم ولی دلایل مثلا منطقی شما را هم نمیپذیریم.من خیلیها رو میشناسم که در یک خانواده هستند و زن مسیحی و مرد مسلمان است.ابن از نظر شما نمیتونه وجود داشته باشه؟یا اون زن حتما باید مسلمان بشه ؟ممکنه نشه ولی باز با یک مسلمان ازدواج کرده و اون رو قبول داره .انسانها اختیار دارن و شاید تا آخر عمر نتونن به حقیقت جلوی چشمشون برسن.و الله اعلم.
دوما شما تا الان مسلمان شدن این بنده خدا رو زیر سوال میبردی حالا میگی اگه مسلمون شده پس خانوادشم باید مسلمان بشن. بابا شما همرو بردی زیر سوال.خودتم نمیفهمی بالاخره منظورت چیه. منظورت اینه که استون مسلمان نشده اگه شده بود باباشم میشد. میگی با عقل جور در نمیاد با کدوم عقل؟خدا بخاد کسی رو هدایت کنه به عقل منو شما نگاه نمیکنه.باشه شما رو حرفت باش ولی نه شما نه نویسنده این مقاله هیچ دلیلی برای رد اشکالات گرفته شده در این مقاله توسط دوستان نیاوردید و فقط حدس زدید که این حدسا با عقل جور در نمیاد.
دلیل منطقی برای شما باشه سوره نور آیه ۱۱٫یه ذره فکر کنید.

نويسنده ديدگاه :پوريا

من هيچ قضاوتي نميكنم ولي خدا رحم كنه به كسايي كه زود درمورد ديگران قضاوت ميكنند بجاي اينكه به هم ديگه گير بدين به كارها‍‍ وحرفاي خودتون فكر كنيد.

نويسنده ديدگاه :علی

به ۳۱۳ کی میگی
(( پدرزمانی بافرزندش مخالفت نمیکنه که مطمئن باشه فرزندش داره راه درستی رومیره)چراخودشوخانوادش دنباله روراه پسرش نشدن؟بس کنیداوردن دلایل مسخره و …. ))
یعنی سطح استدلال فکریتون انقدر محدوده؟؟!!!پدری که با فرزندش مخالفت نمی کنه مطمئنه که داره راه درست رو میره؟؟
بر چه اساسی این حرف رو میزنید ؟؟ چون پدر شما این طور رفتار میکنه همه این شکلین؟؟
تا حالا آدم روشن فکر ندیدی که به نظر دیگران هر چند مخالف خودش باشه احترام میگذاره؟؟؟
خیلی جالبه کسی که استدلال هاش از همه بی پایه اساس تر هست و غیر منطقی حرف میزنه دیگران رو به مغالطه متهم میکنه …
یک دلیل منطقی نمیتونید ارائه کنید
مدام میگید حسم میگه … چشاش داره بهم میگه … هیچ پدری این طوری برخورد نمیکنه … دلیل بیارید با سند و مدرک مرحل ارجاع …
شما آقای ۳۱۳ واسه هیچ کدوم از حرف هات یک منبع هم ذکر نکردی …
من نمیدونم دوستان با کسانی که این چنین بی پایه اساس حرف میزنن اصلا چرا بحث می کنن !!!

نويسنده ديدگاه :313

برای برادری که منبع میخواد سخنرانی های استادرائفی پوروقرآن
شمایی که میگی حرفای بنده بی پایه واساسه مدرک میخوایید؟لطفابه قوه عقل واستدلال وفکرتون رجوع کنیدوسپس به قرآن(اون سوره هاوآیه هایی که درموردمنافق هاورسوخشون بین مسلموناوپوکوندنشون ازداخل)اشاره داره.
برادرعلی شمافردی نیستی که بشه باهاتون بحث کردچون ازنوشته هاتون معلومه کاملابی اطلاعید.تویهودیت کابالائیسم روشن فکری نداریم توطئه داریم.امیدوارم منظورموفهمیده باشید.

نويسنده ديدگاه :علی

به ۳۱۳:
۱٫ تمام آیات قرآن رو چشم ما هستن … ولی شما یک دلیل موثق بیارید که این فرد دروغ گوست … این طوری بخواهیم به همه تهمت بزنیم همین خود شما هم منافقید که دارید تهمت میزنید و میخواهید تفرقه ایجاد کنید
۲٫ سندتون رو هواست … کدوم آیه قرآن رو سند قرار دادید؟؟
و ازش چه استنباطی و دلیلی میخواهید ارائه کنید؟؟
فقط رو هوا حرف میزنید
متاسفم
دلیل بیارید که این فرد منافقه وگرنه به هر کسی میشه تهمت زد
۳٫ من خودم خیلی یهودی دیدم که افراده با خدایی بودن از شما هم حق طلب تر و روشن فکر تر
همین مجلس ما نماینده مجلس یهودی داریم
شما به چه جراتی به همه یهودی ها توهین میکنید
هر کی یهودی بود کابالیسته؟؟ هر کی یهودی بود توطئه گره؟؟
اطلاعاتتون ناقص تر از همست و ادعاتون بیشتر از همه
همه یهودیان که توطئه گر و صهیونیست نیستن
برای مثال:
تظاهرات یهودیان آمریکا در حمایت از احمدی نژاد
http://www.youtube.com/watch?v=CCTyLw7VUNQ
خاخام یهودی: تفكرات ضد صهیونیستی رییس جمهور ایران ستودنی است
http://tinyurl.com/br4kqbb
……………………….
من فردی نیستم که بشه باهام بحث کرد یا شما که یک کدوم از حرفاتون صحیح و عقلانی نیست؟؟
فقط کلی گویی می کنید و توهین
کمی برید فکر کنید .. تحقیق کنید
به دیگران میگید بی منطق از همه بی منطق تر خودتونید
اینم از اطلاعاتتون

نويسنده ديدگاه :پاسخ به سعید

فکر می کنم به ما ربطی نداره در مورد این آقا تصمیم بگیریم کلاه خودمونو بچسبیم باد نبره.
افراط زیادی در دین هم یک جور انحرافه پس حواستون باشه
پاسخ به سعید:
تا کجا رفتی…فکر نکردی اگه فقط یک درصد درموردش اشتباه کرده باشی و اون واقعا مسلمان شده باشه چه جوری می خوای جواب خدا رو بدی آخه از ادیان دیگه خوب اطلاع داری ولی یادت رفته اسلام چقدر راجع به “حق الناس” حرف زده هر چند این حرف ها روی شما اثر نداره و گرنه اینجوری نظر نمیدادی.
۲-اونجا آمریکاست نه ایران اونجا همه همونجورین و این به این معنا نیست که رابطه خاصی بینشون باشه
۳-خوب بود باباش ازش حمایت نمی کرد مثل ادواردو آنیلی میکشتنش
و در آخر خدا عاقبتمونو بخیر کنه که با اینجوری در مورد بندهاش قضاوت میکنیم

نويسنده ديدگاه :محمد

کاملا با شما مخالفم علمی صحبت نکردید بلکه حدسه که در مورد همه میشه زد

نويسنده ديدگاه :شاهد شیدا

البته اگه مسلمان شده باشه نباید به گذشته ش ایراد گرفت
ولی باید با دقت بررسی می شد و پس از حصول اطمینان رسانه ای می شد
صدا و سیمای ما که اصلا توی این باغ ها نیست

به هر حال باید جانب احتیاط و اعتدال رو رعایت کرد

نويسنده ديدگاه :منتظر

آقای شان در اردیبهشت ماه امسال طی برنامه ای با حضور آقای طالب زاده در دانشگاه اصفهان بر تشیع خود تاکید کرد
خوشبختانه با کامنتای خوبی که زده شده در هر دو بخش تعصب یا جهل نویسنده آشکار شد
عجیب ترین بخش کار حذف مغرضانه بخش هایی از حرفهای شان بود که خود بزرگ ترین دلیل در رد این مقاله است

نويسنده ديدگاه :غلی

اعوذ بلله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم
ومکرو مکرالله والله خیر الماکرین

نويسنده ديدگاه :علی

اعوذ بلله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم
ومکرو مکرالله والله خیر الماکرین
صدق الله العلی العظیم

توي يكي ازجنگها آقاي بزرگواري مشغول جنگ بادشمن شيطان صفت بود يكي ازياراش پيشش اومدوگفت:ياعلي مانمي دونيم طرف كدومتون باشيم شماكه اهل عبادتي ومسلمون هستي واوناهم همين طورآثارعبادت ازپيشونيشون معلومه حضرت بهش فرمودن مشكل تواينه كه حق وحقيقت رونمي شناسي
تاباطل روتشخيص بدي
اشخاص ملاك حق وباطل نيستند
حالابرادرسجاد شماهم به تاريخ مراجعه كنيد تابه حقيقت برسي

نويسنده ديدگاه :دوست خدا

سلام واقعا جالب بود. البته من نمیتونم ص در صد تایید کنم اما واقعا باید به همه چیز تو اخر الزمان بد بین بود. خیلی احتمالش بالاست که واقعا نفوذی دشمن باشه. راستی این رو هم اضافه کنم که وقتی اقای طالب زاده ایشون رو تو برنامه راز دعوت کرده بودند اونجا از مردم ایران خواسته بود که پرچم آمریکا رو اتیش نزنن چون پرچم مال مردم آمریکا هست نه دولت. در حالی که پرچم آمریکا طرحش اصلا مشکل داره تا اونجا که من خبر دارم. با این حرفش خدا میدونه چقدر از احساست بینندگان رو تحریک کرد و دلشسون رو نسبت به پرچم آمریکا به رحم آورد. حتی خودم هم داشتم تحت تاثیر قرار میگرفتم اما ناگهان به خودم امدم و حس بدی از این حرفش بهم دست داد

نويسنده ديدگاه :پوریا

واست متاسفم که این عکس آخری از علی استون را گذاشتی تو این مقاله ات!!
واقعا من نمیدونم ما چرا اینقدر ادعامون میشه بعد هم اینطوری آبروی یه نفر را میبریم.
میدونی ایم عکس آخری مال چند ماهه پیشه؟؟
حالا فکر کردی با این عکس خیلی روشنگری کردی؟!

پیامبر اسلام آوردن ابوسفیان را قبول کرد
ما اسلام آوردن شان استون را قبول نمی کنیم!!!
حتی اگر یک درصد هم احتمال بدهید طرف مسلمان شده آن دنیا باید جوابگوی این خزعبلاتی که علیه شان نوشته اید باشید

نويسنده ديدگاه :ابراهيم

جناب استاد دانشگاه
پيامبر گرامي، اقرار كلامي ابوسفيان را پذيرفت ليكن چشم و گوشش را بر اعمال و كردار وي نبست. قبول كنيم كه بايد سخت روي چنين اشخاصي تمركز كنيم. بالاخره دم خروس هر فتنه گر تفرقه اندازي مشخص خواهد شد به وعده ي خداوند.

نويسنده ديدگاه :امیر

تمامی این ادعا ها جای تردید دارد اما
۱ . در مستند The Arrivals که ساخته noreagaaa & achernahr
است و در سراسرفیلم تعریف از عبدا… هاشم !!! وخودشو نو مرید هاشم می دونن و خوده هاشم هم در کلیپی کوتاه دیدن فیلم رو توسیه می کنه !!! میگه هاشم می خواسته به این گروه ها نفوذ کنه البته این مستند هم کما فی السابق از دوید ایک هم تسویر می زاره !!!!!
من هر کار کردم سایت هاشم رو پیدا نکردم ولی امکان منحرف بودن یا منحرف شدن هاشم بسیار زیاده

نويسنده ديدگاه :مهدی

سلام
در پاسخ دوستانی که هنوز تردید دارند نکته‌ای رو اشاره می‌کنم اونم اینه که وقتی هالیوود فیلمی میسازه که توی اون از ((بسم‌الله الرحمن الرحیم)) استفاده میکنه طبیعتاً باید به آن شک کرد -کاری که استاد (ع. ر) انجام داده- با کمی دقت متوجه میشی که بسم الله نیست و «بسم لـلـه» است. حال ببینید که غرب و تشکیلات فراماسونری برای رسیدن به اهداف شوم خودشون از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند.
من از چشمان ریز بینی که با این دقت عملکرد دشمن رو رصد می‌کنند بسیار سپاسگزارم. کمترین سهل انگاری باعث ضربات سختی به اسلام و نظام مبتنی برآن وارد میشه.
یا مهدی ادرکنی

نويسنده ديدگاه :بکتاش

بنده نظر دوستمون رو تایید میکنم زود قضاوت شده واین حرفا رو باید در زمان مناسب مینوشتید

KHAMENEI